Dárek ke čtyřicítce pro kamarádku

yvarp
10. únor 2019

Holky, nemáte nějaký nápad na dárek pro kamarádku ke čtyřicítce? Co koupit, vyrobit? Já jsem bez nápadu... Něco univerzálního, nemá žádné speciální zaliby, hobby...

verunkanatalka
10. únor 2019

@yvarp Ahoj... Já slavila 40 let teď v lednu a dostala jsem např. pravou thajskou masáž klasickou, poukázku do Douglasu, kosmetický balíček Yves Rocher, luxusní vůní do bytu,

budouci_maminka
10. únor 2019

My se skládali na Pandoru, druhá dostala lístky na Eltna Johna. Kosmetikou, masáží, sperkama nic nezkazis a jde to vybrat v jakékoliv rozpočtu. Pokud ji znáš dobře a trefis vkus pak můžeš i knihy, vstupenky do divadla, na koncert, zážitek (birell běh, degustace, vetrny tunel atd)

misicka1988
10. únor 2019

@yvarp Já jsem taky teď v lednu slavila 40, a dostala jsem poukaz na profi focení, poukaz na nehty, poukaz na ošetření pleti, poukaz na kadeřníka, poukaz na tetování. Potom hodinky, parfém, náušnice, bomboniery, svíčky atd. Vše mi radost udělalo.

ivular
10. únor 2019

Všude slyším o katalycké lampě, že je to skvělá věc a skvělý dárek..

nebetka
11. únor 2019

Já svoji nejlepší kamarádku, když měla 40, vzala do asijské restaurace Asian Temple, na tříchodové menu. Ona normálně do takových restaurací nechodí, takže to mělo velký úspěch.
Kamarádky ze střední, taky všechny oslaví kulatiny, a ty beru najednou do divadla.

nebetka
11. únor 2019

@ivular Co to je?

betelgeuzz
12. únor 2019

@nebetka https://www.svetbytovychvuni.cz/katalyticke-lampy
nedávno jsem na ně narazila, píše se o nich, že čistí vzduch, jak jsou zdravé a pod. Pak jsem hledala další informace a prý to nebylo nijak prokázáno, že by opravdu měly nějaké zvláštní účinky. Takže provoní vzduch podobně jako svíčky, nebo difuzéry, ale to je tak asi všechno.

nebetka
12. únor 2019

@betelgeuzz Aha. Děkuji za vysvětlení. Hezký den.