Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
25. únor 2009

ja normalne ale pod epiduralom 14 hod 😝
inak ahojky 😉

beruska2x
autor
25. únor 2009

no ja den pred terminem, v 10,30 prijezd do porodnice v 11,15 prijem a 12,22 byl venku 😀

saska.t
25. únor 2009

jasne ze nemusia som napisala ze prisposobit si, 🙂

kisska
25. únor 2009

dobru eri 😉
radio nam ide cely den ako podmaz, a reaguje len na rockove vypalovacky 😀

sasi - aj Adam je tak, ale v papieroch ma 39tt, takze aj tak by sa narodil skor, ako som mala napisane 😉
Akurat mne moje mamina tvrdila, ze som nedonosena, ked som sa pytala, preco som sa narodila 7 mesiacov po svadbe 😉 😉 😀 😀

beruska2x
autor
25. únor 2009

kiss 😀 😀 😀 😀 to v te dobe teda byla asi pulka naroda 😀 😀 😀 😀

saska.t
25. únor 2009

no ja styri po svatbe 😀 ale vtedy to bola asi moda 😀

dididi30
25. únor 2009

saska supis, ja bez epi 😉 16 hodin malu , bez bolesti a maleho 2 hodiny bolesti jak svina, ale zato ma netrihali a nesili, parada 😵
berus, no na prve, paradne 😉 druhe asi vyprdnes 😀 😉

kiss, tak ty su uz bola v brusku ked sa vasi brali 😀 😵

saska.t
25. únor 2009

no mna tiez nestrihali ale stchy som 2 mala ale dali sa prezit 😀 na dalsie sa nechystam no ale neviem co povie muz 😉

beruska2x
autor
25. únor 2009

no doufam ze ne na chodniku 😀 😀 😀
taky Dr koukala, ze je to nejak rychly...ale zato to bylo bolestivejsi, zadny odpocinky a vsechny bolesti do zad... ale jsem rada ze to bylo takove 😉

saska.t
25. únor 2009

no mna pchali liekmi 10 hod kedze som sa neotvarala ale po epi to bolo super a bez bolesti, uz rodim iba s epi 😀 bez toho ani tuk 😠

dididi30
25. únor 2009

saska ano v zahranici nenastrihuju , ked netreba, to len doma aj ked netreba, je to skoda 😒
beruska ano od zad, boze to bol zabijak, slo mi to az do kolien, lekarka nechapala,ze som dosla a za hodku z 3 palcov na 10 palcov 😅 a uz sme len na tatka cakali, bo ten sa isiel napapat, aj jedlo smaril do kosa, tak utekal do nemocky 😀

dididi30
25. únor 2009

sasi, no len aby si druhe nevyprdla ako ja 😀 druhe ide rychlejsie, prides neskor otvorena na 5 a uz ju nedostanes 😉 a uz len rodiiiiiiiiime 😀

beruska2x
autor
25. únor 2009

holky ja pujde mejte se papa 😉

saska.t
25. únor 2009

berus - pa a pekne sa vyspinkaj 🙂

kisska
25. únor 2009

didi tiez dufam, ze sa mamina vydavala tehu, nez ze mi chyba par mesiacov 😉 inak radost s tou rychlostou... ja budem mat druhy teiz ako prvy, lebo som bola cisarova - bezna kontrola (prva) v nemocke na monitore a malemu sa nechcelo ani dychat - lenivec jeden... a uz sme ficali. Este mi dali vybrat, ci chcem spinal, ale nezohanli sme anesteziologicku primarku, tak som isla normalne. Kontrola o 17,00, 21,40 bol maly na svete (mamina samozrejme prisla do nemocky najedena), vraj mal omotanu snuru okolo krku, tak som rada, ze sa ujo doki ani nepokusal nechat ma porodit normalne 😉 Akurat z druheho mam paniku... nechcem inak ako cisarom, ale uz by som chcela spinal, nech babo nevidi tato ako prvy 😉

sasi dik, idem dat drahemu zoznam na nakup 😉

dobru noc,

saska.t
25. únor 2009

ja ked som videla baby po cisare vyzerali dost desne aj aj bolesti brucha mali strasne takze ja nie cisarom aj ked som ho povodne dost chcela ale odhovorili ma 🙂
Dobru kocky 😉

kisska
25. únor 2009

sasi -tak ja som bola uuuplne v pohodke(hovorim pansky porod), este aj jazvu mam peknu... som hovorila dokimu, ze si tam mohol dat aj monogram k takemu dielu 😉 vecer odrodena, rano som uz prikladala, na druhy den mi vypadla cievka, tak som musela rychlo zacat chodit a na treti den som uz pajdala a maleho som mala uz natrvalo u seba. Ja nechcem inak ako cisarom, aj ked verim, ze je to rozdiel ked babena ide najprv normalne a pocas porodu sa rozhodnu pre cisarak, aj potrhana, aj zjazvena... no nic moc... to sa uz len utesujes, ze hlavne aby babo bolo v poriadku 😉

idem aj ja, dobru noc

saska.t
26. únor 2009

kiss, hned po porode som mohla chodit, 2 hod co ma pustili s pozorovatelne som stala v sprche, ani som nevedela ze som rodila a tie po cisari vyzerali dost hrozne 😎 je pravda ze asi mi pomohlo epi ale uz bez neho by som nerodila ani za svet 😉

beruska2x
autor
26. únor 2009

ahojte hoky, co noveho?? u nas opet snezi, byli jsme venku asi hodku a stacilo 😖

saska.t
26. únor 2009

ahoj, ja som prave dovysavala spodnu cast a idem sa vrhnut na vrch samy chlp a bordel to je 😀 tu je 9 stupnov len keby furt neprsalo ☹

beruska2x
autor
26. únor 2009

tak jsem dala spat draka naseho, mam obidek a udelam si kafco... 🙂

myska0123
26. únor 2009

Pozri sa supr str.http://herni.cz/?utm_source=i-kuku

beruska2x
autor
26. únor 2009

nejak nechapu mys..

saska.t
26. únor 2009

No som vzorna zena poupratovane navarene dieta obstarane (len keby uz chcela spat) 😀 psy vyvencene no co si viac mozem priat 😀
berus - uz si zaviedla hrnicek?

beruska2x
autor
26. únor 2009

sasi tak rachla zase nejsem 😀

to jsi machr, manza bude blahem bez sebe...

zrovna piju kaficko 😉

kisska
26. únor 2009

berus - myska je asi nova forma spamu, keby mi toto prislo do mailu, tak to rovno mazem 😉

jaaaj sasi - mozem si ta adoptovat? Ja som uz stihla stravit asi hodku preberanim strukovin, Chcem robit hrstkovu polievku(pre mna), mam hrach, soju, cicer, sosovicu (viem divoka kombinacia), vcera som si ich dala namocit, len som si neuvedomila, ze kazde sa vari inak dlho, ked som ich sypala do jedneho hrnca... tak som ich musela dnes znovu roztriedit, lebo hrach a sosovica by bola na kasu, kym sa soja uvari... No uz som malemu vysvetlovala, ze mamina je trubka 😉

kisska
26. únor 2009

berus - dobry napad, idem aj ja na kapucko 😝 😝

beruska2x
autor
26. únor 2009

kiss co jsi popelka?? to je ma nej pohadka 😀 😀 😀

kisska
26. únor 2009

berus no chvilu som si tak pripadala, ze jedneho hrnca som spravila 4 nove kopky 😉 aj bez holubkov 😎

saska.t
26. únor 2009

jaaj kocky tiez som tyzden neupratovala tak som musela, vy nemate dva psy ja ano a tym padom aj chlpaty barak 🙂
mala prave zalomila tak dufam, ze je to chvilu vydrzi a idem aj ja na to kafe 😉
som lahsia o kilo !!! 😀 😀 54!!!

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru