Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
2. bře 2009

nene nas malej spi sam, vecer vubec to je vetsinou tak vyblbnutej ze usne u jidla nebo do 10 minut, ma dudaka, medu chumlacka v ruce a vytuhne a pres den mu dam medu, dudaka a bud usne sam nebo ho chvilicku hladim po prsickach a spi...

jen posledni 3 dny je po hodine vzhuru... driv spal i 2 a pul.. no uvidime...

saska.t
2. bře 2009

Ahojky kocky,

berus- tak to ti ten dalsi vikend fakt zavidiiiiim 😀
Tak my sme sa teraz vratili z mesta a som KO, idem pomaly ulozit malu a potom dojdem kuk,
zatim pa 😉

erika107
2. bře 2009

no tak to ti vazne zavidim maly stale chce aby som si ho prilozila k sebe a hladkala ho a az potom zahaja a este k tomuu mu musim spievat ... hmm neviem ci to je tym ze je predcasniacik ze potrebuje maminku stale citit aby mal pocit bezpecia no vazne neviem :(

sasi...tak to ste mali dnes riadny vylet ked az teraz ste doma

beruska2x
autor
2. bře 2009

eri.. ja si k nemu lehnu obcas pres den a spime spolu ale mam pocit ze ho tim spis budim kdyz se otocim a tak...ale mazel je taky a zpivame taky hodne to jo.. 😉

erika107
2. bře 2009

moja musim sa stebou rozlucit pre dnesok isto o chvilku dojde saska a ma nahradi... zajatra musim o siedmej byt na ocnom idu mi robit neake vysetrenia vraj sa tam zdrzim 2-3 hodky som zvedava co mi budu robit dufam ze mi nevydlabnu ocko xixi ved ako by som s vami pisala

tak pekny vecer a bru nocku prajem

beruska2x
autor
2. bře 2009

pap to ti nezavidim, tak dlouho jsem na ocnim nikdy nebyla 😲 😲 😲

tak to vydrz papa zitra 😉

erika107
2. bře 2009

no ani ja ale vraj mi to budu robit neake speci vysetrenie koli vysokemu ocnemu tlaku ci mi musia nasadit lieky alebo nie ...ved zajtra napisem co a ako papap

saska.t
2. bře 2009

nasu malu tiez polozis vecer do postielky a je tvrda alebo uz pri jedle odpadne, cez den uz viem kedy ju to asi berie tak isdeme hore do spalne a ona tam sama odpadne na manz. posteli 😀 .Doobeda ide do hojdacky a tam si da 30-40 min. slofika 😉

beruska2x
autor
2. bře 2009

a co jinak sas?? co noveho??

saska.t
2. bře 2009

jaj berus ani nic si mi tu chybala, dokopy tu nic moc nebolo 😉 tak sa teskam,ze uz si tu 😀

beruska2x
autor
2. bře 2009

jeeeee ty jsi hoodna, taky jsem se tesila, vcera jsem prala a tak a byla jsem unavena a manza rika... co se deje? ty nejdes za holkama??? 😀 😀 😀 😀

jinak jsem delala burtgulas a rizoto, manza nechal kus kurete 😀

jo a rikala jsem mu ze uz skoro mame nevestu a jak by jsme se chtely sejit na kachnu a tak, no nechapal... 😝 😉 😉 😉

saska.t
2. bře 2009

moj muz na to stretnutie povedal ze ide so mnou ked sa jedna o kacicu 😀 , ze on aj malu postrazi len aby mu zostal kusok 😀

saska.t
2. bře 2009

inak dnes som malej kupila jej prvy dzus 🙂 tak som zvedava ale urcite jej ho rozriedim lebo to vyzera sladko akurat tam je napisane ze do 3 dni spotrebovat, tak asi ho budem musiet dopit ja. Aj susienky som jej dnes 1x kupila a 1 jej dala, sa do nej pustila ako keby v zivote nejedla 😀 a samozrejme obsahuju trosku cukru, tak to bude dostavat len obcas 😀

inak som sklamana z tukozruta schudla som za 6 dni len 2 kg 😠

beruska2x
autor
2. bře 2009

jojo za jidlo i zapanackujou 😀 😀 😀 😀 😀

ja jdu do mesta zitra, chci si koupit vestu na jaro, tak snad budou mit..
stve me Sima s tim spanim, chudak je pak stahanej...

beruska2x
autor
2. bře 2009

me i babicka rekla ze jsem zhubla, tak to asi funguje 😉

no japaka az dam lepek malymu tak maji detsky susi od Nestle a os Hami tak mu taky koupim, 1 susa denne ho nezabije, jsou malinkaty, caj a nic mu nesladim, stavy a dzusy nepije....

a jaky mas pro malou??

saska.t
2. bře 2009

berus - okolo polroku vzdy pride zlomove obdobie a deticky takto blbnu tiez sme tym presli a bolo to dost hrozne ale konecne mame krasny rezim ktory vyhovuje nam obom 😉

beruska2x
autor
2. bře 2009

ja si taky myslim nechci ho proto nejak nutit, navic az preridej cas tak to je taky zmena, pak se mu to snad uz srovna, je to desny chodi spat se slepicema, a to bydlime v panelaku 😀 😀 😀 nemuzeme odpo ani nikam jit, protoze je ospalej...

jsem taky nejaka otupela 😅 uz aby byla sobota

saska.t
2. bře 2009

tiez som kupila susienky od nestle a dzusik mam od hipp cervene ovocie (hrozno ribezle a ceresne myslim) 😀
Uz pomaly mozes zacat s lepkom, my sme zacali vo vasom veku ovsenne vlocky a v dnesnej dobe dostane aj trosku rohliku na zuzlanie 😀

beruska2x
autor
2. bře 2009

jojo chci zacit tak za 2 tydny.. nejdriv asi dam do jidla vlocky.. nebo co jsi dala prvni? a jen trochu nebo normal porci?

venora
2. bře 2009

Ahojte 🙂
Sasi ako si vedela? Prave na ten lepok a vlocky som sa chcela spytat 😅
Berus o tej ospalosti mi nieco hovor! U mna to bolo uz neunosne, bola som skoro vzdy polomrtva od umavy a spala by som kedykolvek. No myslela som ze som len stara na materstvo. Az ma lekari vyviedli z omylu 😀 😢

beruska2x
autor
2. bře 2009

u me to jeste jde ale malej to ma ted prehazeny... 😠

beruska2x
autor
2. bře 2009

ale je pravda ze nekdy si taky lehnu kdyz on spi..

venora
2. bře 2009

to nic Berus. To sa spravi, mozno ma len jarnu unavu 😉

venora
2. bře 2009

Berus, Sasi a ake su normal porcie u vas? Ja davam na obed Julke cca 140-160ml a ona vzdy strasne reve ked doje 😢 ...tak neviem som krkavcia matka? A na desiatu jej davam este menej ☹

beruska2x
autor
2. bře 2009

no diky 😉 snad se to upravi brzo 😀

co vy??

saska.t
2. bře 2009

Berus - normalne som urobila ovsennu kasu do toho zamixovala myslim hrusku a dostala to na svacu, kaku bola dost nestravena ale zevraj to je z vlakniny a potom to uz bolo dobre 😉 a zacala som aj davat na noc od hipp vola sa to Flaska na dobru noc a tiez to obsahuje obilninu a mliecko aby deticky dlhsie spali a funguje to 😀

ahoj venora 😀 - aj ty uz pomaly mozes zacat s ovs. vlockami, zatial to julke bude stacit tak raz za tyzden zo zaciatku to staci po 3 tyz zacala dostavat 2x moc to ellousovi chuti 😉

a baby nemiesajte ovs. vlocky s bananom je to strasne lepkave radsej s niecim stavnatym 😀 , mala potom vychlastala cely pohar vody 😀

saska.t
2. bře 2009

venora zvys davky mala papa 190 na obed a 160-170 na olovrant, sa jej necudujem ze reve ty krkavcia mamina 😀

beruska2x
autor
2. bře 2009

no malej mi sni v poledne tak 230g a na presnidavku 190g ovoce.. pak ma odpo kasi z tak 100ml vody a mlika pije na noc 210ml a rano 180ml... ale nekdy dam mliko i misto svaci mliko, jak to jde...

venora
2. bře 2009

U nas je teraz Julka v pohode, cez den spinka 2 kratke a jeden dlhy spanok 😀 . No ja som akoby v kuse v nonstop spanku. Medzitym sa mi vytvorili aj take blbe uzliny na lymf. zlazach a lekari su z toho na prasky ze akoze z coho to je...tak vies si predstavit ako som na tom ☹ . Takze zistujeme a skumame - teda ja len cakam

beruska2x
autor
2. bře 2009

no taky si veru myslim ze na ni setris 😀

sasi diky.. tak to asi pristy tyden zkusim, a delas vlocky i na slano s masikem ?

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru