Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

erika107
3. srp 2009

to vazne? a kam idete do tatier?

saska.t
3. srp 2009

eri ja som to myslela vseobecne 😀 samozrejme aj kamosov..

pati asi sme uz stare korcule kedysi som bola doma vsade kam som isla dnes som uz najradsej vo svojom a este aj ten vek pribuda neuveritelne rychlo ...

erika107
3. srp 2009

baby nerobte sa take stareeeeeeeeeeeeeeee ... ved ste uplne mladunke cajocky :o) stihlunke peknunke :o)

patricia1971
3. srp 2009

eri do Kežmarku,odtiaľ je svokor, a M tam má babku a celú rodinu a 15.8.sú tam hody...ale ideme len na víkend,lebo M je v novej robote a nemá dovolenku 🙂

sasi áno,je to vekom,my aj ke´d sme boli v Chorvátku pred 2 rokmi a to celá rodina,tak už ma to ťahalo domov 🙂

patricia1971
3. srp 2009

eri ja sa cítim mlado,ale niekedy to už nejde,som unavená ako kôň ☹ a to je vekom ☹

erika107
3. srp 2009

babulky treba oddychovat ked sa da a budete ciperne aj v 50-siatke :O)

patricia1971
3. srp 2009

ale ja oddychovať ani neviem,to keď malá spí,tak len niečo vždy robím a behám 😒

erika107
3. srp 2009

no jo :o) ale na druhy rok si oddychneme :O)

patricia1971
3. srp 2009

ani nehovor,sa už teraz teším 🙂

ináč Erik má v októbri stuškovú,to bude sranda 🙂 🙂 🙂 len neviem,ako to Lili prežije doma bezo mňa ☹

saska.t
3. srp 2009

pati som presne taka ista neviem oddychovat az ked uz D na mna nahuci tak si idem s malou lahnut a dospavat 😅

eri dakujeme za pochvalu 😀 ono to dobre padne, este si mlade a sympaticke ziena, aj na teba dojde take ze stara korcula neboj neujdes tomu 😀 😀 😀

erika107
3. srp 2009

to nemyslis vazne to uz ma stuzkovu??? ty vole ale to leti :O)

saska.t
3. srp 2009

hej hej tiez sa uz tesim malu necham babinam a my si budeme uzivat a popijat a chlapi nech si robia co chcu 😀

patricia1971
3. srp 2009

babulky idem do sprchy,smrdím aj sama sebe a potom idem teda oddychovať 🙂 tak dobrú nocku 🙂

erika107
3. srp 2009

presne tak potrebovala by som uz konecne tak vypnut :O)

prave som nasla na FB byvalu spoluziacku zo zakladky xixi tak spominame to je sranda uz je tomu 11 rokov co som zo zakladky :o)

saska.t
3. srp 2009

kocky idem sa venovat svokrovcom uz na mna kricia ze posledny vecer sa im mam venovat, zajta na mna spominajte ked budem vecer soferovat 1000 km do de a ja sa v stredu ozvem uz z domu pa a pekny vecer 😉

erika107
3. srp 2009

sasi tak si davaj pozor a stastnu cestu prajem

erika107
3. srp 2009

oky pati idem aj ja haji bru nocku prajem

erika107
4. srp 2009

bre ranko babulky tak dnes nam docela prsi :o/ ziadna vyhra a to sme mali mat stretko z racaniek .o(

patricia1971
4. srp 2009

ahojte moje 🙂
no mne blbne úplne pc,som z toho na nervy,niečo píšem a stále mi zamrzne a erik nie je doma,ma picne 😢 😢 😢

no u nás super noc,Lili len o 4 ráno logala čaj,takže som sa normálne vyspala a ešte som ju chodila kontrolovať,či žije,lebo ona takto super nespáva.....počko je dnes úžasné,ale taký relax doma neuškodí....príde mi mama za chvíľu a idem do Hypernovy si nakúpiť,hlavne sama a v kľude.... 🙂 🙂 🙂

sasi tak šťastnú cestu 🙂 🙂 🙂

babulky tak vám prajem pekný deň a večer dorazím 🙂 🙂 🙂

daskak
4. srp 2009

ahojte babenky 😉 😉 😉

aj my noc celkom ok, len M zacali o jednej boliet zuby 😠 😠 😠 😠 a zaspal az rano pred 6.. takze potiahol az do 10,00.... amaly ho celkom nechal... ja mam presilene zapastie... tak ma to pobolieva 😒 😒
pati: mas uplnu pravdu.. ja ked som sama s malym je to pohodicka a ked je doma aj patko... joooj cisty chaos...
eri: ako sa citis??? za chvilku budete rodiiiit 😉 😉 /do IP som ti hodila adresu, kde mi mozes poslat to tricenko 😉 /
sasi: stastnu cestuuuu 🙂 🙂

berus, kiss, ahojte 🙂

patricia1971
4. srp 2009

ahojte 🙂 nikto tu????ja som tiež len na skok, idem žehliť,mám tam riadnu kopu,nechce sa mi,ale musím ☹

tak pekný večer všetkým 🙂

erika107
4. srp 2009

som tu neodchadzajte :o)

erika107
4. srp 2009

tak asi uz zehlis :(

dasi: a ty dojdes na stretko toho 12???

patricia1971
5. srp 2009

ahojte 🙂

erika....Mathiaskovi prajeme všetko najlepšie k narodeninám 😎 😎 😎 😎 😎

no včera som už nestihla prísť ☹

dnes ani neviem čo budeme robiť,nejako u nás fúka 😒pekný deň všetkým 🙂

beruska2x
autor
5. srp 2009

ahojte holky... jezis vy jste mi chybely 😲 .. zkousela jsem juknout u brachy ale ma v PC nejakyho vira a jde mu to tak poooomalu ze bych u toho jeste vice zestarla 😀

dneska jsme se vratili se Simou od babicky 😉 R jel s klukama na kolech do patku na vylet, meli trasu asi na 70km ale nejak se ztratili.. (5 chlapu!!!!!!!!) a najeli 104 tak jsou K.O. 😀 😀 😀 😀

no aspon nepujdou za holkama 😀 😀 😀

jdu vas docist a varim Simovi tak snad nekdo dorazite...

beruska2x
autor
5. srp 2009

eri prejeme se Simou tvemu Matiaskovi vse nej nej nej at ho rodice moc nezlobi a ma v zivote porad jen usmev na tvaricce a je hooodne zdravy a stastny... 🙂

saska.t
5. srp 2009

Ahojky kocky 😀

takze cesta prebehla v poho dokonca D soferoval takze som ani nemusela striehnut celu noc, mala ju celkom dobre prespala no ale ten den bol katastrofa, rozmaznavanie babiciek si vybera svoju dan, mala len jaci chce sa nosit na rukach alebo sama cupitat tak ze ju drzim za rucicky takze hotova katastrofa a moje nervy su v pytli 😅
Dufam ze zajtra to uz bude lepsie 😎

eri tiez matesovi gratulujeme k tomu prvemu zivotnemu 😉

beru, pati, dasi,kiss ahooooj

beruska2x
autor
5. srp 2009

ahojky sasi, moc rada te "vidim" jsem stastna ze jste se dostali v poradku a bezpecne domu ale taky ze vidis "negativa" opecovavani babicek 😀 😀 😀 😀

mam doma naprosto to same, Sima si mysli ze dycham jena jen pro nej a vse na milion % delam pro jeho zabavu.. povesit pradlo se mnou zvladnul, ale beda kdyz si chci v klidu dojit na WC 🙄
chce jen chodit za ruce... nebo ja nevim co.. porad ho tohaji, delaji blbosti a jak pak doma tecu z nervu 😝

beruska2x
autor
5. srp 2009

a ze to zitra bude lepsi nedoufej, to par dni potrva 😖 😝

saska.t
5. srp 2009

no beru plne ta chapem ja som uz na nervy , uz som jej aj natrieskala na plenkovu prdel ale bolo to este horsie, ani sa neda nicim zabavit len visi na mne ako sisnuta, je to dost unavujuce 😝
zacinam lutovat ze nemame babiny tu pobliz bol by to naozaj fajn zivot s ich pomocou a fakt by mi to pomohlo

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru