• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Debata o všem a o ničem. Přidejte se

6. listopadu 2016 
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=793 beru fakt dobre vyskusaj aj D sa oblizoval :grinning:
25. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojcek babulky

tak po dnesnom dni som zase unavena ako hovado ... maly chce stale chodit takze som skrcena cele dni :o((

berus: rada by som zahlasovala ale akosik mi to tam nejde :o(( takze simca sa tiez chce stat selmou zubatou .o))..

Pati: to mi je hrozne luto skore uzdravenie ale asi nieco je v ovzdusi lebo sme dnes museli Pata (synovca) odviest domov lebo v noci mal teploty a hrdlo ho bolelo ma anginu :o(( .. a ja som sa ta chcela spytat co robite vo stvrtok lebo ideme do ruzinova na kontrolu ale ked ste chorucky tak radsej nie lebo 2 ideme na ockovanie :o)) ...tak potom ked sa decka v skole zabehnu dufam sa nam uz podari dat potom stretko :o)) moc sa tesime :o))

Sasi: nerob chute s tou kolosvarskou tu tiez moc lubime dnes som varila segedin :o))
25. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus ked nemas mlete maso mozes do toho dat aj slaninu alebo udene maso co mas ake prebytky salamove alebo masove to tam kludne mozes nahadzat :o))
25. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaku haluz som nasla na nete http://infoband.cz/?sLang=sk xixi to aby sme mali zasobaren ked bude mlady vacsi aby sa nestratil :o)) a pripadne straty aby bolli vratene :o))
25. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj eri aj nad segedinom som rozmyslala ale nemala som mäso a nechcelo sa mi do obchodu :grinning:
25. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ja varim ted spise lehci jidla, v zime bude na omacky vetsi chut :wink:

no to zkusim to bude R chutnat :slight_smile: diiiiik

eri...na ty naramky jsem koukala uz ale Simu mi vrati vzdy a radi, je to lotr lotrovskej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
moj drahy by segedin jedol hadam kazdy tyzden :o))
25. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru to si pis ze R sa oblizne D zozral 2 porcie tak som mu vynadala ze aj na zajtra musi ostat ze som tu neni platena len za varenie :angry: samozrejme upratovanie a staranie sa o dieta...

D zacal teraz trosku robit u kamosa na stavbe tak uz planujeme co si za to kazdy kupime aby sme mali lepsiu naladu :grinning:
25. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
sasi: a ako sa ma D uz lepsie ta noha? neboli?
25. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
eri no je este opuchnuty ale chodi uz v zasade normalne, odkedy mu vybrali droty je to o 100% lepsie a uz to neboli, tak snad to uz bude ok
25. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak hlavne ze mu to vsechno dobre dopadlo, ale at se setri, at si to nenemuze brzo...

no R tady taky testoval jidlo na zitra, furt chodi a neco do sebe cpe :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky mam pocit ze jsem spatne placena hospodyne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
sasi: mal by si davat bacha aby sa mu to znova neruplo este to je dost cerstve

baby ja vobec netusim co zajtra varit
25. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja mam od mamky potomkotlety, tak neco s nima, asi koupim zampiony a jan tak to orestnu s nima a ryzi k tomu...
to je fakt furt dokola :frowning2: kdyby aspon R chodil na obedy...
25. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky diky za obavy ale bohuzial D teraz nedostava plny plat kedze je PN a peniaze potrebujeme a toto je velmi dobre platena praca a samozrejme robi len lahku robotu aby nezatazoval nohu :wink:

eri tiez neviem co budem pozajtra varit :frowning2:
25. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a pstruhy mam v mrazaku, tak udelam pak jeden den "lepsi" obed :slight_smile: to je taky docela hned, v troube k tomu udelam hranolky ...
25. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojo jen at brigadnici aspon si nepolezete na nervy ale opatrne :wink:
25. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja smo na mraky s varenim dufam ze L vsetko nezje aby mi zostalo aj na zajtra :o))
25. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky tiez len bludim po internete a zhanam co budem varit :angry:

beru jj ale byt teraz s malou cely den sama je na nervy vobec sa nevydrzi sama hrat len huci :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze radsej by som bola s D ale prachy bohuzial potrebujeme :wink:
25. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeste ze snedi vsechno skoro ze?? si nedokazu predstavit vybiravyho chlapa co nesni 2 dny to samy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sima doma taky nevydrzi sasi, no taky jsme furt venku tam mi to prijde jednodussi :slight_smile:
25. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to mas pravdu ale tu dost prsi a kedze vonku ziadne dieta tak ju to samu moc nebavi aj ked je to lepsie ako doma :grinning:
25. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prsi? tady byl dneska paraaak jak blazen :sweat_smile: Sima uz lita jak blazen jen me to furt neba s nim :slight_smile:
25. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele holky budete koukat na cesko-slovenskou superstar?? to zese budou soky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru dnes prsalo a bolo 26 st. takze teplo vecer sme boli chvilu vonku a zajtra zasa parak...

jasne ze budeme pozerat uz sa s D tesime vzdy sme sa na tom dobre pobavili hlavne na x faktor :grinning:
25. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja to tiez riesim tak doobeda 3 hodky vonku potom sa sprsne naje a ide spat vyspi sa naje sa a ideme von do 19.00 okupe naje a ide znova spat neviem ale ako to budem riesit na jesen a cez zimu ma picne snim doma :o((

no u nas bolo dnes super sice svietilo slniecko ale pofukoval fajny vietor :o))

a kedy zacina superstar?
25. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
eri myslim ze 1. septembrovy vikend :wink:
25. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no nejak od zari ne??? to zase bude exotu :grinning: :grinning:
25. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky idem do sprchy a hajan uz zasa ma caka velmi tazka noc stal by sa zazrak keby nie :frowning2: ale snad to bude lepsie :wink:
pekny vecer pa
25. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to sa tesim :o) bude to zaujimave hlavne ci vyhra slovak alebo cech xixixi :o))

sasi: bru nocku aj idem tiez uz lebo som unavena i ked som si zase zdriemla s malym poobede aby som nacerpala silu ...nastastie byvam u nasich a mamina mi dokoncila segedin lebo ja som to s malym zalomila v prvom kole :o))
25. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ja doufam ze kdyz mame zub venku tak bude klid :sweat_smile: tak hodne stesti sasi papa :wink:

eri mate naaadherne fotky na webu, moc ti to tam s Matim slusi... :wink:
25. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek