Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
23. dub 2009

ale baby nic si z toho nerobte kazde dieta ma svoje tempo 😉 sa nachodia a nasedia za svoj zivot 😀

beruska2x
autor
23. dub 2009

eri a hlavne genialni babi (tchyni) vid 😉

patricia1971
23. dub 2009

ahojte baby,som tu..

neviem či herečka spí,ale snáď áno....tiež revala celý deń, je to na nervy,ale ona to má zo zubkov,aj ten druhý sa jej fest tlačí......afurt je chúďa dosraná 😀...a slintá ako bernardín 🙂až jej to teče po zemi 😵

no bola som synovi na rodičku,baby,ve´d o na budúci rok maturuje,som už stará baka ☹

ja som tiež dnes nerobila tú piškotovu tortu,lebo zajtra idem na nákup asi do Tesca,tka tam nakúpim plný kôš všetkého a budem variť a robiť toru na víkend,nech majú..

eri a do kedy budete chodiť na teslovu???

beruska2x
autor
23. dub 2009

zrovna mi tuhle mam rikala ze jsem vubec nelezla, pak jsem se najednou postavila a chodila, zuby mi dlouho nelezly a pak najednou vyrostly jedne za druhy, nasi ani nevedeli jak.. uplne bez problemu, coz me dost uklidnilo 😀 a neresim ted uz vubec nic..

erika107
23. dub 2009

a co budete oslavovat berus?

saska.t
23. dub 2009

pati - preco by si bola stara jejda ved to nie je hanba a naozaj stara nie si 😉

sabicka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
erika107
23. dub 2009

ahojcek pati: vies co na teslovu budeme chodit kym neurologicka nepovie ze koniec uz to nepotrebuje maly ... a to ma asi uz rozhodi lebo mi to ide na nerva to vecne stresovanie maleho

berus: tak sa pozvem sama na torticku 🙂 ...

apropo nemate neaky dobry krem na torty? lebo zajtra by som chcela robit aby sme mali k sobote 🙂

patricia1971
23. dub 2009

sasi lebo niekedy si ani neuvedomujem,že akého starého mám už syna 🙂 ale pri Lili som večne mladá,len jej nebude chodiť na rodičko,aby s jej potom nepýtali,či to bola babka 🙂

saska.t
23. dub 2009

sabicka rado sa stalo 😉

beruska2x
autor
23. dub 2009

tata a brach maji svatek... moc to neslavime ale duvod dat si dot je vzdycky fajn 😉

eri ja dela dneska.. uslehas smetanu s fixem, pridala jsem 2 tvarohy a zelatinu a cukr.. pekne to ztuhne a snad to bude dobry...

erika107
23. dub 2009

pati: ved ty tak mladucko vyzeras ze clovek by ti nepovedal ze mas takeho velkeho syna 🙂 ...

saska.t
23. dub 2009

pata - ty si blba 😀 by som sa praveze chvalila ako dobre vyzeram pri 3 detoch 😀 no baby ved povedzte nieco 😠

beruska2x
autor
23. dub 2009

pati, pockej jeste te Lili vytahne na disco.. 😉 snacha ti bude zavidet.. samy pekny veci te cakaji 😀

patricia1971
23. dub 2009

sabicka mne to vyhodilo,že som už pre túto foto hlasovala,tam sa treba nejako príhlásiť?ale asi nie,že?

eri no to ti nezávidím ☹ ...a recepty dáva Berus,tá ich ale má a je šikovná v pečení 😵

erika107
23. dub 2009

no ja si budem robit sama pre seba tortu 🙂 xixi a este aj neake tie sviecky si nanu dam 🙂

beruska2x
autor
23. dub 2009

eri co slavis?? pochlub se..

erika107
23. dub 2009

ja som vcera robila jablkove pyte a len sa po plechu zaprasilo 🙂 ... velmi dobre bolo xixi aj mne chutilo a mamca ma pochvalila 🙂 ... a robila som masko na stave (hribiky, uhorka, vajko) ktomu cestovinovu ryzu a tiez to bolo fajne mamca povedala ze to ako keby ona robila tak isto to bolo ochutene 🙂 ... tak ma moc potesila... uz sa lepsim vo vareni 🙂

patricia1971
23. dub 2009

baby ja viem, ale niekedy sa nad tým tak zamyslím....ale ja sa cítim mlado,tak to už neriešim,len ma to tak dnes napadlo 😵
berus to budem ešte s Pauli chodiť, no Erik nikam nechodí tak s ním nemôžem 😀 a s Lili budeme chodiť,to je jasnéto už bude aj Pauli môcť 😵

erika107
23. dub 2009

berus: fuuu budem mat stvrt storocnicu ... som asi najmladsia tu medzi vami 😉 😉 taky benjaminek 😝 ... a dakujem za napady na torty

saska.t
23. dub 2009

eri - daj recept na pyte uz neviem co mam piect 😉

beruska2x
autor
23. dub 2009

http://prej.cz/data/pohledy/milan_narozeniny01.jpg

eri pro tebe vse nej nej nej at ti obe tvoje slunicka delaji jan radost a mate se mo krasne 😉

patricia1971
23. dub 2009

viete čo som dávno nejedla a ani som to nikdy nerobila???? španielskeho vtáčika...robila to moja babka vždy,no to by som si aj dala,musím kuk nejaký recept

na sladké nemám chuť,skôr na slané,takže dnes ma tu tortou neohúrite ☹

erika107
23. dub 2009

sasi: idem pren mam ho v kuchyni ...

berus: dakujem zlate od teba 🙂 ale az v sobotu mam narodky 🙂

beruska2x
autor
23. dub 2009

neva ja tu v sobotu nebudu.. tak abych pak nezapomela 😉 ten recept hod to jsem zvedava co toje..

maso na hribkach jeee to bych si dala, uz se na houby tesim, lonske susene uz nemam ☹

patricia1971
23. dub 2009

eri fakt???? tak idem na oslavu!!!!!! kde to bývaš v tej Rači??? 🙂

patricia1971
23. dub 2009

a na víkend čo budete variť? ja už neviem,leze mi to už na nervy 😀

saska.t
23. dub 2009

eri tak ja budem gratulovat az v sobotu ty mlade ucho 😀

beruska2x
autor
23. dub 2009

pati nam bude mamaka zitra delat koprovou omacku s varenym vajickem, dneska jsem ji na to donesla kopr, uz se mooooc tesim a pristi tyden udelam R jatrovou s ryzi, ma ji rad a maso v mrkvi hovezi bych si dala s bramborem... 😉

erika107
23. dub 2009

jablkove pyte

50 dkg polohrubej muky
25 dkg hera
14 dkg cukor
1 prasok do peciva
3 zltka
1 pol. lyzica smotany alebo mlieka

plnka: 1 kg jablk (postruhane)
15 dkg cukor
1 vanilkovy cukor
1 skoricovy cukor

postup: cesto si rozdelime na dva kusky rozvalkame... na cesto dame plnku prikryjeme druhym cestom... plech nemastime mozeme pouzit papier na pecenie ...

dakujem za gratulacie ... a ja robim spanielskych vtacikov rada a moc nam chutia 🙂 chces recept pati?

a oslava nebude velka lebo v sobotu ideme s drahym a prckom do ZOO su dni otvorenych dveri v BA vstupy su zadarmo treba vyuzit ... a potom pojdeme sa prejst a dalej neviem co ma caka az v nedelu pojdeme troska oslavovat s rodinkou ...

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru