Dcera a výběr plavek

verca_20
25. čer 2019

Ahoj, dceři bylo čerstvě 16 let a jako dárek si přála nové plavky které budou aspoň trochu ,,sexy" narozdíl od jednodílných, které měla dosud na plavání (plave závodně). Dala jsem ji na ně peníze, ať si vybere sama. Včera si je vzala na opalavoní na zahradu a já byla v lehkém šoku.. horní díl by šel, přesto, že je štíhlá, tak už je docela vyvinutá na svůj věk, takže zvolila takový sportovně střižený pevnější vršek, zato ten spodek.. vybrala si titěrná tanga, prakticky jen šňůrky vzadu spojené malým černým trojúhelníčkem.. a já nevěděla, jak reagovat. Nelíbí se mi představa, že bude u nás na koupališti v tomhle.. a uvidí ji její spolužáči.. učitelé, sousedé.. zároveň ji to nechci zakazovat a poroučet ji, ale nevím, zda tohle už není fakt příliš. Jak by jste reagovali vy? Dovolili by jste to dceři, nebo by šly tanga do koše? Díky za názory

saoirse
25. čer 2019

Asi tady budu v menšině, ale mně nahý zadek (zaříznutou šňůrku nějak nejsem schopná vnímat jinak) kdekoliv ve společnosti přijde mimo. Asi bych se s dcerou snažila domluvit, aby si koupila ještě jeden kus, který si bude brát na veřejná místa a tenhle si nechala na zahradu. Pokud by dcera věděla, že jinak jí do oblečení "nekecáte", a celkově nejste nějaký extra restriktivní rodič, nechala by si poradit.

lajla
25. čer 2019

@verca_20 vůbec bych se tím nezaobírala, a pochválila ji výběr..trochu života☺️

lajla
25. čer 2019

@rajecka tak takhle reagují pouze uchylaci a je to potom o výchově..to by znamenalo že holky nemůžou nosit sexy oblečení jen proto aby se ne nenalepil nějaký uchylak..chytrá holka ví.. blbé není pomoci

simone5
25. čer 2019

@zuzineckah No jasně, však každá máme svou zkušenost a je to tak naprosto v pořádku. 🙂 Já jen přidávám tu svou, abych ukázala, že reakce můžou být různé. Vaše dcera s vámi ráda nakupuje, já jsem tehdy nakupovat plavky s mámou nechtěla. A přitom jakmile jsem dospěla, staly se z nás dobré kamarádky. 😉

betelgeuzz
25. čer 2019

Tanga nosím, noc nepohodlnýho na nich není. plavky tanga jsem měla párkrát, ale necítila jsem se v tom. Dceři bych to nezakazovala, pak by je akorát nosila, když ji neuvidíš a příště ti už koupené plavky neukázala.

netopejr
25. čer 2019

Jak už tu padlo, tak do výběru jsi ji mohla mluvit předtím - u nákupu, nebo s ní probrat její představu a říct jí svou... - třeba by došlo i na ty tangáče, tak jsi jí k tomu mohla říct, a možná ani ona tu představu neměla, a z plavek, který měly, se jí líbily tyhle, spodní díl zvlášť tam dsot možná vůbec nemněli - o týhle variantě dost pravděpodobně ani neví, a třeba si ty plavky vybrala kvůli vršku a zbytek je kompromis. A dost pravděpodobně na koupáku v tangáčích nebude sama ani mezi spolužačkama. Pokud plave, tak má nejspíš postavičku, v který to je ok.
Dala jsi jí svobodu a zodpovědnost ohl. nákupu, ona si nějak vybrala, výběr není špatný, jen prostě tangáče, což zas v jejím věku není katastrofa. Zeptat se, probrat ty spolužáky, kamarády, učitele/lky a nabídka nákupu spodního dílu nebo i druhých plavek mi přijde fajn.
Zase léto, koupák, věk a postava, neviděla bych to tragicky 😉
Lepší než kdyby chodila v tangáčích a minisukni večer po barech.

evka_slovenska
25. čer 2019

Urcite bych ji rekla ze ji sice moc slusi protoze ma krasnou postavu,ale at neni prekvapena z toho, ze slintat po ni budou nejen vrstevnici opacneho pohlavi a jestli opravdu nebude lepsi dokoupit jeste jeden spodni dil pro pripad ze bude mezi "starsima" u kterych ani ji samotne mozna nebudou prijemne ty pohledy.....Jako v lete k mori, nebo mezi kamosema na prehrade v pohode....ale na verejnem bazene mezi 60 ti letyma chlipnyma chlapikama ☹ Mozna to jeste nezazila a nebo nezaregistrovala....dikybohu

zlorenka
25. čer 2019

bud rada, ze mas holku, ktera v tomhle veku nema komplexy a je v pohode se svym telem. Co by za to jiny dali:D jen vopatrne, aby se to neprehouplo do "musim na sebe lacine upozornovat aby me meli kluci radi" to pak uz zavani prusvihem. Plavkotanga jsou ok.

zlorenka
25. čer 2019

@evka_slovenska zkusenost je neprenositelna, par takovejch sedesatniku a ona na pristi sezonu ty kalhotky rada dokoupi :D

odula
25. čer 2019

@evka_slovenska Joooo.... twe... chlipny sedesatnici. To bych holce nepřála :D jednou jsem takový potkala.. asi tři starici na plovarne. A ještě v rakousku 🤪😁.. . Myslela jsem že se pobleju. A to už nejsem žádná ranní rosa. Od ty doby do Rakouska do termalu jediné neopren 😁😁😁 off topic.

tesmoody
25. čer 2019

Nebo můžeš být při výchově kreativní :D Jako tento tatínek ... https://miami.cbslocal.com/video/4110876-trendi...

rajecka
25. čer 2019

@lajla tvemu prispevku nerozumim. To, ze je holka chytra a slusne vychovana prece nezarucuje, ze ji nebude nikdo obtezovat.... Kazdy ma pravo oblekat si co chce, stejne jako maji slizaci pravo na tebe cucet a pokrikovat. Nekomu to nevadi, nekomu ano. Pokud by slo o moji dceru, vadilo by mi to hodne.

lajla
25. čer 2019

@rajecka to samozřejmě ne..ale hloupá se chytne a pěje do noty, kdežto ta chytrá a slušně vychovaná to má na háku..určitý typ chlapů bude obtěžovat vždy..ale to přece neznamena, že se nebudeme oblékat tak jak my chceme..

bayt
25. čer 2019

@rajecka To teda nevím, co komu dává právo na někoho blbě čumět nebo dokonce pokřikovat.

makronka222
25. čer 2019

Jsou to tanga! Jsi v 21. stoleti v Evrope! Uklidni se

verca_20
autor
26. čer 2019

@tesmoody Fuj, to je hrozný :D ale chápu, že efekt to asi mělo :D