Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

erika107
16. srp 2009

no u nas nepustia minimalne do druheho dna tam musis ostat keby nahodu ...vies co ja budem ale kupovat taku oddelenu lebo som pocula zo skusenosti inych mamin ze je to lepsie tak lebo ked potrebuje ist surne curat tak sa zatial pocura :o)))

beruska2x
autor
16. srp 2009

jo to jo, ja bundu na zimu mam uz koupenou z lonskych vyprodeju a koupim jen nejake kalhoty a tuhle kombi mame spis na sanky a tak kde je fakt potreba aby snih nikam nezalezl 😉

erika107
16. srp 2009

no tak to mas fajn my este sme nekupovali zimne nic jedine tricka a mikce na jesen ... a mame este jesennu bundicku... u nas vacsinou byva sucha zima

beruska2x
autor
16. srp 2009

na podzim mame chlupatku taky od jara ale jinak mikci, a tak vsechnoo budu muset ted nakoupit, vc. teplaku, tricek a celkove, uz mu to je zase mensi 😅 no pocitala jsem s tim... to se neda nic delat

jinak o tom spani jsem psala, budi se na kolenou, to je asi obdobim a doufam ze to brzo prejde 🙄

beruska2x
autor
16. srp 2009

nejvic me trapi kupovani zimnich bot, zkouseni, o kolik vetsi a tak to zase bude 😅

erika107
16. srp 2009

no ja som povedala svokre nech za peniaze ktore mu chce dat na narodky aby som si kupila ja podla vlastneho oblecko takze ja mam jesen vyriesenu

beruska2x
autor
16. srp 2009

jojo taky to tak delam, nez mit 10x jednu vec.. stejne z toho nemaji rozum a hracek mame dost 😉

saska.t
16. srp 2009

ahojky kocky,

eri - davali mu draty von ambulatne takze iba kratka narkoza a po 4-5 hod si ho mozes vyzdvihnut..., inak tricko uz prislo takze dakujem a postovne vyriadime ako chces dam vediet 😀

beru tak co bola vcera slubena romantika? no ja som zaspala takze smola, mala sa tiez zacala zasa budit a tak som si myslela ze uz to bude dobre a hovno 😠

D mi griluje mäsko takze tu budem troska na preskacku 😉

beruska2x
autor
16. srp 2009

to vis ze smola 😝 R unaveny.. z ceho??? 😕 ... no tak jsem si dala vino sama a koukal 😀

erika107
16. srp 2009

sasi som rada ze to doslo smo sa bala lebo som to nepoistovala ... to by vyslo draho a co si dlzna??? ked dojdes nabuduce na slovensko pojdeme na kofcu .O))

beruska2x
autor
16. srp 2009

sasi sleduje D atletiku?? ja se musela povinne koukat na Bolta 😀 😀 😀 😀

saska.t
16. srp 2009

eri oki dakujem... 😀

beru - nesleduje ale chcel sa na tych 2 pozriet no nestihli sme to tak neviem ci vyhral...

erika107
16. srp 2009

zajtra nas caka kontrola u neurologicky vobec sa netesim a mala by som uz konecne zavolat koli rehabke lebo ich mrdne ze sme tam neboli pomalunky 2 mesiace :o)) ale zeby nam to chybalo nemozeme povedat

beruska2x
autor
16. srp 2009

eri ja myslim ze to bude o.k. ne?? vzdyt v nemocnici jste byli v poho s vysledky... nas objednali na alerkologii az za mesic, to si nevyberes, kdyz neco potrebujes ta to trva a jinak te servou 😅

beruska2x
autor
16. srp 2009

sasi no finale je v pul 10 tak vydrzte 😉 hlavne aby Bara Spotakova dopadla na 1. 😉 😉 😉 😉

erika107
16. srp 2009

no ved to stale kontroly ako u debilov pritom maly napreduje ...ale co uz s nimi z coho by zili ved maju za nas body :o))

oky zlaticka zajtra dufam uz budem v plnom zbroji a plna sil idme si lahnut pred telku a haji bru nocku zajtra sa citame

saska.t
16. srp 2009

😀 ja u cpem do seba mäsko ale D zacina pindat ze s nim nekomunikujem takze idem aj ja

beru tak to urcite este kukneme na tych dvoch

beruska2x
autor
16. srp 2009

o.k. tak padam a zitra papa 😉

beruska2x
autor
17. srp 2009

zdravim...

tak ten nas blazen se dneska vzbudil ve 4:00 a ze uz spat nebude 🙄 no tak poklimbal do 6:00 a vstavali jsme..
hlavne ze jsem potrebovala zaridit veci ve meste a nic jsem nestihla, protoze chtel samo zase brzo spat 😝
no muj poklad je to 😀

uz se neucil i vlizt do skrinky a rozhrabe faaakt vsechno ale uz taky jezdi popredu na autiku 😉

vecer se tesim...

sasi co rikas na Bolta?? to je neco vid, silenec takhle rychle nejezdim ani na kole 😅 .. jo a Bara Spotakova hazi zitra kolem 19:30 😉 to musim videt

no my budeme odpo doma, je desnej parak tak se bude Sima koupt v bazenku.. kam bych ho tahala ale R uz musel do prace a nalada tedy des bes 😖

beruska2x
autor
17. srp 2009

jo holky mam linka na vytvoreni kalendare z vasich fotek, delala jsem to loni nasim k vanocum a super, jen si to udelas, ulozis do Pc a vytisknes kolikrat chces 😉

ty ve fotu stoji 350,- 😝 😝 😝 😝

http://www.vlastni-kalendar.cz/

beruska2x
autor
17. srp 2009

pak uz jen poslete SMS za 30,- a je to hotovo 😉

beruska2x
autor
17. srp 2009

kde jste vsechny 😕

daskak
17. srp 2009

ahoj dievcata,
som tu len na 2 sekundy ☹ aby ste si nemysleli ze som na vas uplne zabudla... len vobec nestiham.....
patko mal ist ku deovi, ale zostalmi doma a stale sa s malym natahuje... 😒 😒 😒

a davidkovi vyliezli hore 4 dalsie zubky aj ocne... tak slina ako doga, ale inak to zvlada ok....

uz sa tesim na vas ked konecne bude po prazdninach..
tak sami majte... 😀 😀 papa

saska.t
17. srp 2009

ahojky

beru tak bolt super je to manik sme to s D pozerali 😉 hned kuknem aj na ten kalendar mne dali krstni urobit s malou ked sa narodila 😀

mala dnes celkom v poho D bol vytoceny dnes bol v nemocke o 9 mal termin a o 12 bol doma nasraty ze 3 hodky cakal a za pol hod mal vsetko vybavene no hruza 😠

dasi ahoj, to ste uz pekne zubata selma my stale len 6 zubkov 😀

beruska2x
autor
17. srp 2009

ahojik sasi 😉 no Sima ma jen 4 tesacky tak nezoufej, nejste posledni 😉

Bolt, Phelps - ten je zase napul ryba to jsou cvoci 😀 😀 😀 😀

saska.t
17. srp 2009

hej hej to su magori tiez sme to s D vcera skonstatovali....neviem co uz mam malej varit daj tip 😀

nam idem zajtra robit kuracie pecienky uz sa celkom tesim dlho sme to nemali, necitala si niekde odkedy sa moze davat detickam syr ako hermelin camembert atd??? nikde to nemozem najst 😅

beruska2x
autor
17. srp 2009

tak to nevim s hermelinem ale nesmi se v tehu kvuli listerii v te plisni tak to tak brzo neplanuju 😅
ja ted dodelala leco, oskrabala jsem si brambory, Simovi varim cervenou repu s masikem a pohankou...

dneska jsme meli tvarohove knedlicky s boruvkovou omackou a strouhanym tvarohem... taky se chystam udelat bramboracku a zapecene testoviny, kure budeme grilovat na chalupe o vikendu venku, koupili jsme s brachou napul takovy ten veliky betonovy grli tak to prubnem 😉

beruska2x
autor
17. srp 2009

me zas blbne mobil 😢 jak jsem si ho polila tim cajem tak je asi k.o. 😝 budu si muset koupit jinej 🙄

saska.t
17. srp 2009

no moje dieta dnes ochutnalo pizu musela som jej dat kedze som bola hrozne hladna takze sa nedalo cakat kym pojde spat, tak som jej dala trosku z toho sucheho kraju, by si videla ako sa oblizovala mrcha jedna tak som to rychlo zhltala aby som jej nemusela zasa dat 😀 a takto ochutnala cez vikend aj moju babovku, uz sa skovavam s jedlom ako idiot 😀

beruska2x
autor
17. srp 2009

no ani mi nemluv, ja budu mit do konce matersky zaludecni vredy 😝 jim bud desne rychle, nez se ke me dostane neo potaji nekde nebo az kdyz spi 😅

a to muze bejt ted nejedenej a stejne... otesanek!!!!!!!!!

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru