Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
25. únor 2009

na vas?? nikdy a zehlim malymu vecicky tak to taky nemuzu... 😀

erika107
25. únor 2009

som myslelal na zehlenie 🙂 ... ja tiez poslednu dobu zehlim len malemu a manzovi len kosele do prace a tricka co nosi do prace inac to pekne narovnam a odlozim do skrine 🙂 ... som leniva ale musim si neako ulahcit pracu no nie 🙂

beruska2x
autor
25. únor 2009

ja to jen tak prelajsknu 😉

erika107
25. únor 2009

hee a prcek uz spinka? moj maly zaspal o pol siedmej ...bol zly ako cert nevedel sa ulozit

beruska2x
autor
25. únor 2009

jojo ten spi asi od 6, usnul u jidla byl utahanej jako kote 😀 dnes jsme byli venku tak sedel v kocarku a koukal jak puk 😀 😀

erika107
25. únor 2009

sedkal v sportovom? a nezosuchaval sa ti? ja som to minule tiez skusala ale ako je nababuseny tak mu len ocka kukali vonku zle sa mu sedkalo :( tak musime pockat kym uz bude teplejsie 🙂 .... ja mu ked nefuka vietor dam dole striesku na kociku a pozoruje panelaky a stromceky zasne co vsetko je naokolo 🙂

beruska2x
autor
25. únor 2009

nene ja mam polohovaci i hlubokou korbu do polosedu - asi jako doma lehatko, do sportaku ho dam tak v pulce dubna az dude hezky nebo driv ja nevim, podle pocasi 😀

erika107
25. únor 2009

aha 🙂 uz chapem 🙂 a kam zduchla saska?

beruska2x
autor
25. únor 2009

chudak, ma toho taky dost asi sla spinkat, je nachcipana a unavena z maly 😔

beruska2x
autor
25. únor 2009

ja uz jsem ale tu 😉

erika107
25. únor 2009

jaj tak 😒 dufam ze sa jej rychlo polepsi ... ja tu tiez dlho nebudem lebo maly sa mi okolo polnoci zobudi a zase nebudem vyspata a ked si to zopakuje ako dnes ze bude od 4 hore tak ma rovno porazi :(

beruska2x
autor
25. únor 2009

a schrupnes si s nim pres den?? ja dnes spala 1,5 hodky s malym dopo 😀

erika107
25. únor 2009

no dnes sa to nedalo boli sme po lekaroch a po uradoch a poobede som si chcela pospat ale po 15 min bol hore takze som dospala 😠

beruska2x
autor
25. únor 2009

tak snad zitra.. tady je lepsi pocasko tak chci jit s malym ven a vyfotit ho at ma pamatku na zimu 😀

erika107
25. únor 2009

no ja som ho vyfotila pri snehuliakovi sice bol v kociku lebo bolo zimusno ale ma aj taku fotku ...neviem ci si kukala je v albumikoch 🙂

kisska
25. únor 2009

Ahojte babulky - ja som ohucana odrana 😒 Maly sa zobudil o osmej a dve hodiny v kuse reval, hucal a reval... kym som mu spievala, tak bol ticho (tak viem, ze ho nic nebolelo, len vymyslal). Ale prechladnutie mi zislo na hlasivky, tak som spievat nemohla a tak som ho asi prvy krat nechala revat...
A ked prisiel drahy z prace, tak znovu... tak spieval tatinko a maminka mu len nasepkavala slova 😉
Ale uz par dni maly spava len raz denne, ale aspon 3 hodiny, dnes od 11tej do 15,15 😲 , ale uz som ho aspon prestala chodit pozerat, ci zije 😀 , ked som sa konecne dostala do postele aj ja.. tak boli tri hodiny, tak som mala len 15minutovy restart 😉

Berus - ja som minule chcela robit grilovanu zeleninu - cuketu, cervenu papriku, zelene fazulky (mrazene od tesca nie su krajane ale maju aspon 15cm 😉 ), cibulu - nakoniec som v mrazaku nasla este rybie file (drahy omylom kupil morsku stuku a ta je uuuplne fantasticka, ale na cenu som sa pre istotu nepytala), tak som to tam treskla aj s lyzicou bieleho jogurtu a ledva som nechala drahemu na ochutnanie 😝 😝 😝

beruska2x
autor
25. únor 2009

koukla, moc pekne, skoda ze spi, vypadalo byto verohodneji 😀 je to pekny cvalik co?? to vazi vic nez Sima.. ale je zlatoucky, fakt ukazovala jsem to i manzovi jaky je prdak 😉

kisska
25. únor 2009

aj my sme vcera vecer stavali snehuliaka - maly dostaval zachvaty smiechu, ked som mu brnkala po mrkvovom nose 😉 😀 ale na fotky uz bola tma 😒

beruska2x
autor
25. únor 2009

maaam kisss to ja miluju ryby, to je napad udelam rybu.. 😉

teeda to ti taky malej dava a co pustit radio ? ja to delam a docela to zabira nebo detske CD

kisska
25. únor 2009

sasi - chcela som ta poprosit o recept na tu tukozrutku, mozem ju prekladat s delenou stravou 😉 momentalne hresim (delim zvlast obed a veceru), lebo mi nechuti jest, tak jedavam len co chladnicka da...to mi tiez neuskodi 😉

erika107
25. únor 2009

kisska: tie deturence nam davaju teda riadne zabrat ale podla mna je to tym pocasim ...nemozu byt tolko vonku co boli ked bolo teplucko ... a ta zeleninky mohla byt dobrucka dala si mi inspiraciu ale najskorej sa musim manza spytat ci to bude jest lebo je masovy 🙂

berus: no je najma ked ho musim nosit na rukach a do klokanky si ho uz nemozem davat lebo mi je hrozne tazky ... len muz ho nosieva ked ideme do obchodov... a dakujeme aj Simca je zlatucky je troska chudsi ale zato sikovnejsi 🙂

saska.t
25. únor 2009

eri - mala sa narodila v 38tt takze v zasade bola riadne donosena 😀

erika107
25. únor 2009

a co je to ta tukozrutka??? xixi zislo by sa aj mne schudnut

berus: aj my ficime na detskych pesnickach maly ma rada od podhradskej a canakyho tie pesnicky

erika107
25. únor 2009

saska tak to je fajn 🙂 ...

babulky lucim sa s vami idem do hajan som unavena 🙂 tak bru nocku a pekne snicky prajem 🙂

beruska2x
autor
25. únor 2009

papa eri 😀

saska.t
25. únor 2009

bola som malu ukladat 😉
eri - pa

saska.t
25. únor 2009

kiss - treba si ju samoska prisposobit 😉
http://www.nanicmama.sk/tukozrutska-polievka

erika107
25. únor 2009

pacek babulky 🙂

dididi30
25. únor 2009

ahojte

sasi ty si rodina normalne ci cisarakom? ja som malu presne na termin a maleho 3 dni po termine 🙂 no sak chlap 😀 lenivec jeden 🙂 ale za to za 2 hodky bol vonku od prvej riadnej boleti 😎

berus a ty si ako rodila?

dididi30
25. únor 2009

saska a tie bujony tam musia byt?? ja by som to dala bez bujonov, nech to lepsie zere 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru