Dárek za narození miminka. Co jste dostaly Vy?

gabi95m
7. zář 2020

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli jste od manžela/partnera dostala nějaký dárek za narození miminka. Něco na památku, např. řetízek nebo něco podobného? ☺️ Moc se mi líbí nápad s "otiskáčkem", ale je to docela drahé, proto mě zajímá, co jste dostaly vy? ☺️

barumrallyebum
10. zář 2020

Nic. Manzel lital z prace do porodnice a zpatky 🙂 spal se mnou na pokoji a pomahal mi s malym.

klokanka31
10. zář 2020

@barumrallyebum A to je zas krásný 😊 to je opravdu ojedinělé když zůstane chlap se ženou v nemocnici dobrovolně, i když nemusí ☺ já měla naštěstí ambulantní porod, protože kvůli koroně by se mnou nemohl zůstat na nadstandartu. Ale byl se mnou v nemocnici když jsem měla mimoděložní, doktor z příjmu tehdy říkal že je blázen, ale mě to moc pomohlo, psychicky i fyzicky. I po tom porodu to je určitě super když je chlap na pokoji taky.

barumrallyebum
10. zář 2020

Byl mi opravdu velkou psychickou oporou, takze se nedivim maminkam, ktere si stezuji, ze nekde nechteli pustit muze k porodu..navic mi nosil jidlo, protoze to byla bida.

krasna_neznama86
10. zář 2020

Za syna jsem.dostala zlaté náušnice s diamanty má, za dcerku medailon s jménem obou dětí a diamantem... K tomu vždy kytku, naklizenej být a nakoupeno... 🥰😍

suzyz
10. zář 2020

@zuzineckah uplne souhlasim. A jeste bych dodala, ze z meho pohledu jde o to, ze snad kazda zena se takovemu darku potesi. Tim nerikam vyzaduje, ocekava atd., ale chtela bych videt zenu, kterou by nepotesilo, kdyz manzel pri prvni navsteve v porodnici po porodu vytahne z kapsy krabicku a zapne ji kolem krku sperk. Jasne, ze nejde o ten dar jako takovy, ale i ted kdyz si na ten moment vzpomenu, tak mne to dojima a retizek X let ani nesundavam. Je to proste zhmotneni te chvile, pripomina mi to, co jsem dokazala (porod byl priserny) a kdyz se na nej podivam, uplne si vybavim ty okamziky. Padlo tady, ze darek a pamatka je dite - jasne, to asi nikdo nepopira, ze to je ten nejvetsi dar. Ale to jsou dve ruzna temata, ten darecek ma proste jinou funkci - kdyz se podivam na dite, tak mam spis asociaci, ze potrebuje uz prebalit nebo tohle opravdu nesmi brat do pusy a co bude k obedu, nez ze bych se dojala nad tou neopakovatelnou chvili v porodnici.

klokanka31
10. zář 2020

@suzyz I když je porod skvělý, tak každá žena na sebe musí být pyšná co dokázala... Přece jen přivést na svět to klubíčko štěstí je neskutečný zázrak. A i teď po porodu mi pořád nejde do hlavy, jak člověk může ze sebe dostat mimčo...😯 prostě zázrak.

fionkaa
29. čer 2021

Já dostala k narození dvojčat akorát kytku. :D ale byla krááásná, vypadala nějak takhle https://www.florea.cz/detail/kytice-100-michany...

kristyneckaa27
29. čer 2021

@gabi95m já dostala swarowski náušnice. Ale přítel se mě ptal co bych chtěla, ať prý nekoupí něco zbytečně. A řekl ať mu otevřu pár odkazů které se mi líbí a on je vybere.