• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Debata o všem a o ničem. Přidejte se

6. listopadu 2016 
babenky svita mi nadej... :wink: bicyklovat este viem ako .... :wink:
3. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eri ja?? kdybych mela pravidelny prisun tak by kolem toho nebylo tolik povyku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to by nemohl cucet na Tv , nekdy uvazuju ze vyhodim pojistky :wink:
3. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
sasi: a nemala by ta HAK este 24 hodin pposobit?
3. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus: no tvoj cuci do TV a moj do PC ja odtialto odídem a on sa automaticky nalepi na PC a je do polnoci
3. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak mu tam neco umaz :grinning:
3. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja myslim ze by mala tiez dalej fungovat aj som ju dalej brala tak snad to bude ok..
no odkedy chodim sem D sa poriadne k PC ani nedostal :sweat_smile:
3. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no moj si pocka kym ja dochatujem a potom ide on desne :o)) ale o chvilku vas asi opustim idem hodit sprsku a haji lebo som unavena ako pes iked som dnes poobede s malym spala podku a pol
3. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj taky jdu do vany tak papa holky :wink:
3. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
babenky hodila som nove foto... ak stihate urobte kuk..... som sa to naucila taksa teraz vytesujem... :grinning:
3. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: no vás dočítať :slight_smile:
berus pekné foto,aj môj M povedal,že sa s Lili na niektorých fotkách podobajú :slight_smile:
eri tiež pekné foto, Matysek robí pokroky,je to vidno :wink:
dasi nezabudnes na romantiku,aj ja ám niekedy ten pocit,ale skočím na M a je to ok :wink: :wink:
sasi nemal by sa nič stať.....a ak áno,tak Ella bude mať súrodenca :slight_smile:
3. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasi: perfekne fotecky

pati: dakujeme :o)) snazime sa

tak bru nocku holky a sladke snicky prajeme :o)))
3. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ddasi ja som urobila hned kuk, no teda malý je iná šelma zubatá :wink:

berus pa :slight_smile:
3. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky tak vam sprchujucim dobru nocku :wink:

pati no to si ma potesila to by ma jeblo (pardon) ale snad sa nic nestane :sweat_smile:

daska - fiha vy uz mate ale zubkov :grinning: tak my len 4 a ostatne sa tlacia :grinning:
3. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
sasi ja som tiež niekedy zabúdala,ale to bolo ok.....a mala si v tom období romantiku????? :stuck_out_tongue_closed_eyes: ked si si ju zabudla zobrať????
3. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak pati aku velkost oblecka nosite? my len teraz prechadzame na 74 ale väcsinou este 68 :sweat_smile: sme akysi malicky :grinning: ale po kom by aj bola velka ze? :grinning:
inak mala teraz strasne dospela uz z nej nie je to klasicke babatko ale velka slecna a ake ksichtiky robi, niekedy z nej idem odpadnut herecka jedna ale vazime 8300g
3. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujeme este som tamhodila 3....
dievcata dobru nocku, idemmozno bude romantika... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
pati - bohuzial mala a vobec si nepamätam kedy som si ju zabudla zobrat akurat vcera som dosla na to ze som jednu zabudla ale hned som si zobrala 2 naraz bolo to tam tak napisane no tak snad nic nebude dnes som zjedla poslednu z balenia a do nedele by som mala dostat MS no ak nie tak ma slahne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasi pa ... :wink:
3. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ináš ja so si robila včera test,tiež so bola v strese, a aj som, lebo pred 2 mes. som si dala HAK,ale MS som mala len 1 den, potom mala prísť dalšia MS,zas len 1 den,tak som volala doki,že je to ok, a teraz so zas mala MS 1 den, tak so úplne na nervy.....a ten debil test mi ukázal 3 čiarky, potom 2 zmizli, no jedna bola riadna a taká jedna ta bola slabucka,ale nebolo ju vidno poriadne,tak so volala kamoške a stresovala som,ale to by som už bola asi v 10 tt,takže by sa i to ukázalo už riadne....no dnes som už v klude :wink:
3. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasi pa :slight_smile:

sasi nosíme 68,to je jej také akurát,74 sú jej ešte veľké,ona je drobná, a váži 7600g....no ale môj M je krpec,ja som slonica :grinning:
3. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ti zavidim ze uz si v klude, ja pockam do nedele a ak nie tak v pondelok kupim test a uvidim no snad to bude ok lebo to by ma slahlo zatial si dalsieho prcka nemozme dovolit najprv musime dosplacat veci a potom sa mozno dam nahovorit este na jedno :sunglasses:
3. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasi aj my máme takú istú stolličku :slight_smile: ale jablko nepapáme :frowning2: teda takto do ruky :frowning2:
3. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no aj my sme na tom tak s vecami :grinning: no my sme obaja dost maly ale ved neva co je male to je pekne sa hovori :grinning:
3. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
sasi neboj :slight_smile: ja sa tiež trochu ešte stresujem,ale ked logicky nad tým rozmýšlam,tak by som nemala byť,ale maž MS 1 den,tak to ma už sere :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale aspon ju mas, no uvidime snad to nebude tragedia :wink:
oki idem kuk na TV D chce PC takze zajtra si pisneme, peknu a kludnu noc pa :grinning:
3. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj sasi :slight_smile: dobrú nocku všetkým :slight_smile:
3. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko

tak dalsia noc nanic maly sa mi zobudil vecer o 23.00 a nechcel spat :( tak do rana sa mi minimalne 10 krat zobudil a len mrncal neviem ci mu idu zubky ale bolo to desne
4. čer 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak my sme boli tiez ale 5x hore ale asi to budu zubky mame strasne opuchnute dasna no uz nech vylezu :sweat_smile: ale zato o 5 rano jedla a potom este spala do 8,30 no zazrak ani mne sa uz spat nechcelo tak som v posteli kukala do blba aby som malu neprebudila :grinning:
4. čer 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky no tak Sima spal normal celou noc jen se vzbudil uz ve 3 ne jidlo misto v 5 ale spal pak jeste do 6 :wink: ani se neotocil za celou noc tak snad to bylo jen blbou naladou :grinning:
4. čer 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: sasi a eri, tak vaše deti sa hrajú asi na Lili, ale ona túto noc mrnčala len raz,normálne nechápem :confused:

berus to máš super,že tak krásne spáva :slight_smile:

pekný dník :dizzy_face:
4. čer 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek