• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Debata o všem a o ničem. Přidejte se

6. listopadu 2016 
ahojcek sasi: tak to mas pravdu a potom co bol tyzden doma tak sme si uz isli na nerva lebo sme nevedeli co od dobroty :slight_smile:
15. dub 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eri a co to presne shanis???

pati pojedu zitra, je to rezavy jak blazen tak aby se mi jeste neosypal :astonished:
15. dub 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
eri - no to tak byva ponorkova nemoc ved ono sa to zasa vrati do starych kolaji
pati - cau :wink:
15. dub 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ja eri budu na vikend bez manzi tak doufam ze tu ponorku nebo co to je taky setrepeme... :confounded:

holky dneska mel Sima na svacu jogurt s jablickem a bananem a v polovine jidla si kejchnul... no to jste nevidely ten binec, pry jsme cunata oba :confused:
15. dub 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus: vies co to je ako fit lopta ale je to male ako detska lopta na kopanie ... a co bude pracovat manzel? alebo ide k tatovi?

babulky chcela som sa spytat davate jahnacie?
15. dub 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru tak to moje dieta robi bezne uz papame s uterkami na sebe aj ja aj ona :grinning:
15. dub 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
sasi ahoj :slight_smile:
eri to je dobré také cvičenia a hlavne ste v kolektíve :slight_smile:
berus aj nám sa to niekedy stáva, a to raz som išl do obchodu a jogurt som mala vo vlasoch ,kkukal na mňa všetci a keď som sa doma uvidel v zrkadle,tak som sa smiala sama na sebe,jogurt vo vlasoch :grinning:
15. dub 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no dela zitra do 10 vecer a pak chce mit klid :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani varit nebudu at se stara.. si nekdy pripadam jak hospodyne :confused:

jehneci nedavam protoze ho nemam ale rekla bych ze je to stejne jako veprove a tak , proste tezsi maso tak bych to zkusila jen bych ho dala min a ne casto, preci jen to zatezuje vic traveni..
15. dub 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky a ake jogurty kupujete od hipp alebo normalne dospelacke?
15. dub 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja davam chocensky, proste bily smetanovy.. ma 10% tuku, ja ty hipp nevidela a dat 50,- nebo 6,- za jogurt je rozdil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
eri ja kupujem zvolenské smotanové,sú fakt super.....tie od hipp sú strašne drahé,to jeden stojí aj 50skk :dizzy_face:
15. dub 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
eri - kludne mozes a ako pise beru davaj menej je to lahke mäsko ale silne a var ho aspon hodinu asi to mas z domaceho zdroja a tie neprech. veter. kontrolou :wink:
15. dub 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
a prečo je to mäsko silné???aj hovädzie a bravčové je silné???? :unamused:
a ake kriteria by mal obsahovat ten jogurt aby bol vhodny pre krpca?

nam dnes povedaala doky ze mu mozem dat telacie uplne v poho ze to je mlade masko... a taktiez mi povedala ze mam zacat davat uz cestoviny takze dalsia otazka je ake cestoviny davate krpcekom?
eri mne tu niekde poradili tie zvolenské smotanové,že tie zodpovedajú tým kritériam :slight_smile: tak dávam tie a sú mňam,aj mne chutia :slight_smile:
15. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano ano pati, hladina bielkovin je omnoho vyssia ak v bielom mäse ale dava sa menej iba pri zavadzani tohoto mäska potom uz normal a ak sa malej nic nestalo tak sa tym nezatazuj :wink:
autor
mel by obsahovat jen mleko/smetanu a jog. kulturu a min 3% tuku...

ja davam uz ted bezne bezvajecne testoviny...
sasi dávam tak normál,ale kuracie dávam viac,jej to tak striedam....ale jej to chutí,to som rada,lebo ona neni veľký jedák,ale zeleninka a mäsko jej chutí :slight_smile:

eri ja som mala nejaké cessy bezaječné :slight_smile:
15. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jogurt - biely, so zivou kulturou, s vysokym obsahom tuku, moze byt smotanovy :grinning:

eri - neviem ci uz mas zavedeny lepok ak nie tak hladaj ryzove a kukuricne cestoviny bezlepkove,bezvajecne. ak mas zavedeny mozes vsetky bezvajecne.... :wink:
15. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ja by som si nemohla sadnúť na tú fit loptu,mne je z toho strašne zle...svokra to má a keď som na tom sedela,skoro som sa povr...... :grinning:
15. dub 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja na to m sedela v tehu, me tak bolely zada ze to bylo jedine pohodlne a ted na ni cvici mamina, ma problem se zady, a docela mi to doma chybi... a Sima se po tom vali taky rad...
15. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a lopta je mic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby idem do vane a potom oddychovať,som nejaká narobená,som dnes celý deň makala doma.....takže dobrú nocku, zajtra prídem :slight_smile:
15. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
papa pati ja pujdu taky dnes brzo... dobrou noc :slight_smile:
15. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky dakujem za rady

sasi: lepok uz mame zavedeny papa normalne kase s lepkom ... ale chcela som mu to jedlo uz z niecim obohatit lebo kazdy den zelenina a masko mam strach ze sa mu to zunuje a nebude to chcet papat...

inac kupila som cuketu co snou robite pre prckov?

berus: dik to su presne tie lopticky tie 16 alebo 19 cm ... a tie su tak menej nafuknute a po celom telicku snimi prechadzas aj po hlavicke a pod prdelku sa daju a gula sa na nej taktiez pod prusko sa mozu dat a gulat sa na nej su fajne vrelo odporucujem vsetkym maminkam :slight_smile:

a este som sa chcela spytat maju vasi prckovia kazdy den masko?

boze dnes mam vela otazok ale to tym ze som tu dlho nebola :slight_smile: a dnes mi poveedala doky ze uz moze jogurty telacinku a cestovinky
15. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
bru nocku pati a sladke snicky

ja som na tej fitlopte pred porodom stravila veeeeeeeeeeeeela casu lebo som sa hrozne nudila :slight_smile: kedze som rodila 36 hodin
15. dub 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja maso kazdy den nedavam, tak 2x az 3x tydne vynecham... jak mi to vyjde... jinak jogurty moc chutnaji se sladkym bananem...

cuketu normalne s masem a myslim ze brambor a ryzi jsem davala..
15. dub 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:astonished: :astonished: :astonished: :astonished: tyjo tak to bych nezvladla eri, 36 hodin fiha to te nechali dlouho trapit..
15. dub 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek