• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Debata o všem a o ničem. Přidejte se

6. listopadu 2016 
dididi - berus to vystihla 100% :grinning:
2. bře 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sai, ked na moje "didi" :slight_smile: ziadna odsavacka nefunguje :cry: Aj ja dufam, ze to bude ta 2 alternativa.
2. bře 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jej to ted u nas davaji v TV a manza ze by do toho nikdy nesel... :grinning: budu to muset vydrzet a tesit se...

co porad delas DIDI????
2. bře 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
venora - to je normalne ani u mna nefungovali ale ak to budes stale skusat zacne to fungovat aj prsa si na nu musia zvyknut a to som vyskusala 3 :unamused:
2. bře 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja dve a ta druha to po neviem ktorom neuspesnom pokuse NEPREZILA :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
venora - moj muz to sleduje ako blazon ani dychat nemozem aby mu nieco neuniklo :wink: ale tiez by do toho nesiel :grinning: je posrany ze by vyfasol nejaku semetriku ktora by mu nenavarila :grinning:
autor
holky ja mela z kojeni takovy zazitky, ze mi to ani nechybi :sweat_smile:
autor
:wink: :wink: :wink: :wink: sasi to jsme na tom stejne, taky ma strach ze by musel poslouchat nejakou furii a sverit ji Simonka a tak...

no nektery jsou taky maso, ten bordel a tak, ty lidi jsou silenci, kvuli penezum....
2. bře 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus - ja som do 3 mes kojila v pohode a potom to slo dole vodou ale chyba mi to dodnes :frowning2: dnes som si na to spomenula ako som malej vecer davala mlieko tak jednou rukou ma hladkala po prse tak mi to doslo luto :frowning2:
Ale zo sexu asi ine, co Berus? :grinning:
autor
veru ted nechapu...
2. bře 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sasi a ty to kde pozeras? Nie ste v Nemecku?
Didi, ty kde si zase?
Och kolko otazok!
2. bře 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sas.. no to jo to je pravda, ale pomazlim se s nim a je to.. ale chudak ty koliky z toho a tak... ty byly nervy :confused:
2. bře 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berus, tie zazitky z kojenia ti nechybaju... a co si pisala nedavno ze ti chyba? :slight_smile:
No mne asi tiez chyba kus rozumu, pisem ako tatar :rolling_eyes:
2. bře 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
venor - kupili sme si slovensku a cesku kartu na satelit a odusu pozerame nasu Tv
2. bře 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
MSom ja ale blba...mohlo ma napadnut. Ked mna uz napadne akurat tak unava :dizzy_face:
2. bře 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahaaa, to vis jsem na materske na me se musi pomalu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

my to dohonime, .. :wink:

didi se nam zase ztratila, ..

holk ja uz nekoukam na zpravy v Tv, to je sama nehoda, vrazda, tyrani deti no cerna kronika...
2. bře 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus mas pravdu vzdy mi je na bliti ked vidim tyrane alebo chore babatko tak placem jak blazon dost sa ma to dotyka odkedy mam malu :frowning2: kedysi ma vedelo strasne vytocit tyrane zvieratka a teraz deticky :frowning2: ach joj som rada ze sme zdravy a stastny :slight_smile:

akosi sa nam kiss stratila uz tu 2 dni nebola :angry:
2. bře 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj moje zlate, no ja vsetko naraz robim , susicka mi do susila mala chce pit, prispievam aj inde, kukam do chladnicky(aj som ju zavrela :grinning: ) cumim na telku no zabijak :grinning:
2. bře 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berus to sme na tom podobne. Ja vlastne ani netusim preco to volaju spravy. Ved nech to nazvu cierna kronika , uchyly a akoze "CELEBRITY". Ja uz tiez nemozem, co je vela to je vela :confounded:
autor
no nechapu jak muze to nekdo delat natoz matka a nebo odhodit dite jako kus hadru a nebo deti co nemaji co jist, pitnou vodu a tak, ani koukat nemuzu, ja rano nemuzu vybtrat ze skrine co dam malymu na sebe a oni nemaji ani jidlo...
autor
na co koukas do chladnicky??? honi te mlsna??

ja mam posledni dobou soky v noci, malej se normalne rehta ze spani, vylitnu vzdycky co se deje on se tlemi.. ai se mu zda neco ze dne ne??
2. bře 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a odsavacka?? tu som pouzila 2x a 2x som mala bolave cici, nikdy viac, hmus prveho stupna, taku gebuzinu vymysleli, sak to je zabijak, to nech mi radsej mali cmula bradavky od nevidim do nevidim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

a co jaky sex? :sweat_smile: :grinning:
2. bře 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZADNY :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mozno sa mu sniva ako ta vytaca :grinning:
2. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus ano zo dna sa babatku zda a najma ked je v rusnom prostredi, to sa mojemu malemu necudujem, ze chce celu noc cicu, sak ja rovno v meste byvam a prechadzky mame v meste a tak....
inak musim maleho pochvalit 2 noci spal bez papania :dizzy_face: teda bez cici :slight_smile:
2. bře 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nooo ja myslela spi hry a tak ale taky ma napadlo ze se smeje mymu zpevu ale tys to ted dorazila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus co zadny? sex :grinning:

jaj mne uz sibe :grinning: ked je saska, ha :grinning:
2. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to male j uz spal taky asi 4 noci bez jidla, jsem zvedava jestli to vydrzi dal nebo zase bude jist :sweat_smile:
2. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
didi, kolko krat v noci papate? Teda okrem tych 2 poslednych noci.
2. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek