5denní blastocysta. Kdy po ET testovat?

katrinka9
5. čer 2020

Zdravim holky..vim ze to tu uz zaznelo tisickrat,ale vazne uz mi z toho hrabe..30.5 jsem byla na ET 5ti denniho embrijka.doktor mi samozrejme rekl,ze testovat az 14ty den.Ale nejak jsem to nemohla vydrzet a testla jsem dnes 6.den a nic.Rada bych jen vedela Vase zkusenosti,jestli jste nektera taky byla po ET 5ti denni blastocysty a nenasla jste treba 6 nebo 7.den nic a bylo z toho nakonec tehotenstvi?Moc dekuju za odpovedi 🥺

squezy
5. čer 2020

@katrinka9 Testovala jsem 12. den 5ti denniho embtyjka, blastocysty, 2 dny před MS a mela jsem ducha. Takže podle mě je na testovani opravdu ještě hrozně moc brzy..

katrinka9
autor
5. čer 2020

@squezy dekuju moc za odpoved,ja tu hodne cetla ze plno holek uz nasli 7.den carku tim ze byla prodlouzena kultivace 5 dni..tak jsem z toho byla trochu smutna..dekuju ❤️

uzivatelkapetra
5. čer 2020

Já až 11. den.
Jsou tu maniačky, které vkládají fotky úhledně nalepených testů v sešitech, kdy testují skoro od prvního dne a mají jich tam bezmála dvacet.
Je hezké sledovat jak sílí, ale nechci vědět co se jim děje v hlavě, když mají strach, když je test dva dny stejný, nedejbože se jim zdá slabší. 🙂
Dle mě zdroj zbytečného stresu

katrinka9
autor
5. čer 2020

@uzivatelkapetra asi tak no..a presne tyhle maniacky me nahlodaly 😄🙄 tak doufam ze to bude dobry..akorat jsem na sebe nastvana,ze jsem to zkusila 😡

squezy
5. čer 2020

@katrinka9 Přesně tak!! 5denni blastocysta je super, teď už jen mít to štěstí ;) A to neovlivnis, tak se na to vyprdni a ještě týden vydrz. Držím palce!!

andyskarsgard
5. čer 2020

@katrinka9 ahoj, já jsem 7 den, 9,11..nemrla nic ani ducha. Až 12 den ráno ducha a teď jsem ve 13 tt, bylo to moje první ivf, a první et

katrinka9
autor
5. čer 2020

@squezy dekuju moc snad to vyjde 🥰

katrinka9
autor
5. čer 2020

@andyskarsgard dekuju,uklidnujete me holky🤗 snad i ja budu mit stesti🙂

katrinka9
autor
5. čer 2020

@andyskarsgard a prosimte ty jsi mela taky 5denni embrijko?

luciere
5. čer 2020

@katrinka9 Ahoj taky mam 5ti denni embrijko a 7 den snehobilo, 12 den uz krásná dalnice. 10.6. jdem na prvni ultrazvuk. Niceho se neboj je to fakt brzo. Urcite ti to vyjde, hlavne klid (vim moc to nejde)

katrinka9
autor
5. čer 2020

@luciere jee dekuju moc za uklidneni a preju ti at ti vsechno dobre dopadne ❤️❤️ Ja budu doufat,ze budu mit taky stesti jako vy vsechny 🙂 vydrzim teda aspon do toho 12teho dne🙂)

andyskarsgard
5. čer 2020

@katrinka9 ano měla.

katrinka9
autor
5. čer 2020

@andyskarsgard to je super 🤗 tak preju hodne stesti 🙂 a ja to teda jeste par dni vydrzim 🙂

andyskarsgard
5. čer 2020

@katrinka9 jasně výdrž to. Já byla akorat ten den před termínem co jsem měla testovat úplně špatná že nic, ptz všude jsem četla na fórech že někdo to tam měl už od 9 dne. A jak jsem byla na transferu v době pandemie, tak mi doktor řekl že mám testovat 12 den, a dát jim vědět. 😳

katrinka9
autor
5. čer 2020

@andyskarsgard to mi povidej ..ja uz jsem z tech diskuzi hotova 😅 vsechny s 5ti denni blastocystou 7.den duch nebo carka😏 tak jsem rada ,ze nejsem sama holky 🙂 byla jsem na 1.IVF tak uvidime

andyskarsgard
5. čer 2020

@katrinka9 držím palce. Mě pan doktor říkal že je to vlastně jako zkušební at nejsem zklamaná když se to nepovede. Ale vzhledem k tomu že jsem měla odběry vajíček bez anestezie, tak mi to strašně přál za tu bolest co jsem si vytrpela. I KdZ popravdě já se teď pořád bojím. Tím že jsem otěhotněla jsem pořád víc a víc ve strachu. 😳

katrinka9
autor
6. čer 2020

@andyskarsgard ja vim,ten strach neprejde nikdy..ja pred 5 lety otehotnela prirozene a mela jsem zamlkle tehu a jak kdybych to vedela,ze je neco spatne..pak se mi to na UT potvrdilo..proc si nebyla pod narkozou,muselo to bolet🥺

andyskarsgard
6. čer 2020

@katrinka9 měla jsem uprostřed procesu alergickou reakci a málem jsem se udusila, doktor mi dal na výběr jestli chci podstoupit odběr bez narkozy. Že prý to tak bylo kdysy. Já jsem rekla ze jo, na sále jsem při odběru z bolesti omdlela.

katrinka9
autor
7. čer 2020

@andyskarsgard to je strasny☹️ Obdivuju te ze si to zvladla..ale co pro to vsechno neudelame..me ted desi,ze od 7.dne spinim a test jsem dnes opet zkousela a opet negativni..takze to vidim ze to spis nedopadne 😞

andyskarsgard
8. čer 2020

@katrinka9 já slyšela že některé holky spinily, a mě sestřičky říkali že je možné že budu spinit, ale když to není normální menzes tak ať se nedesim. Já se přiznám já bych znova na odběr vajíček už nešla.. Jsem ráda že mi nakonec zbyly ještě 4 mrazacci, já Teda žádné dítě ještě nemám.. A teď se pořád strachuju ale věřím že to zvládnem do konce. 😳

nimea
11. čer 2020

Ahoj holky, muzu se k vam pridat? Jsem po KET v nativu, 5 denni blastocysta. Pry krasne kvalitni embryjko tak verim ze ted uz se na nas taky usmeje stesti.

uzivatelkapetra
11. čer 2020

@katrinka9 jak to nakonec dopadlo?