Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
30. dub 2009

pati odfotim ti a poslem 😉 , hej hej mali sme vcera vykladaci vecer 😀

patricia1971
30. dub 2009

sasi ahoj a díky 😵

beruska2x
autor
30. dub 2009

ahojte holky, tak ja mam sbaleno, maso nalozeny a cekam na odvoz ale 100% se o vikendu zvu tak pap a pekne si to uzijte vsichni, kdyz je tak krasne a rodinnou pohodicku vsem 😉 😉 😉

saska.t
30. dub 2009

beru krasny vikend predlzeny pa 😉

beruska2x
autor
30. dub 2009

😉 pak dodam fotky neboj papa a diky

saska.t
30. dub 2009

Tak dnes tu asi max. stretnem zuzku ze? 😠
tak vam prajem aspon krasny predlzeny vikend .... 😀

erika107
30. dub 2009

ahojcek babulky tak asi vsetky ste uz na chatach a u starych rodicov... tak nic pekny vikend prajem

pancake
30. dub 2009

ahojte. co nove?

pancake
30. dub 2009

a co ti nestacim??? 😀 😀 😀

patricia my mame 15 rocnu opel corsu. ak chces aj ja ti poslem fotku 😀 😀 😀 😀 😀

saska.t
30. dub 2009

zuzi jasne ze mi stacis, ja len ze my sme tu s rovnakym osudom, bez babiciek a rodiny 😀

pancake
30. dub 2009

no bohuzial musime si vystacit same.
maly mi tukal a tukal do klavesnice az mi vypadlo pismenko H, a teraz mi tazko ide. a aj ostatne su akesi pomale. zase sa v tom moj P. sparal 😀 😀 😀

pancake
30. dub 2009

ja som dnes bola u kamosky tak sme sa tam stretli tri baby a klebetili sme. aspon mi den ubehol. a doobeda som robila cestovny milano /smotana,sunka,hrasok,sampiony/ ale neviem co bude zajtra. 😝 uvidim kolko zostalo a ak dost tak kaslem na to a bude to iste.iba dorobim cestoviny.
a ty?
co ti odpisali s tou materskou? budu ti platit nadalej? mne na tu staznost este neodpisali. dala som im dva tyzdne, potom to budem riesit cez uniu alebo sudnou cestou. tak dufam ze ked som im to tak napisala tak sa trosku zlaknu a doplatia mi aspon tyc 5 tyznov. 😝

saska.t
30. dub 2009

no aj nasa miluje PC a D ide z toho slahnut 😀
mala sa dnes zasa postavila, stale by sa len stavala ale moc jej to este nejde, nevie co s nozickami a strasne sa pri tom zlosti a potom zacne plakat, asi jej to zakazem lebo chuda je potom vynervovana 😅

pancake
30. dub 2009

ved nejako sa musi naucit chodit. len ju nechaj. rychlejsie sa unavi a lepsie bude vecer spat. 😀

pancake
30. dub 2009

ja by som zase nieco jedla. uz neviem co od dobroty by som do tej huby vlozila 😨 😨

saska.t
30. dub 2009

ja som dnes sama D odisiel ku kamosovi na oslavu a z velkej vole som mu povedala ze ak chce pit, nech tam ostane spat a nesoferuje, no uz teraz mam pocit ze by som bola radsej keby dosiel, on sice povedal ze nie ze dojde no ale neviem, som bola akasi dobrosrdecna 😕

pancake
30. dub 2009

no to by moj nikdy neurobil. odkedy mame maleho nepije, iba ak ku nam niekto pride, tak si da 2-3 staropramene. to je vsetko. lebo ked mol maly maly, tak som sa bala ze co keby... sa nieco stalo a musime ist na pohotovost. a teraz sa mu uz ani akosi nechce nikade behat. je rad ze je doma s malym ked ma volno. a ja si vtedy aj oddychnem, lebo som s krpcom stale. 😉

saska.t
30. dub 2009

D tiez nechodi nikam ale teraz som ho vyhnala nech si trosku uzije 😎 tiez si da obcas pivko alebo doma vinko 😉 ma teraz 4 dni volno tak sa malej venovat bude dostatocne tak nech si to dnes uzije (aspon niekto) 😅 Keby nieco je tu ako na koni a auto tu je takze sme zabezpeceny 😀

pancake
30. dub 2009

aha. 😉 😉
ja som teraz kukala na modra strecha som mala fotky bytu a uz tam nie su.naraz mi to asi vymazali ked som si zrusila tu meno.asi.
a ako casto vyvaras flase?

saska.t
30. dub 2009

zuzi v albumiku mozu byt len foto tykajuceho sa iba babätiek, berus vymazali torty 😠
ja mam sterilizator ale dost to uz flakam tak 2x do tyzdna, vzdy ich poriadne vyumyvam mam pocit ze to uz staci, prilisna sterilita skodi 😀 to by som musela aj psi aj dlazky sterilizovat kazdu hodinu 😀

pancake
30. dub 2009

ja som tie fotky mala na modra strecha. ale ked som si dala vymazat meno, tak mi vymazali aj to na modra strecha. nevadi.
ja sterilizujem raz za dva tyzdne. ale myslela som ze by stacilo aj za tri. ale teda asi nie, ked ty sterilizujes castejsie. 😕

saska.t
30. dub 2009

zuzi, nerob paniku, ja uz rozmyslam ze sterilizator predam som na to leniva a normalne by si mala sterilizovat po kazdom jedle ale na to sa mozem vys.... 😀 to by som nic ine nerobila, su uz dost velky aby to zvladli aj bez sterility, takze to uplne staci ....kolke maminy nesteril. vobec a deticky ziju bez problemov 😉

pancake
30. dub 2009

ano? nesterilizuju? ja som myslela ze sa to musi. doteraz som sterilizovala kazdu sobotu /aby som na to nezabudala/ a teraz uz iba kazdu druhu sobotu. no a tiez sa mi uz nechce. ale vydrzim. a este otazocka: do kedy budes davat malej um? tu je aj take od roka. ale dokedy sa ma davat to neviem. 😖

saska.t
30. dub 2009

zuzi - myslis pokracovacie mlieka? my teraz pijeme hipp2 uz by sme mohli aj 3 je od 10 mes. ale s touto 2 pockam do roka a pit UM bude kym ho bude chciet, ked nebude bude jest ine mliecne vyrobky 🙂

pancake
30. dub 2009

my tu mame 2. od siesteho mesiaca. takze sme na dvojke a 3. je od jedneho roka. ale do kedy ho budem davat to neviem. ci do troch rokov, alebo ako. a od kedy mozem s cistym svedomim davat obycajne mlieko?
pytam sa hlavne preto, ze ked budem robit polievky tak tam ide obycajne mlieko. to by maly dlho dlho s nami este nemohol jest. 😕
a nevies preco niektore mamky prevaraju to mlieko ked ho davaju detom pit? myslim to obycajne.

saska.t
30. dub 2009

zuzi na varenie obyc mlieko mozes od roka ale ja pockam do 1,5 roka, a na pitie od 3 rokov, detickam toto kravske mlieko nic nedava bielkovina krav. mlieka je velmi zle stravitelna pre tak nezrele ladviny .... a prevaraju asi pre bakterie v mlieku ktore dospelemu cloveku nevadia, ale v dnesnej dobe su vsetky krabicove mlieka predsa vysoko ohrievane aby dlho vydrzali, to sa zrejme tyka tych netrvanlivych ....
inak ja neznasam horuce mlieko ked ma tu kozu navrchu, by som sa poblila 😝 studene obcas vypijem

pancake
30. dub 2009

ja lubim mlieko, ale uz asi tak 5 rokov ma ani nenapadlo, ze by som si mohla naliat. tak maxim. do kavy alebo do caju si dam. a to uz kavu asi dva roky nepijem.
takze v klude od roka a pol mu mozem varit aj mliecne polievky. a UM mu budem davat dokedy mu bude chutit. 😉

saska.t
30. dub 2009

zuzi tak tak 🙂 UM musi pit pre zdravy vyvoj organizmu tak do roka, potom sa to da nahradit inymi ml. vyrobkami 😉

idem hore do spalne kuk TV aby ma to uspalo ked pri mne nebude D ide to dost tazko ☹ , prajem ti pekny vecer a snad sa tu zajtra vecer stretneme 😉 pa

pancake
30. dub 2009

ok pa. 😉

patricia1971
1. kvě 2009

ahojte moje 🙂

no včera mi pokračovala migrena,tak som ležala,teraz rýchlo balím a potom padáme,tkže sem príde až v nedeľu večer,takže vám prajem krásny víkend 🙂 🙂 🙂

zuzi pre mojho M sú ople olejničky, on si potrpí len BMW,ttakže škoda,ale keď budeš mať BMW,tak hoď foto 🙂 🙂 🙂....ja som mala oper tigra a predal mi ju,bolo to super auto,ale on že ople sú olejničky,no áno,veď mi to žrl alo viac oleja ako benzínu 😵

na ahojte moje 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru