Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

daskak
3. čer 2009

babenky svita mi nadej... 😉 bicyklovat este viem ako .... 😉

beruska2x
autor
3. čer 2009

eri ja?? kdybych mela pravidelny prisun tak by kolem toho nebylo tolik povyku 😝 ale to by nemohl cucet na Tv , nekdy uvazuju ze vyhodim pojistky 😉

erika107
3. čer 2009

sasi: a nemala by ta HAK este 24 hodin pposobit?

erika107
3. čer 2009

berus: no tvoj cuci do TV a moj do PC ja odtialto odídem a on sa automaticky nalepi na PC a je do polnoci

beruska2x
autor
3. čer 2009

tak mu tam neco umaz 😀

saska.t
3. čer 2009

no ja myslim ze by mala tiez dalej fungovat aj som ju dalej brala tak snad to bude ok..
no odkedy chodim sem D sa poriadne k PC ani nedostal 😅

erika107
3. čer 2009

no moj si pocka kym ja dochatujem a potom ide on desne :o)) ale o chvilku vas asi opustim idem hodit sprsku a haji lebo som unavena ako pes iked som dnes poobede s malym spala podku a pol

beruska2x
autor
3. čer 2009

jj taky jdu do vany tak papa holky 😉

daskak
3. čer 2009

babenky hodila som nove foto... ak stihate urobte kuk..... som sa to naucila taksa teraz vytesujem... 😀

patricia1971
3. čer 2009

ahojte 🙂 no vás dočítať 🙂
berus pekné foto,aj môj M povedal,že sa s Lili na niektorých fotkách podobajú 🙂
eri tiež pekné foto, Matysek robí pokroky,je to vidno 😉
dasi nezabudnes na romantiku,aj ja ám niekedy ten pocit,ale skočím na M a je to ok 😉 😉
sasi nemal by sa nič stať.....a ak áno,tak Ella bude mať súrodenca 🙂

erika107
3. čer 2009

dasi: perfekne fotecky

pati: dakujeme :o)) snazime sa

tak bru nocku holky a sladke snicky prajeme :o)))

patricia1971
3. čer 2009

ddasi ja som urobila hned kuk, no teda malý je iná šelma zubatá 😉

berus pa 🙂

saska.t
3. čer 2009

kocky tak vam sprchujucim dobru nocku 😉

pati no to si ma potesila to by ma jeblo (pardon) ale snad sa nic nestane 😅

daska - fiha vy uz mate ale zubkov 😀 tak my len 4 a ostatne sa tlacia 😀

patricia1971
3. čer 2009

sasi ja som tiež niekedy zabúdala,ale to bolo ok.....a mala si v tom období romantiku????? 😝 ked si si ju zabudla zobrať????

saska.t
3. čer 2009

inak pati aku velkost oblecka nosite? my len teraz prechadzame na 74 ale väcsinou este 68 😅 sme akysi malicky 😀 ale po kom by aj bola velka ze? 😀
inak mala teraz strasne dospela uz z nej nie je to klasicke babatko ale velka slecna a ake ksichtiky robi, niekedy z nej idem odpadnut herecka jedna ale vazime 8300g

daskak
3. čer 2009

dakujeme este som tamhodila 3....
dievcata dobru nocku, idemmozno bude romantika... 😀 😀 😀 😀 😀

saska.t
3. čer 2009

pati - bohuzial mala a vobec si nepamätam kedy som si ju zabudla zobrat akurat vcera som dosla na to ze som jednu zabudla ale hned som si zobrala 2 naraz bolo to tam tak napisane no tak snad nic nebude dnes som zjedla poslednu z balenia a do nedele by som mala dostat MS no ak nie tak ma slahne 😝

saska.t
3. čer 2009

dasi pa ... 😉

patricia1971
3. čer 2009

ináš ja so si robila včera test,tiež so bola v strese, a aj som, lebo pred 2 mes. som si dala HAK,ale MS som mala len 1 den, potom mala prísť dalšia MS,zas len 1 den,tak som volala doki,že je to ok, a teraz so zas mala MS 1 den, tak so úplne na nervy.....a ten debil test mi ukázal 3 čiarky, potom 2 zmizli, no jedna bola riadna a taká jedna ta bola slabucka,ale nebolo ju vidno poriadne,tak so volala kamoške a stresovala som,ale to by som už bola asi v 10 tt,takže by sa i to ukázalo už riadne....no dnes som už v klude 😉

patricia1971
3. čer 2009

dasi pa 🙂

sasi nosíme 68,to je jej také akurát,74 sú jej ešte veľké,ona je drobná, a váži 7600g....no ale môj M je krpec,ja som slonica 😀

saska.t
3. čer 2009

tak to ti zavidim ze uz si v klude, ja pockam do nedele a ak nie tak v pondelok kupim test a uvidim no snad to bude ok lebo to by ma slahlo zatial si dalsieho prcka nemozme dovolit najprv musime dosplacat veci a potom sa mozno dam nahovorit este na jedno 😎

patricia1971
3. čer 2009

dasi aj my máme takú istú stolličku 🙂 ale jablko nepapáme ☹ teda takto do ruky ☹

saska.t
3. čer 2009

no aj my sme na tom tak s vecami 😀 no my sme obaja dost maly ale ved neva co je male to je pekne sa hovori 😀

patricia1971
3. čer 2009

sasi neboj 🙂 ja sa tiež trochu ešte stresujem,ale ked logicky nad tým rozmýšlam,tak by som nemala byť,ale maž MS 1 den,tak to ma už sere 😝

saska.t
3. čer 2009

ale aspon ju mas, no uvidime snad to nebude tragedia 😉
oki idem kuk na TV D chce PC takze zajtra si pisneme, peknu a kludnu noc pa 😀

patricia1971
3. čer 2009

ahoj sasi 🙂 dobrú nocku všetkým 🙂

erika107
4. čer 2009

bre ranko

tak dalsia noc nanic maly sa mi zobudil vecer o 23.00 a nechcel spat :( tak do rana sa mi minimalne 10 krat zobudil a len mrncal neviem ci mu idu zubky ale bolo to desne

saska.t
4. čer 2009

Ahojky,

tak my sme boli tiez ale 5x hore ale asi to budu zubky mame strasne opuchnute dasna no uz nech vylezu 😅 ale zato o 5 rano jedla a potom este spala do 8,30 no zazrak ani mne sa uz spat nechcelo tak som v posteli kukala do blba aby som malu neprebudila 😀

beruska2x
autor
4. čer 2009

ahojky no tak Sima spal normal celou noc jen se vzbudil uz ve 3 ne jidlo misto v 5 ale spal pak jeste do 6 😉 ani se neotocil za celou noc tak snad to bylo jen blbou naladou 😀

patricia1971
4. čer 2009

ahojte 🙂 sasi a eri, tak vaše deti sa hrajú asi na Lili, ale ona túto noc mrnčala len raz,normálne nechápem 😕

berus to máš super,že tak krásne spáva 🙂

pekný dník 😵

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru