• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Debata o všem a o ničem. Přidejte se

6. listopadu 2016 
jej pati ja som mala 5 rokov opel tigru ale moj prvy drahy mi ju rozbil na srot a tak som ju lubila bol to moj pubertacky sen :grinning: , ktory sa mi splnil :sweat_smile:
dnes sa pokusim ti odfotiit ten nas zazrak, uzite si to pa ... :dizzy_face:
1. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pata neurazaj nasu lentilku. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
je to sice male vozitko ale nezerie nam ani olej. samozrejme ze sme si ho kupovali iba na rok, ze potom sa vratiime domov,no akosi sme to pretiahli a do toho mame aj maleho a je iba trojdverove, takze moc uz nevyhovuje, ale ked ho dame zosrotovat tak si veru aj poplacem. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
sme s nim maximalne spokojni. este ani raz na to kolko ma rokov nas nezradilo. ale na konci roka uz musime kupit nove. :frowning2:
1. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co dnes nikto??? :confused: :confused: :confused: :confused:
1. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky zuzi,

no vcera som to nezvladla, boli sme cely den prec a nejak ma to zmohlo :frowning2: takze som skoro odpadla do postele no a dnes mame navstevu a grilovacku tak som zvedava dokedy to u nas potiahnu :wink:
prajem pekny dnik pa :grinning:
2. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babulky, no skoro som vas nenasla :frowning2: , dnes sme boli s malym 1x v zoo v BA, neviem, ci vobec bude vediet spat,ale bolo super.... a kde sa tulate vy?
2. kvě 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :wink:

juj kiss vsetci su na predlzenom vikende u rodiny len ja so zuzkou tu trcime ... :angry:
malemu sa zoo musela pacit viem si to predstavit tiez sa tam v auguste chystame :grinning:
fiha zasa drzim zaverecku :grinning:
2. kvě 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
idem ta este podporit :grinning: jasne, maly bol uuuplne hotovy, dnes sa naucil ako robi ovecka a koza je tiez cerstva od vcera, tak dnes aj videl kozu nazivo :grinning: . Tak uz vieme psa, macku, kravu, medveda (casto sa neda rozoznat brum a bu) :wink: , kacicku, konika, obcas sa podari aj kohutik... keby sme vedeli ako robi zirafa, tak by sa to dnes urcite naucil :wink: :grinning:
ako vam dopadla grilovacka?
2. kvě 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kiss - no grilovacka fajn :slight_smile: drahy sa spimprlikoval pod obraz bozi a dnes mu je zle :grinning: sa tvari ako najväcsi chudacik :grinning: ale inak naozaj dobre vsetci boli spokojny a aj mala bola dobra ....

no ja tiez uz cakam kedy mala zacne nieco opakovat uz obcas mame tata, ked place tak docela zrozumitelne mama no uvidime co este pride... :wink:
3. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte holky, tak jsme zpatky, mam toho plny kecky, maka mela oslavu, takze hafo lidi, gilovani.. no super ale jsem rada ze jsem doma :grinning:
uz mam vyprane 2 pracky a uvareno na zitra, nam halusky :wink: a kralika a Simovi pohanku s kotletkou a dumlikem..
takze jdu povesit pradlo a doufam ze nekdo dorazite, pekne to tu flakate :dizzy_face:
3. kvě 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojcek babulky...

tak uz sa nam skoncil predlzeny vikendik... a od zajtra zase nemame tatinka doma :frowning2:

idem nahadzat nove fotky do albumceka
3. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky eri :wink: zrovan se s fotkama taky matla, byli jsme na pouti, na konickach, takze prace dost :grinning:
3. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj sa maly povozil na konickovi? no aj u nas v raci boli hody boli sme sa poprechadzat a pokukat stanky a cosik aj pokupit :slight_smile: xixi
3. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nene jenom koukal z kocarku a nejdriv nevedel co a pak se samal jak blazen..
3. kvě 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky :grinning:

no ja so zuzkou to neflakame to len vy :grinning:
my mame horucku /zubky/ takze sme dali cipok tak aspon dufam ze noc prebehne ok :grinning: , u nas grilovacka super akurat tatina boli doteraz hlava, no co uz tak mu treba :grinning:
3. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus: ono je to hrozne zlate ked sa zacnu drobcekovia tak s chuti smiat :slight_smile: ...

sasi: vies co ja som tu cez vikend nakukla pozrela som postu a nikto tu nebol tak si nebudem pisat sama :slight_smile: ... tak dufam ze teplotka ustupi
3. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
eri no uz som u nej 3x bola to bude strasna noc esteze ma D zajtra volno aspon bude behat k nej aj on ... :sweat_smile:
3. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aa sasi vydrz, oni ti to deticky vrat ve stari :sweat_smile: :wink: nic jineho se asi neda delat, chudinky..
3. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru - veris tomu ze nam to vratia? :grinning: no neviem, neviem uz zase som tam bola chudatenko tak strasne chce spat a nejde jej to :frowning2: , neviem ci dnes nebudem spat u nej lebo stale tam behat tak ma slak trafi :sweat_smile:
3. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to si udelej veliky kafe a dej si cokosku.. :wink:

a jesteli to vrati?? musime doufat .. ja koukam kazdy den z okna z kuchyne na takovy 12 - 14ti lety smrady jak tam chodi hulit.. doufam ze k tomu nedospejeme nebo se R zblazni a ja z nich...
3. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no myslim ze sme tym pubertackym vekom vsetci presli s väcsimi ci mensimi problemami takze urcite to caka aj nase deti a my s tym nic neurobime :grinning:

eri maly je s tymi dinosaurami uzasny :wink: krasne fotecky :wink:
3. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
sasi: ja si tiez myslim ze nase deti nam to nevratia :o)) ... juuuj chudatenko moje male hnusne zubalky... aj nam ide uz 5 a 6 zubok a nic mi nechce jest a je stale nervny :o((

berus: no tak ked zacne fajcit tak to ma vazne porazi v zivote som nefajcila a nechcem aby si maly nicil zdravie tym svinstvom
3. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
sasi: dakujeme :o)) no matthiasko ktory spinka dakuje :o)
3. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky musim sa s vami rozlucit mala stale jajka tak idem k nej lebo stale hore schodmi no uz mam svalovicu :sweat_smile: pipinku moju budem utesovat nech to lahsie zvladne, tak sa nehnevajte ale zajtra sa urcite tu stretnem :wink:
pekny vecer pa ....
3. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no eri maly je sladoucky mazlik jako vzdycky :wink: moc pekne fotecky..
no ja doufam ze si najde prcek nejaky sport nebo konicek co ho chytne a bude ho to bavit a trosku se tem mestskym manyrum vyhne :sweat_smile:
3. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sasi tak papa a pekne se vyspi snad te mala necha trosku a zitra :wink:
3. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
sasi: tak bezkaj k malunkej a posielame sladucky bostek ...

berus: dakujeme... no ja to tiez dufam ze z maleho nebude neaky zloduch... no ja by som ho rada dala na tanec ak ho to bude bavit... alebo nieco spolocne z hudbou .. aj mne je to k srdcu blizke :o)) ...som kukala fotecky malunky je rozkosny v brilkoch .. ja mu tiez idem kupit na vyplatu uz som nasla obchod kde ich maju v BA... len otazocka chce ti ich maly nosit? nenervaci ked ich ma na ockach?
3. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nene nechava si je docela ochotne, kouka se mu asi pres ne dobre..
3. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak dufam ze malemu sadnu dobre na cumacik ... su rozne velkosti alebo ako to je?
3. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nene oni maji tyhle, pry jsou uz od narozeni a co jsem koukala tak to maji odstupnovane tak po 2 az 3 letech ty velikosti... :confused:
3. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj tak... no som zvedava

berus nahnevas sa? ja som uz neaka unavena idem si lazkat ... zajtra hadam budem v poho tak popiseme dlhsie ... bru nocku a sladke snicky prajeme
3. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek