Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

erika107
15. dub 2009

no vidite takze ja robim chybu maly moj ma kazdy den bud kuracie alebo morcacie mu to obmienam ... takze od zajtra nedostane tak casto masko 🙂 xixixi

saska.t
15. dub 2009

eri - ked chces obmienat tak kup pohanku, pseno, ovs.vlocky kukuricnu krupicu a mas nove prilohy k mäsku, davam mäsko kazdy den 😀
kocky idem este ponatierat plot takze pa zajtra 😉

erika107
15. dub 2009

juuuj ked ta pohanka mi neako nechuti a maly tiez smrnel nostekom :( a pseno v zivote som nerobila a taktiez ani ovsene vlocky :( ...

sasi. tak prijemne natieranie 🙂 a to aj uvidis takto vecer nato?

beruska2x
autor
15. dub 2009

natirat plot? ted? to je nejaka nova sifra pro sex???? to neznam 😀
tak si to uzij papa 😉

saska.t
15. dub 2009

eri este je svetlo a je to uz len kusok, pseno sa vari tak ako pohanka a ovsenne vlocky iba zalejes vriacou vodou nechas 20 min. zakryte nabobtnat a pridas k jedlu mozes mixnut 😉 vsetky tieto prilohy sa v zasade robia ako pohanka 😉

beruska2x
autor
15. dub 2009

eri pseno jsem taky delal poprve, je to stejne jako pohanka, toho se neboj a ovesne vlocky jsou tyky fajn, my si delame doma kasi se skoricovym cukrem ale malymu je delam jinak ale moc mu to chutna...

erika107
15. dub 2009

blekekeee babulky ked ja neviem ... a pohanku kupujete tu taku ako vlocky take do kelu neviem sa vykoktat 🙂

beruska2x
autor
15. dub 2009

pohanku kupuju celou loupanou a ovesne vlocky jemne mlete, jen je sparim jak pise saska a za 20 minut primixnu jablicko a banan.. basti jak drak 😉

erika107
15. dub 2009

teraz som nasla na nete http://www.pohankovymlyn.cz/ idem kuknut mozno sa tym inspirujem 🙂

beruska2x
autor
15. dub 2009

no vidis, taky pak na to kouknu ale dneska uz jdu do hajan tak papa 😉

erika107
15. dub 2009

ja tiez som sa isla prave rozlucit lebo manza dosiel idem od vani a spat lebo som hrozne unavena tak sa majte krasne bru nocku sladke snicky

3558
15. dub 2009

berus mi natiahla stranku tak mam co robit aby som to docitala... 😀 😀
mi mame fit loptu tu velku a je super 😵
jahnacie masko davam, ale kedze ho nemozem zohnat tak len vo forme hippiek 😉

masko tiez davam iba kzdy druhy den a zltko este nedavam. pockam az do roka. 🙂

a dakujem za rady. maly uz sa aj povracal na manzelsku postel. tak som prezliekla a idem prat, no a stale ma 37,8 tak dufam ze ho to rycho prejde. som z toho na nervy lebo mi nema kto prist pomoct, tak dufam ze su to len zuby aj ked to tak nevyzera. a hnacku ma poriadnu. 😝 😝

idem vas docitat a vratim sa.

3558
15. dub 2009

ja mam kupen pohankove vlocky a tie len necham nabobtnat. skusala som to ale so psenom a neslo to.musela som ho varit vo vode ako ryzu a potom vodu scedit. 😉

tak som vas docitala a prisla som na to ze uz tu nie ste. tak bru zase inokedy... 😢 😢 😢

saska.t
16. dub 2009

Ahojte kocky,

tak my mame dnes katastrofalny den mala len vresti place nic sa jej nepaci , chora nie je , zuby asi tiez nie tak fakt uz neviem ale viem ze ma uz nervy chytaju a fakt sa drzim aby som na nu nezacala kricat ☹ no nervy mam na prasknutie ani hrat sa nechce ☹
no snad to coskoro prejde inak sa obesim, uz som ju musela nechat vyplakat lebo nic nefungovalo ☹

Tak dufam ze vy sa mate lepsie 😉 zatial pa

kisska
16. dub 2009

Ahojte lasky,
boze sasi, zase je nieco vo vzduchu? Adam je od rana jak vred na prdeli a umrncany, urevany jak fras... uz som po nom hukala, lebo mi uz z neho tresti hlava...Najlepsie, ze ked sa na chvilku ukludnil, tak som si ho zobrala do kresla na ruky a zaspal v pribehu 10 sekund... take je to uzasne, ked spinka tak oprety o maminku... tak som ho ulozila do postielky, ani sa neprebral...
Pevne dufam, ze sa zobudi s dobrou naladou...

saska.t
16. dub 2009

Kiss- no ja tiez len cakam kedy odpadne a dufam bude spat aspon 2 hod. aby som stihla zregenerovat do dalsieho hukotu ☹
dnes zahajim HAK konecne som dostala MS a je mi teda poriadne zle a myslim ze aj z toho som dost nervozna 😅
no proste den na prd, ked dojde D z prace hned mu ju zavesim a pojdem asi so psami nech vyvetram trosku hlavu 🙄 snad to pomoze 😉

kisska
16. dub 2009

mne taketo vzdy pomaha 😉 na prechadzku s Arkou si odmietam bravat aj mobil. To maval moj svokor zachvaty paniky, ked sme boli u neho na vikend (este bez maleho) a ja som sa v petrzke vybrala v sobotu rano na hodinovu prechadku na hradzu bez mobilu... ze co keby sa mi daco stalo... tak ho chrust ukludnoval, ze ved mam pri sebe velkeho psa 😉 A take prechadzky milujem... nikde nikoho, pes plasi bazanty a ja mam uuuplne prazdnu hlavu 😀
sasi - daj si poriadnu davku bananov - horcik a selen pomahaju na krce a na nervy 😉

saska.t
16. dub 2009

kiss - no aj mne to vzdy padne dobre a tiez som chodila v petrzke na hradzu az k bufetom som vzdy dosla dala u znamych kofolu psa este dorazili hadzanim lopty a ja som potom spokojne slapkala domov 😉

D dosiel prave na obed domov a mala je s nim momentalne uplne spokojna no asi ma slak trafi, no ale aspon je ticho 😀 skoda ze musi spät do roboty, no ale potom hned malu ulozim a asi pojdem s nou zdriemnut 😅 a potom von na prechadzku am je aspon ticho 😀

beruska2x
autor
16. dub 2009

holky tak ja jedu , zitra mam domluvenou kamosku tak to snad prezijeme 😀 mej te se ja juknu pres vikend 100%.. papa 😉
vsem preji krasne dny

saska.t
16. dub 2009

beru - pa a uzi si to 😉

beruska2x
autor
16. dub 2009

sasi to bude mala pekne tatkova holcicka co? potvurka jedna, Sima se taky na manzu a ostatni jen smeje a na me jeci.. nevdecnici to jsou, clovek kolem nich lita.. dneska ho ale krmil tatinek a byl prekvapenej jak to nejde tak snadno 😀 byli oba jak cunata tak zase aspon neuslysim co to furt delame... 😉

erika107
16. dub 2009

ahojcek babulky

tak vidimze nielen moje ditko bolo dnes take hnusne ... maly rano mal teplotu ale potom sa to zlepsilo ale cely den bol ako mrska hnusny :(

a dnes sme spapali celu misku morcacinka, mrkva, por, karelab, a ryza moooooc mu to chutilo asi preto ze mal zmenu 🙂

erika107
16. dub 2009

tak dnes tu asi budem sama :(

patricia1971
16. dub 2009

ahoj eri,už som tu aj ja 🙂 ale asi len na chvíľu
ahojte aj ostatné 🙂 🙂

no aj moja bola dnes otrasná,stále mrnčala,sople má až po zem.....no asi sa opičia jeden po druhom 😀 a máme v byte strašnú zimu ☹

erika107
16. dub 2009

ahoj pati tak asi tu budeme len mi dve :( ... asi to obkukavaju cez net mrsky male 🙂 ... co si dnes dobre varila? ani nam uz nekuraia inac :(

patricia1971
16. dub 2009

jej eri, varila som pre nás fazulovú polievku so zeleninkou....som to nejedla skoro rok 😀 lebo keď som kojila,tak som is dávala pozor čo jem,ale teraz už môžem všetko 😀 a pre malú som mala navarené 😵 ....ale teraz som akurát pre malú dovarila hovädzie mäsko,kaleráb,trošku mrka,karfiol a trochu kel, cestovinka.....malá strašne lúbi zeleninku......včera to bola pohánka,aj tá jej chutí 😵

no a zajtra hlásia nejaké dažde,tak to bude otras ☹

a ty si čo varila?

erika107
16. dub 2009

ja som dnes pre nas robila vyprazany encian a hranolky a maleho papu som pisala hore a zajtra mu asi uvarim cukinku a zemiacik i ked si myslim ze mi to nebude chcet papat :( ... lebo hippkovu mi nechcel taku :(

a pre nas? hmm asi neake sote spravim aby som mala aj na sobotu nechce sa mi kazdy den varit 🙂

to stymi dazdami mi ani nehovor mna porazi byt zavreta cely den doma a maly bude este horsi ako dnes :(

prave riesim kocik potrebujem neaky maly lahky ked pojdeme na cvicenie aby som nemusela trepat to velke hebedko

patricia1971
16. dub 2009

no moja mi hippky nehce,len ovocné,takže musím variť,ale to mi nevadí....ja dávam mäsko každý deň,len jeden deň v týždni dávam špenát,žltok a zemiak.....do cukety jej vždu šupnem aj nejakú inú zeleninku,mám v mrazáku snáď všetky druhy 😵

no kočíky majú krásne,ale ja mám taký 10ročný PegPerego Pliko ešte po Paulínke...vtedy stál skoro 10 tis. a strašne sa mi páčil a bolo mi ho ľúto predať,tak som ho odložila,len tak a teraz je super,nič mu neni a zdá sa mi normálne moderný a je stále pekný a hlavne dobrú......tiež mám doma také hebedo, v tom spáva lili na balkóne,aj ten je dobrý,ale veľký a ťažký......ale určite si nájdeš nejaký pekný a dobrý 😵 ....máš už nejakú predstavu?

erika107
16. dub 2009

ja som malemu este zltok nedavala mam neaky respekt pred vajickami ... a co take davas k tej cukete este? aby to malo aj neaku dobru chut 🙂

no tak predstavu mam ze musi byt lahky v prvom rade a pohodlny pre maleho http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=2073883 alebo tento sa mi zatial pacia http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=4124083

patricia1971
16. dub 2009

eri ja dávam aj 4 druhy zeleninky a chutí jej to...k cukete som dala aj tuším karfiol mrazený,aj trošku brokolice...nepamätám si presne,ale vždy dávam viacej tej zeleninky,mäskoa prílohu,ale musím vvymixovať....a ešte dávam do toho asi 2 lyžičky bieleho smotanového jogurtu,lebo ona mi prestala piť mliečko,tak jej jogurt dávam aj do ovocia.....takže u nás zelenina fičí,ovocko je horčie,ale dnes zjedla banán a trošku jablčka do toho,ale jablčko muselo byť na pare urobené a tiež všetko vymixované....

kočík je super,chceš kupovať nový,alebo už starší????

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru