Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
25. srp 2009

taky jdes? o.k. tak papa 😵

erika107
25. srp 2009

berus: dakujem ... ja mam hrozne malo fotiek s malym lebo ak niekto iny ma v rukach fotak fotky sa mi nepacia :o)) ja najradsej fotim :o)) viem maleho zachytit lepsie ako L aj to okolie sa snazim vzdy neako upravit :o))

beruska2x
autor
25. srp 2009

R taky neumi moc fotit 😝 a navic vsude vypada jak pako 😠 takze jsem ne tom stejne 😀

erika107
25. srp 2009

heee moj L sa velmi rad foti a potm sa ukazuje v robote aky je on krasny a maly :o))

beruska2x
autor
25. srp 2009

jejich sebevedomi bych chtela mit 😀 😀 😀 😀

erika107
25. srp 2009

tomu ver :o)) xiix oky moja ale uz idem naozaj lebo maly sa mi neako budi :( tak nech aspon chvilku sa vyspim bru nocku zajtra vecer

beruska2x
autor
25. srp 2009

papa 🙂

patricia1971
26. srp 2009

ahojte, babulky ďakujem, je mi lepšie,mne to vždy trvá len 3 dni,našťastie 🙂

eri,zajtra sa mi ohlásila kamoška s 3 deťmi,tak ideme niekde von,lebo tiež sa nejako nevieme stretnúť,takže niekedy na budúce ☹

baby, my máme dnes s M 3 vvýročie svadby,tak ideme na večeru,tak sa teším,ako sa dobre nažerem.....mama mi príde strážiť deti,ale ideme okolo 18 hod.,tak na 2 hodky,lebo Lili mi vvečer ešte nikto nedával spať.....a zas ísť na večeru o 21 hod.je mi už neskoro....takže dnes asi nedorazím ☹....pekný dník všetkým 🙂 🙂 🙂

saska.t
26. srp 2009

ahojky kocky,

tak u nas noc katastrofa musela som malej dat po zadku aby prestala robit bordel a spala, odisla som od nej z izby, vypla babyfon a zavrela jej dvere na izbe a potom prestala a spala az do 7 rana 😠 , samozrejme som sa v noci pohadala s D kvoli malej povedal mi ze mu mam dat pokoj tak teraz ho odo mna dostane na dost dlho som zvedava kolko to vydrzi 😀

a aby toho nebolo dost, mala mi uz odmieta jedlo varene vo vode ale chce len take ako my a nezabera ani ked to dam na dospelacky tanier, takze neviem ako jej zacat varit aby to zjedla ☹ takze pomoooooc!!!!

beruska2x
autor
26. srp 2009

uf sasi to nemas teda jednoduche, Ellinka ti dava dost kapky co? 😅 😔 no s tim jidlem nevim, nas lotr sezere co najde 😨 ale dneska mi taky dal co proto...
jeste ze tu byla cely den kamaradka, to ho zachranilo od vyprasku taky 😝 za cely den spal pul hodky, takze kruhy pod ocima, nevrly, sapt ale nechtel, ani v kocare, jak jsem ho polozila tak rev rev rev, no des, uz mi tekly nervy 🙄

jsou to normalne zmetkove vycurany, 😠

pati se mas, na vecu.. my na vyrocu byli v prdelakovicich 😝 😝 😝 😝 😝 pristi tyden hodim Simu k nasim a taky vyrazime..

no dneska jsem si aspon koupila mikcu pro radost (a teplo 😀 )

janbari
26. srp 2009

raz som na jednom fóre napísala, že som dala malému po zadku jednu výchovnú....a mali ste vidieť, aká som ostala najhoršia matka....že bijem deti....
......saska......verím, že to robí každá mamička...občas......

beruska2x
autor
26. srp 2009

je po zadku a po zadku.. on pokud se vzteka, bez slzicky tak bud pres plinu, coz se mi stejne spis smeje nebo pod studenou sprchu a na to zase nemam naturu ja 😀

saska.t
26. srp 2009

ahojky kocky

janbari take veci neriesim dostane aj tak cez plienku takze ziadna bolest len vystraha ze uz to nieje v poriadku a ostatne odcuzovatelky mi mozu vyliezt na hrb aj tak to kazda jedna robi

beru - no bola to katastrofa, nakoniec som jej dala o pol 2 sklenicku a spraskala ju ako nic takze asi zacnem mäsko so zeleninkou normalne dusit, trosku dochututim a dorobim prilohu nech sa to na nase jedlo aspon podoba a to co jeme my budeme dochucovat az na tanieri a hotovo, nemam viac co urobit aby mi neprestala jest, uz jej zacinam verit ze je to pre nu blivajz, kedze uz sme zasa s varenim niekde inde 😅

beruska2x
autor
26. srp 2009

cus sasi no Sima dneska taky zblajznul svickovou jak malinu 😀 az se kamaradka smala jak natahuje krk.. no ja porad vaham, kdyz nema stolicky tak toho moc neukouse 😕 takze zatim kdyz to ji tak budu varit normalne ale od podzimu zacnu s tema polivkama...

davam mu tam ten bujon a voni to pekne... to jsou furt problemy 🙄 no ja dneska pujdu spinkat, jsem k.o. z nej 😝

saska.t
26. srp 2009

beru, mala stolicky tiez nema ale kusky uz krasne rozzuje aj dasnami hlavne ak je to dospelacke jedlo by si videla ako jej ide 😀 je to mrcha a som z nej neskutocne unavena ale zajtra je D doma lebo ide na kontrolu do nemocky tak mu ju zavesim na krk ale je mi je mi jasne ze unho bude dobra lebo ho 3 dni nevidela a na noc ide tiez k nej ale ona ju urcite prespi ako zakon schvalnosti 😠

dnes som piekla domace rohliky so syrom na veceru a boli fakt mnam, nikto nebol schopny kupit chleba... 😀

tiez dnes brzo odpadnem

patricia1971
27. srp 2009

ahojte moje 🙂
sasi ja to poznám,tiež mávame také dni a noci,no ale ja som už zvyknutá....no moja ešte papá too čo jej varím,chutí jej to a teen bujon z DM tomu urobí superr chuť,no jasné,že dospelácke jedlo jej tiež chutí,ale papá aj to svoje.....dnes jej idem urobiť pangasius,tak uvidím,asi šupnem tam zemiak a nejakú zeleninku,no my máme mäsko na hríbikoch a ryžu

ináč babby, včera na večeri bolo super,ale tam strašne so sa prežrala,že mi bolo celú noc ťažko nebola ani romantika,lebo som leda žila....no dala som si plnené kuracie prsia s nivou a šunkou a zemiakovom cestíčku,k tomu zemiak.krookety a zeleninku,no bomba a strašne veľa no a musela som to zjesť,veď to stále skoro 10 EUr, no a poto to tak aj dopadlo......ale aspon sme s M boli chvíľu sami bez detí a pokecali sme si

beru a svičkovú si mu davala tú vašu???čo si varila pre vás????ja sa stále toho nejako bojím a radšej jej varím.... 😵

a čo dávate deťom na raňajky????? 😵

beruska2x
autor
27. srp 2009

ahojik pati nene delala jsem svickovou jen pro nej, R mel zapecene testoviny 😀 😀
uvarila jsem s bujonem kureci, mrazenou zeleninu na svickovou a testovinova kolinka, mixla jsem to a zadelala smetanou...

na snidani ma bud rohlik nebo toustovy tmavy chlebik s maslem nebo platkem syra a 1x mel i sunku ale ted posledni 3 dny ji kasi, jak mu roste zub tak nechce kousat, nekdy ma taky banan...

my jsme dospavali noc, zase jecel ☹ chudacek ani ten gel nepomaha..
jdeme nakoupit neco R na svacu a k vece a vecer se na vas tesim 🙂

patricia1971
27. srp 2009

ahoj berus,tk to je dobrý nápad,to musím urobiť aj ja 🙂 no Lili raňajkuje buď jogurt alebo presnidavku, a potom za hodinku ešte aj chlebík.....to ke´d ja jej dám ráno chlebík,tak už potom nič nechce,až obed.....no ale zas vymýšla večer s kašou,tiež jej moc nezje a už jej nechutí ani ten čaj bez cukru,to mi ho hneď vráti a vreští,kým jej ho trošku neosladím.....no pekne sú vychcané tie naše detičky.....dnes asi skúsime piesok,len cez obed sa mi zdá oc teplo,aby sme sedeli piesku a na večer je tm kopec detí a to ja nemusím......ešte asi kuk jeden piesok medzi domami,tam je to pekné a zvykne tam byť aj tieň,len to mám asi 10 in.od domu......a tiež už máme aj formičky 😵 😵 😵

pekný dník všetkým 🙂

saska.t
27. srp 2009

ahojky kocky

pati tiez davam chlebik so sunkou, al syrom , lucina alebo mliecnu kasu, noc bola fajn kedze D spal pri malej takze som si celkom oddychla aj ked som bola furt hore lebo sa mi zdalo nejako ticho 😀

malej som podusila mäsko so zeleninkou zahustila celozrnnou mukou zemiakovu kasu tak som zvedava co na to povie 😅
vcera sme jedli 1x mango a moooc nam chutilo

prajem pekny den pa

inka4
27. srp 2009

baby uz ste poculi ze sa morova s mokrym rozisli? ci to uz je stara novina 😵

saska.t
27. srp 2009

ahojky kocky vecer som prva???? 😕

tak dnes ma mala opät nasrala pri obede, nechcela sediet v stolicke a jest ale behat po obyvke tak som ju tam nechala vyzurit sa a potom to dojedla a mna skoro jeb... od zurivosti 😠
dnes mali akciu na pampersky tak som kupila 300 ks a k tomu si dostala drevene kocky 72 ks mala sa z toho strasne tesila a ja som za jej potreby a mlieka nechala 100 eur no skoro ma piclo...

som zvedava co ma v noci caka 😅

erika107
27. srp 2009

ahojcek babulky

tak vidim ze nase deticky sa asi proti nam spikli lebo aj maly bol dnes ako cert myslelal som ze ho necham pri prvom kontisi a pojdem prec... ujacany hnusny ...este k tomu ma zapalene ocka tak mu musim 5 krat denne kvapkat dvoje kvapky viete si predstavit ake je to uzasne :o(( ... a dnes sme boli v predcasniackej poradni a tam nam dali este cebion 5 kvapiek raz denne a to je trosku kyselkave tak viete si predstavit ake ksichtiky robi pri tom :o)) ... ale najhorsie je ze vigantol mi krasne papal este mi aj otvaral pusinku ale ako nahle som mu nasadila ten cebion tak mi to nechce :( poraza ma...

este aby nebolo malo dostala som kramuse takze na vyvolavacku som nemusela ani ist :o))

sasi: tak to ste mali perfektnu akciu na .. a co stali?

saska.t
27. srp 2009

eri ahoj...
150 ks stalo 22 eur a este som na ne mala zlavu 4 eura takze 18 eur 😀 a este tie kocky k tomu 😉

no aspon ti nemuseli pichat a neboli ta prdel 😀 a samozrejme nie si tehu...

erika107
27. srp 2009

no tak to je velmi dobra cena za taku v BA nekupim plienky a tolko :o))

no presne tak a tehu nejsom lebo som si robila test a s L sme maxi opatrny :o))

beruska2x
autor
27. srp 2009

cusik uz jsem tu 😉

erika107
27. srp 2009

babulky ja sa prave idem rozlucit

bru nocku hadam zajtra nakuknem pekny vecer prajem

beruska2x
autor
27. srp 2009

no ja nekdy musim jit od Simy pryc jinak bych ho asi uskrtila ☹ jednu chvili je zurivec, breci a pak se mi smeje do obliceje 😝

saska.t
27. srp 2009

beru no to ja teraz poznam doverne robi to denne elli tak 5x 😝

beruska2x
autor
27. srp 2009

🙄 sasi ja se pred nim uz dneska zavrela na zachod ☹ jak se otocim je za mnou akorat venku je uuuplne v poho nebo kdyz je nekdo s nama.. jsem zvedava co budu delat v zime 😅

saska.t
27. srp 2009

no beru presne to poznam, ja ked vidimze uz sa hodi o zem a neda sa vysvetlit ze to nemoze dostat alebo nieco podobne, zacnem ju ignorovat a ona sa vyzuri a potom je spokojna ide sa pekne hrat, lebo inak by som ju musela vyplieskat ako hada 😠

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru