• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Debata o všem a o ničem. Přidejte se

6. listopadu 2016 
aj nas maly ma radsej zeleninku co som velmi rada ovocie mu moc nejde ale banany by jedol na kila ale potom ho zapekaju :( ... a mala ti nechce pit ani nutrilon alebo neake ine mliecko?

no kocik chcem novy kupit
16. dub 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
žiadne mliečko,mám doma už všetky druhy,aj všetky možné flaše,poháre.....nič,ona zacíti chuť mllieka a nechce....noodstavila sa od aj môjho a nechce nič....zajtra ešte skúsim dať flašu chicco,to som tu ešte doma našla,tak skúsim.....aj som jej skúšala dávať počas spánku,ale nechce,ona to hne´d vypľuje....ale je sranda to, že presne aj syn, aj strašia dcéra sa presne v takomto veku odstavili a odmietali mlieko....no 3 deti a všetko prebieha ronako.....ale za deň mi zje 2 ks jogurtu,to je skoro 300ml a vešer ešte kaša,no proste jej ten jogurt cpem všade.....

no ja som to hebedo kúpila asi mesačné,boll ako nový a šporťák som nový nechcela,lebo tento je super,takže ja to mám vyriešené :slight_smile:
16. dub 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak potom sa deticky nezapru :slight_smile: xiixix

my sme mali ako prvy dema basic to je cisto hlboky maly v nom bol 3 mesiace a potom sme kupili Baby smail orion ale je moc tazky to sme si vtedy neuvedomili neako :( ... tak teraz hladam nieco lahsie a pre maleho pohodlne tiez
16. dub 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky , prepacte ze nepisem ale mame navstevu ale zajtra vas docitam a popisem vam... :grinning:

Cmuk, vsetky vas pozdravujem :wink: a tesim sa zajtra :wink:
16. dub 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky sasi :slight_smile:

eri idem aj ja,manzel mi hovorí,nech už nepíšem,tak idem hodiť sprchu a do hajan :slight_smile:tak dobrú nocku a pa zajtra
16. dub 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
sasi: ahojcek ... prijemny vecer prajem pacek
16. dub 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
bru nocku tak teda pojdem aj ja
16. dub 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby :dizzy_face:
tak u nás dnes počasie na prd,už aj prší, Lili spí na balkone,tak mám chvíľu čas.....som ako po nočnej,tá v noci v kuse mrnčala,mala okolo seba asi 4 dudle,ale nedala si ich sama a čaj v noci vôbec nechcela :stuck_out_tongue_closed_eyes: to som nechápala a až som sa bála,pretože ona v noci vypije aj 300ml...no má soplíky a možno aj tie zubky ju trápia....som totál rozbitá,aj som si chcela ísť teraz ľahnúť,ale to by som bola viac unavená ako som :rolling_eyes:
dnes asi budeme trčať doma, vonku zima, v byte zima, no to je iná jar :angry:
takže vám prajem pekný deň a určite dnes ešte sem dobehnem :slight_smile:
17. dub 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
pati - tak to my sme dnes spali do 6 s jednym zamrncanim kvoli dudlu o polnoci, az sme s D ostali nervozni ci zije ze o nej nie je pocut a este u nas spal kamos tak ho aspon nebudila :grinning: , no samozrejme od 6 uz spat nechcela takze o 9 odpadla na 30 min. ale uz mam posunuty rezim no tak som zvedava kedy poobede zalomi dufam ze nie skoro aby potom vydrzala do vecera :grinning:
17. dub 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj sasi,tak to ti závidím takú noc,to ja som od 4 mes. nezažila :frowning2: ...Lili tiež vstala o 6, potom som ju dala spať o 9.15, tak snáď bude spať do takej 11, to ona tak zvykne, potom poobede okolo tej 14, to si tiež pospí aj hodku,takže večer odpadne okolo 19.30-20...denný spánok má super,ale to ona dospáva tú jej divokú noc :grinning:
a návšteva dopadla dobre??? :slight_smile:
ja som nejaká zdeprimovaná z tohoto počasia,je to tu des......u vás je ako????
17. dub 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
navsteva super aj sa chlapi trosku pripili tak som obom musela rano davat tabletku na hlavu, tu je krasne len uz nehlasia 22 st ale len 16-17 st takze nalada ok :grinning:
17. dub 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj babenky :slight_smile: :slight_smile: ... ako sa mi mate???
aj u nas je pod mrakom, ale celkom teplo :slight_smile: ...
pati: ajmy v noci spime tak na h.... sasi len ti potichu v dobrom zavidim :wink: :wink:
17. dub 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte holky, no tady leje jak blazen, ochladilo se, jeste ze jsem u nasich, uz jsem si zatopila a je tu jak v pokojicku :wink: v blbym panelaku uz netopej, jeste by jsme nastydli :stuck_out_tongue_closed_eyes:

cele dopo jsme byli na navsteve tak nam to uteklo a ted snad malej usne na chvili...

dasi to je mi lito ze to nejde poslat, jeste to zkuste.. :frowning2:
17. dub 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uz sa aj tu rozprsalo :frowning2: :frowning2: :frowning2:
berus: este to urcite skusim vecer
17. dub 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak uz spi :grinning: dneska mel brambor, kureci a kedlubnu a to byla basta.. vcera jsem mu dala poprve strouhanou hrusku cerstvou a chutnala moc, s jogurtikem... to budou prdiky :wink:
no.. ja udelal cocku :grinning: takze uleti strecha asi :sweat_smile:

pati nic si z toho nedelej, u nas zase spi v noci a pres den to je des.. vcera spal asi hodku za celej den..
17. dub 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hlavne ono celkove deticky na UM lepsie spinkaju ako kojene :wink: , no my vam to kojenie zase potichucku zavidime :wink: ... no pata uz sice dokojila ale mala UM nechce juj tazke to s tymi nasimi detickami :sweat_smile: :rolling_eyes:

mala uz s D spi 1,5 h no aspon je od nich pokoj :grinning: ...
17. dub 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to sranda, aj moj maly ked poobede spi s ocinom spi aj 2 hodky. Ked sam tak hodinku
17. dub 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojcek je tu niektooooo????
17. dub 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes ste na mna hodili bobka .( tak idem off pekny vikend prajem ... my ideme zajtra opekat tak hadam nebudem moc znicena :slight_smile:
17. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sasi tak tomu se rika 2 mouchy 1 ranou :grinning: :grinning: jak je ted spatne pocasi, prsi tak Sima spi taky lip...

tak zitra papa :wink:
18. dub 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus - no presne si to odhadla :grinning: dnes spali spolu taky 2 hodky a ja som sa opalovala no to je krasny zivot :grinning:
18. dub 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ahojte, tak som tu rýchlo kuk, varím a potom padáme von :slight_smile:

dnes je tu krásne, len o 15 hod.musím byt v kostole, máme tam sedenie kvoli prvému svatému prímaniu Paulínky....

babz, tá moja cey den spí super, doobeda aj 2 hodky, poobede aj vyšše hodky,ale to ju potom budím,lebo ona dospáva noc....no už nekojíme :frowning2:....ale už sa polepšuje aj v noci :slight_smile:....

tak pekný dník všetkým a snád večer prídem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. dub 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte holky :wink:
19. dub 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda pekne tady na to kaslete :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja jsem Simovi udelala pohanku s kotletkou a kukurici...
jinak jsem mu dneska koupila ty kukuricne krupky, no matla, nejdriv si myslel ze je to nejaka kostka na hrani :grinning: a pak to rozlamal ale nakonec to rozmoulal statecne, docela se mu to libilo, ma v tech dasnich peknou silu..
:wink:
19. dub 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak my sme dnes boli s nasimi psicami na vystave a vyhrali sme uz sme sampioni!!! :grinning: Mala stale rovnako sedi len v polosede a iba sa plazi ziadne stvornozkovanie ...

ako kocky flakate to perfektne :angry: no neviem co s tym urobime :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ale snad sa rozpisete aspon vecer :wink:
19. dub 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky sasi :wink:
19. dub 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no Sima se plazi po brise...a desne peruje na nohach, ma desnou silu, uplne skace.. babicku utahal na KO :grinning:
19. dub 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to my prelezieme uz cely barak no ale mame flakacku, ide vzdy tou tazsou cestou namiesto vybratia tej lahsej, cela mama :grinning:
aj nasi uz cochvila pridu tak som zvedava co elli na nich, videla ich naposledy na vianoce :grinning:
19. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo to budou kokat .. ona je to pekna zmena..
19. dub 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja to nevidim ci sa zmenila kedze ju vidim kazdy den ale oni to urcite posudia :slight_smile: a urcite si od nadsenia ako hovori D cvrknu do kalhot :grinning:
19. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek