Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

patricia1971
4. kvě 2009

ahojte,tak som tu,oni sú ešte vo vani,tak mám chvíľu čas 🙂

eri pekné foto,malý je super 🙂 a alkoholička bude po mne 🙂

berus no ty stále len žehlíš alebo pečieš...no obdivujem ťa,ja som hnilá ako voš,nič sa mi nechce 😒

sasi no liečte sa,sná´d to budú len zubky 😉

beruska2x
autor
4. kvě 2009

a co mam delat kdyz mi to nikdo neudela?? samo se to taky nedeje ale to ze ma manza odpoledni vis.. nema rad kdyz kolem nej uklizim kdyz je doma..
dneska jsme se Simou luxovali, no koukal jak blazen co se to deje, na vysavac je jak magnet 😀

patricia1971
4. kvě 2009

no kde ste????? 😠 😠 😠

beruska2x
autor
4. kvě 2009

tuuu

erika107
4. kvě 2009

tak to je sila 15 minut tu do toho tukam a ziadna sprava sa mi neukazala divne...

patii: ale ty neficis na cajiku 🙂 ...

berus: no nas ma tiez rad vysavac ale zato fena na vlasy sa boji

beruska2x
autor
4. kvě 2009

no ale je pravda ze to pecenidortu me ted hodne chytlo, az mi je lito ze ted nemam momentalne pro koho, ale brachovi ted vymyslik narozkam a udelam Dobos dot plneny parizskou slehackou a navrch ovoce a zele..
to jsem zvedava a taky jsem zvedava jaky dort si pak udelam k narozkam sobe 😀 😀 😀 😀 😀 😀

beruska2x
autor
4. kvě 2009

tak to nevim ja fen nepouzivam, ale mixer ani nic podobneho mu nevadi, jsem rada, nektery deti se boji a to pak fakt nic neudelas...

erika107
4. kvě 2009

berus: aka je to parizska slahacka? sprejova alebo doma robena?

erika107
4. kvě 2009

no ja si pravidelne vyfukavam vlasy lebo ich mam kratke tak to musim v neakej forme udrzat 🙂 ale uz ma to sere lebo sa mi to nechce fukavat 🙂

beruska2x
autor
4. kvě 2009

no vidis a ja zrovna uvazuju jak se necham ostrihat, porad to nosim stazeni, protoze me Sima taha a vypadam jak pipina 😅

pockej nakopcim ti sem recept z dortu 😉

beruska2x
autor
4. kvě 2009

Original na parizsku tortu!
1 liter slahacky
70g kryst.cukru
70g kakaa
Uvarit a nechat v chladnicke stuhnut.Na druhy den vyslahat a hotovo!! Mnam mnam

erika107
4. kvě 2009

ty ani nehovor o tahani vlasov...nas maly si najde ten najmensi chlpok a taha jak o dusu spaseny ... az ma cela hlava z toho boli :(

beruska2x
autor
4. kvě 2009

😀 😀 😀 vsude stejny no...
holky a jak casto davate deckam ty kukuricny krupky a kolik???

patricia1971
4. kvě 2009

eri aj ja píšem a čítam a nič tu nebolo,som musela teraz do toho nejako ťukať a už ste tu 😵 😵

beru ja potrebujem 3 torty!!!!!!prosím upeč!!!!!!!ja zaplatím!!!!!! 😵

erika107
4. kvě 2009

no ja tie chrubky davam raz za den mozno dve a niekedy ani tolko

a viete co soms a chcela spytat davate uz prckom chlebik?

pati: co budete oslavovat?

patricia1971
4. kvě 2009

berus ja sem tam,ale vždy je ako sviňa špinavá,to len perem.....a väčšinou na prechádzke,ale potom mi nechce jesť poriadne,tak sa snažím ich dávať čím menej 🙂

erika107
4. kvě 2009

minule mal prcko v hlave aj chrupky

saska.t
4. kvě 2009

caute tak sa mi podarilo mala zaspala celkom v pohode 😅 uvidime dokedy 😒

eri aj elli sa boji fenu ale vysavac miluje 😀
pati sorry este stale som to auto neofotila ale posnazim sa co najskor ale teraz sa trapime inymi starostami 😕
beru tiez potrebujem tak 2 torty prosim zabalit a poslat do DE tiez rada zaplatim za domacu pracu 😀

beruska2x
autor
4. kvě 2009

tak to ja davam jako eri ale taky je kazdy den jako cune...... ☹ 😝

a chleba jeste nedavam, vsichni do me hucej, ze mam dat kurku ale me to prijde uhozene, kdyz nama ani zub 😕

patricia1971
4. kvě 2009

eri 30.5 má syn 17 rokov, 31.5. má Pauli pvré sväté prímanie a 6.6. má Lili 1 rok

eri ja dávam len niekedy,nejako mi to nevychádza,lebo ona ráno papá ovocko, obed zelenika, poobede jogurt a večer kaša....takže niekedy tak hodku po ovocí /to ona papá asi okolo 7.30/ je natriem masielkom a šupnem do ruky,ale to sa s tým tak hrá a trochu aj papá

saska.t
4. kvě 2009

eri davam chlebik s maslom asi 3x tyz. a v sobotu mala aj s bio sunkou jedno male kolecko no ta sa zalizovala 😀

erika107
4. kvě 2009

jaj ty koli zubkom... ale uz by mohol papat chlebik? a aky je lepsi biely alebo tmavy? a striedku alebo korku?

erika107
4. kvě 2009

takze uz mozu aj masielko? lebo maly mi nechce stale dokola papat desiatu a olovrant bud kasu alebo vyzivu neviem cim by som mu to spestrila som na hlavu z toho uz

saska.t
4. kvě 2009

eri - uz mozes, dobre stravitelny je pre deti biely chlebik a urcite stred, korka sa mi zda tvrda aby nahodou nezabehol velky kus 😉
celozrnne su nebezpecne koli vdychnutiu semiacok a pre male deticky tmavy chlieb tazsie stravitelny ...

patricia1971
4. kvě 2009

sasi to je ok,veď keď budeš mať čas 😵

eri ja dávam neviem aký,lebo to vždy zoberiem v obchode...a u nás idú rožky,takže chleba kupujem málo 😵

berus tak čo, napečeš?????

saska.t
4. kvě 2009

hej hej aj rozky su vyborne, som zabudla lebo tu rozky neexistuju 😀 su 100 rokov za opicami 😀 😅

beruska2x
autor
4. kvě 2009

pati klidne i co si reknes jen si pro to musis prijet 😉 mam dozehleno holky 😵

patricia1971
4. kvě 2009

sasi vy ste na bio? alebo len malej dávaš? ja som ešte šunku neskúšala,ale po víkende ani neviem,to asi tam do nej pchali tajne všeličo,lebo poriadne mi nejedla....viem že jej teta dala nejaký puding z kremeša,ale radšej som nepočúvala,čo jej dali,lebo by ma porazilo 😒

erika107
4. kvě 2009

dakujem babulky za rady tak to vyskusam...a rohlik im davate len tak ohlodkavaat alebo ako?

patricia1971
4. kvě 2009

jeeej berus no to prídem!!!!! nevieš koľko je to km z Bratislavy?

sasi u vás nejsú rožky? ani v AT,tam keď chodím k sesterke,tak nosím asi 30 ks rožkov a ešte aj bryndzu,na bryndzáky...to si vždy pochutia...a ešte aj tresku...takéto dobroty nemajú 😵

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru