• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Debata o všem a o ničem. Přidejte se

6. listopadu 2016 
no kôprovu by som si dala,ale dom by mi to nikdo nejedol,takže pre seba si asi variť nebudem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja budem robit zajtra francuzske zemiaky aj na sobotu nech mam pokoj a v nedelu neviem co este uvarim lebo lacino ide do roboty tak ab y mal co jest v praci
23. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eri tak to pecu taky, tady se to jmenuje Hrabenciny rezy :grinning: mam to mooc rada, to je mnamka fakt...
23. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo framncouzaky mnam holky a dost, mam z vas hlad.. :unamused: :frowning2:
23. dub 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
eri jasné že chcem!!! no tak to sobotu ideme aj my niekde,to bude iný nával všade :grinning: eri myslíš si že sa do tej ZOO dostanete???? :grinning: to aby ste tam išli o 6 ráno :slight_smile:
23. dub 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mali sme tam vyse dvoch kg jablk tak som musela stym nieco urobit ... tiez to mame moc radi
23. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ptacky mam taky rada jen me to nebavi balit tak delam rozlitany - vse co tam parti dam na kousky :grinning: je to prakticke :wink:
23. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ale my sa tu fakt dosť často bavíme o jedle,to aj ja mám potom hlad a musím ísť radšej spať :stuck_out_tongue_closed_eyes: tiež som už hladná,ale chrúmem tu mrkvu.....idem ešte Lili uvariť pohánku,zeleninku a mäsko už dováram,len tú pohánku varím radčej v inom hrnci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
eri diky uz som to skopirovala :wink: urobim ich cez vikend :wink:
23. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja to tiez neznasam balit ... a naposledy som robila taku zmenu ... robila som to z kuracieho maska a dala som tam sampiony usmazene platok sumky a syra zamotala to a co my ostali este sampiony tak tam som hodila smotanu trosku som tom to zahustila dala k tomu zemiaky a bol obed
23. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky a kolko pohanky davate prckom do jedla ja som mu dala tak za dve male lyzicky je to malo? mozem mu dat aj viac,
23. dub 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to ja davam vic eri, asi jako ryze a jiny prilohy...
23. dub 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
na jedno jedlo davam pol stamprli 4cl :wink: pohanky
23. dub 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
som to napislala jak dement pol 4cl stamprli na 1 davku :grinning:
23. dub 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak zajtra skusim dat viac... inac som sa cudovala ako mu chutilo. ... dnes som mu dala zeleninku nato som mu supla jogurt a tiez mu to chutilo ... som zvedava ake bude mat hovienko
baby tak šup recept na normálne ptáky :grinning:

eri ja dávam tak pol štamprle,mám veľké takže prvý krát som mala plný hrniec,ale teraz to už mám odmerané,ale tie 2 lyz.stačí :dizzy_face:
babulky idem off lebo manza chce ist na net tak zajtra napisem recept ptakovy :slight_smile:

bru nocku a sladke snicky
23. dub 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
eri my máme teraz iné hovienka, iný smrádeček,až ma napína :stuck_out_tongue_closed_eyes: chúďa moje serká celý deň :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eri pap dobrou noc :wink:
23. dub 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
eri pa, kocky idem platit ucty cez net takze sa tiez lucim pa zajtra :wink:
23. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
peti ja osmahnu v papanaku cibulido hneda, dam bobkovy list, nove koreni a cely pepr a pridam na kostky osolene maso, dam varit, kdyz je mekke pridam hrasek z konzervy, okurku na nudlicky, kolecka dobreho parku, a necham projit varem a zahustim hotovou jiskou..

kdyz je chces balena tak do platku masa zabal kousek cibule, parku, okurku a hrasek nebo co hces a dej varit cele a pak zahusti
23. dub 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus dik... a aké mäsko dávaš? a čím sa to balíš? nejakým špagátom,alebo čím? :dizzy_face:

sasi dobrú aj tebe :dizzy_face:
23. dub 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zadni hovezi ale ja to prave nebalim, delam maso a vse na kostky :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebavi me pak hledat ten provazek, bud to muzes sepnout paratkem a nebo silnejsi niti ale delala jsem to asi 2x a stajne se mi to rozjelo a vysypalo do omacky tak to neresim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda ja pisu jak dement
23. dub 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus to vyzerá super :slight_smile: aj ten špenátový balíček.....no zajtra sa rozhodnem,ktoré z toho uvarím,musím urobiť nejakúzmenu,lebo varím snáď stále to isté :slight_smile:
23. dub 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. dub 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jste pryc... tak pujdu taky :frowning2:
23. dub 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek