Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
3. kvě 2009

prosim te.. pekne se vyspinkej a uzj si manzu nez pujde zitra do prace 😉

patricia1971
4. kvě 2009

ahojte babulky 🙂 🙂 🙂

už som tu aj ja,včera večer som nestíhala ☹ ....nám bolo super,ale za chvíľu budem asi alkoholik 😀 to so svokrom stále niečo pijeme,má také super vínečka,takže teraz dám pauzu 4 sni a v piatok ideme zas,takže pokračujeme.....no nám bolo super,ale počasie bolo nejaké na hovno,ale dalo sa, až v nedeľu sme ale grilovali, mňam 😵

no tak pekný dník a dnes určite prídem 😵

erika107
4. kvě 2009

dobre ranko babulky

tak cervicek mi konecne zaspinkal ale asi len polhodkovku si da lebo o deviatej ma papat 🙂 isto ho hlad vzbudi 🙂

sasi: a aka bola noc?

beruska2x
autor
4. kvě 2009

ahojte holky, malej taky usnul tak jsem si setrela podlahy a pekne tady prsi, je to jako dobe, zaleje se vsechno, v sobotu jsem si nasazela u nasich policko hrasku tak prima ale zase ven nemuzeme 😅

mela jsem Simu u sebe na dece a koukal ja ryju a sazim... oslintal mi pytlik s hraskem tak jsem zvedava jak bude jednou sikovnej 😀 😀 😀

eri co ty tady takhle rano?? to je fajn.. 😉

erika107
4. kvě 2009

berus: ale prdim sa s fotkymi hadzem ich do fota na vyvolanie ale nechce mi to prejst tak tu nervacim

beruska2x
autor
4. kvě 2009

hm.. ja si vzdycky nejaky udelam doma a mama mi je sebere tak zase nemam nic, musim se do toho jeden vecer pustit taky a dopsat mu tu pametni knizku, najak jsem se na to vykaslala 😅

beruska2x
autor
4. kvě 2009

R jde za chvili na odpoledni tak doufam ze vecer dorazite, zatim vyluxujeme a tak je pekne hnusne tak ani ven nejdeme 😝

saska.t
4. kvě 2009

ahojky,

no tak mi noc zluuu mala nemohla spinkat mala teploty 39 tak som jej dala zasa cipok a teraz je uknurana a zase ma 38,3 no katastrofa, choro nevyzera takze to budu zuby, pockam este zajtrajsok a ked to neprejde pojdeme k Dr. .... ☹

beruska2x
autor
4. kvě 2009

ty jo sasi chudinky jste obe.. to jsem zvedava kdy se z toho vyhrabete, snad to nebude nic vazneho ale prijemny to neni vid.. 😢
tak drzim palecky, budu na tebe myslet at je to pryc.. mala uz toho musi mit plny kecky 😔

kisska
4. kvě 2009

Ahojte babulky,
sasi Ellky mi je luto, snad uz tie zubky rychlo vylezu ☹ inak testujem kalich a je to zatial super, zavadzanie bezproblemove hned na prvy krat... len hlavne, ze som si vcera robila test... 😒

Beru inspirovala si ma, idem sa asi aj ja vrhnut na dlazku, kym drobec spi...
Eri mate rovnake plavky ako my, ked sme v nich boli 1x na plavani, tak instruktorka dostala zachvat smiechu... esteze sa neutopila 😉 😀 su rozkozni ti nasi nezbedovia...

beruska2x
autor
4. kvě 2009

holky ja vam to plavko taak zavidim.. ☹ snad v lete uz budeme moct.. i kdyz jen do bazenku nazahrade ale zkoumam co ve meste.. asi dam nejaky malinky na balkon nebo vanicku.. jak to delate?? nebo jak se chystate to resit??

saska.t
4. kvě 2009

babulky diky, no je to katastrofa ale choro naozaj nevyzera, ziadny sopel kasel kychanie tak to budu zuby aj ma opuchnute vrchne dasna tak co ine ☹ ....

kiss- kalich mi tiez isiel na 1x uplne super akurat pri vyberani ma to trochu bolelo ale inak super 😀 no to s tymi testami poznam 😀 😀 😀

pancake
4. kvě 2009

saska prajeme skore uzdravenie. uvidis za 24 hodin bude ok. 😉

baby tak moj maly sa posledne dva tyzdne v noci budi na krmenie dva krat. do teraz to bolo iba raz, a krpec si zmyslel ze bude viac hladny. co mam robit? nechcem mu davat mlieko, lebo potom budem stavat v noci stale dva krat. a ked som mu ponukla vodicku tak nechcel. a ozaj; toho mliecka naozaj ani vela nevypije.2 odmerky.maximalne 3. a dost. takze myslim ze ani hladny nie je. som z toho nestasna, pretoze od zajtra ho idem vozit k opatrovatelke a o tyzden nastupujem do roboty. tak uz nebudem mat cas vobec na pisanie. nebudem stihat ani navarit a nie este si surfovat po nete. ani neviete ako vam zavidim, ze ste este krasne doma. budem to mat o hubu. hadam to za dva tyzdne nejako dam do ,,zabehnuteho systemu,, a uvidi sa. 😢 😢 😢

beruska2x
autor
4. kvě 2009

zuzi to je mi lito, a to budes pracovat na 100% nebo na zkraceny uvazek??? prcek je dost maly no.. je to nesmyslny system mi prijde..

no a co mu davas na veceri??

saska.t
4. kvě 2009

zuzi dik snad to coskoro prejde ...

no to ti nezavidim ale to je mozno len prechodne obdobie alebo rastovy spurt kedze pyta v noci 2x to urcite prejde ...

patricia1971
4. kvě 2009

zuzi no s tou robotou ti to nazávidím ☹ ale uvidíš,nájdeš si nejaký režim a bude....moja v noci pije čajík,ale z tých 10x je to už len asi 2x za noc,tak snáď jej to už vydrží,ale to vylogá celú flašu,to je asi aj 160ml ☹

sasi no skoré uzdravenie,určite to bude zo zubkov 😉

berus my budeme chodit na jazero,ja sa v tomto neserem...a ešte budeme v bazene u svokra,tam je super voda a hlavne čistá 😵

beruska2x
autor
4. kvě 2009

ja se pati bojim kvuli tem exemum vis, Dr kozni nam zakazala i bazen a prehrada se mi cista nezda - plavou tam psi i hovna 😢 , tady maji u bazenu detske brouzdaliste tak musim zjistit jak to tam vypada a co tam maji za chemii ale i nasich bude mit bazenek na zahrade 😉

patricia1971
4. kvě 2009

berus no aj ja sa bojim tych exzemov,tiež sme mali,ale skúsim a uvidíme.....no u nás sú tie jazerá tiež také divné,ale doma sedieť nebudem...ja som sa tiež kúpala ešte 1 deň pred pôrodom a nič sa mi nestalo....a čo chodíme na to jazero,tak moja mama je taký skúšobný králik,oan má tie ženské problémy a jedine toto jedno jazero jej nerobí zle,to je zvláštne,ona ani do bazéna nemôže....a svokor čo má bazén,tak ten je celoročný,ale on sa musí o to starať,to keď mi povedal,žte tie prípravky čo do toho kupuje ho ročne výdu až 20 tis.skk,tak ma skoro vystrelo,to je strašne veľa,ale tá voda je v 100%stave,tak tm sa teším 🙂

beruska2x
autor
4. kvě 2009

no to kdybych mela takovouhle moznost tak jsem tam nalozena cele leto 😀 😀 😀 😀 😀

hele malej mi ted asi 3 dny vubec nechtel pit, jak jsem se priblizila s faskou nebo hrnickem tak rev a dneska uz vypil asi 200ml.. no jsem z nej paf, ....

patricia1971
4. kvě 2009

berus ja to v lete aj využijem,llen je to asi 60 km od nás,ale určite tam budem napáskovaná,nech si nás svokor užije 😵

a to ja zas schovávam flašu s čajom,lebo keby ju Lili videla,tak vypije aj 2 litre, ináč ona asi za deň aj noc ten liter vypije,to je aj trošku dosť 😒 veď ja toľko nevypijem 😒 neboj,to sa poleší....my pijeme čiperku,ale už aj porcovaný ovocný, ale sladím jej ho mliečnym cukrom,ale zvykla si už aj na ten,hlavneže teče a je to trošku sladké 😵

beruska2x
autor
4. kvě 2009

jojo my jsme taky na ciperce, on pije to same, mam teda 3 druhy a stridam, no asi nemel naladu 😝 hlavne ze je to uz lepsi..
jdu umyt nadobi,mam tam horu jak Everest ale pak jsem prijdu zehlit tak doufam ze dorazite 😉

saska.t
4. kvě 2009

cauky babulky,

tak my sa trapime mala ma stale 38 a je umrncana dnes je to uz 24 hod tak snad to zajtra polavi 😅 a ja padam na hubu, najradsej by som sla hned do postele....
mala mi este na 20 min zaspala o 17,00 taka je z toho mimo ale inak vesela ajked za vsetko pisti no ale ani sa jej necudujem ☹ dnes sme kupili zubnu kefku a pastu tak som zvedava co mi na to povie a nocnik tiez zacneme pomaly skusat ...
no dufam ze sa stihnem neskor zastavit a pokecat aj ked vam to neslubim, no snad ma ospravedlnite 😀 ...

beruska2x
autor
4. kvě 2009

sasi drzime pesticky aby to preslo... pekne se vyspinkej, odpocin si, my tu budeme i zitra a pozitri a popozitri atd 😉 😉

beruska2x
autor
4. kvě 2009

jinak holky nadobi mam hotovy, jdu zehlit .. 😝 🙄

erika107
4. kvě 2009

ahojcek babulky

tak dnes je den debil...maly cely den mrnci idu mu zubale ked som mu zo zubnou kefeckou po nich isla bol spokojny ale akonahle som vytiahla prst z jeho pusinky tak mrncal lepsie povedane hucal...mamm hlavuu ako melon...

sasi: tak to mi je luto dufam ze zajtra uz bude vsetko oky

berus. tak ja najskorej dam maleho do detskeho bazenika leob ja nemozem ist do bazenov ani na kupaliska a asi by som sa uz ani stou mojou postavou do plaviek nevyzliekla...nechce sa ti aj moje ozehlit? xixi

pati: tak ta tvoja mala je hotovy alkoholik xiixix ja mam problem za cely den do maleho naliat 150 ml caju ...

zuzi: tak to ti veru nezavidim neviem si predstavit ze by som dala niekomu cudziemu prculka... to mas cez neaku agenturu tu dievcinu?

beruska2x
autor
4. kvě 2009

to teda nechci eri, sorry ale mam toho 2 lavory a staci mi to bohate...
plavky jeste nevim jestli obleknu nebo si koupim nove a mam bezva protimindrakovou terapii chces?? stoupni si pred nejakou stredni skolu a pockej a z zazvoni a uvidis takovou prehlidku speku tekoucich z bokovek, zadku jak pivovarska kobyla ze te nebude nejake kilco vuuuubec trapit a to jim je 16 - 17 a nejsou po decku 😉 😉 😉 😝

erika107
4. kvě 2009

moja ja som robila majsterku v skole a tam take veru neboli vsetko boli chude vyzlinky 🙂) 😀

beruska2x
autor
4. kvě 2009

fakt?? to tady to je des a jak se nosej, to je zvedak sebevedomi 😀

erika107
4. kvě 2009

no tak nosili sa aj u nas ako hov... na palicke 🙂 ... no ked si predstavim ze ja v ich veku som si v zivote nedovolila take veci k rodicom k ucitelom co oni si dovolili no desne 😠

beruska2x
autor
4. kvě 2009

nam kopuri smaradi 12let primo naproti kuchynskemu oknu, bez komentare, si pamatuju jak kdyz v 17 -18ti kluci kourili u nas v parte tak jen s kolickem na pradlo aby jim nesmrdeli ruce a nekde zasity 😀 😀 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru