Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

kisska
3. bře 2009

ahojte babulky, jaaaj zase ste popisali sto straaaan, idem vas docitat 😉

beruska2x
autor
3. bře 2009

kiss ahojky, no to si precti vcera to bylo pestry 😀 ...

co porad delas??

3558
3. bře 2009

caute. uz ani ja sa moc nemozem pridavat lebo vy strasne vela toho popisete a ked sa chcem pridat, tak uz ta tema nieje aktualna. 😀 ako napr. s tym vekom: ja mam 31 a drahy bude mat 30. tak aj ja mam zajacika 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

beruska2x
autor
3. bře 2009

😀 😀 😀 o rok to nemi zajicek 😀 tady je to aktualni porad, ja taky moc holky nedocitam, to bych nestihla nic napsat...

3558
3. bře 2009

ja ale nemam vela casu pisat. prave sme dobalili a zjtra letime domov na slovensko. maly prave spi ale tie jeho 30 minutovky 😝 a potom musim skocit este kupit nieco malemu do cesty. ryzove kolaciky. a k tomu prsi 😝 😝 😝 😝
tak zatial. vecer kuknem. ale to vecer vy uz spite. 🙄

saska.t
3. bře 2009

berus, kiss zuzi ahojky 😀 jaj no ked muz s malou a psicami stihnu urobit bordel tak musim stale upratovat, nerobim to s nadsenim ale to by sme sa tu nemali za chvilu kam pohnut 😀

zuzi zavidim ti tiez by som sla zasa na SK 😉 tiez by som teraz s malou rada letela len si neviem predstavit ako by to mala zvladla, kde bude samko sediet s tebou alebo v autosedacke??? vobec si to neviem predstavit 😎

kisska
3. bře 2009

jeeeej zuzi, idete domov? To je super, tesis sa, ze? Kde vlastne byvas na Sk?

beruska2x
autor
3. bře 2009

caute holky 😉

dididi30
3. bře 2009

caute
zuzka, my ideme domov na velku noc, jaj bojim 😀

berus a ty kde ides, ci len zdravis 😀
saska, ty zas upratujes?

beruska2x
autor
3. bře 2009

nene ja jsem tu, prevlikla jsem postele, umyla nadobi a uvarila Simovi a jsem plne k dispozici, pac jsem sama doma 😉

beruska2x
autor
3. bře 2009

jako velkou noc carodejnic nebo co to znamena??

dididi30
3. bře 2009

berus sikovnica 🙂 no ale ked vsetko stihas asi mas dobre dite 😉 no a zas pri jednom sa da vselico 🙂 bozenko moj maly je furt na mne ako lepidlo, isla som si vybavit do meste nejake veci a predstav si, plakal cely cas, totizto ma videl odchadzat 😖 ☹ moje zlate 😢

berus tu sa bije s korbacom a olieva sa vodou u vas nie?? ja to neznaaaasam 😠

beruska2x
autor
3. bře 2009

no neboj delam to protoze uz spi 😀 on zavislak neni, uz byl i na vikend u nasich sam, to je v pohode ale je posledni dny protiva - nechce pres den spat a je pretazenej.... 😝

jo velikonoce to jo, ty jsou ale v dubnu myslim ze na 12. to vychazi... to jo dela se to, kluci maji pomlazky a holky jim davaji vejce a pernicky a tak ale polejvat vodou se muze az po 12:00 hod... kdyz nekdo prijde pozde 😀
Simonek pujde taky koledovat tak budu fotit 😉

beruska2x
autor
3. bře 2009

a co kdyz ses vratila?? tak zkus odejit treba jen na prochajdu na 15 - 20 minut postupne ho zvykat ze se pokazde vratis... 😕

dididi30
3. bře 2009

beruska , ja mozem ist kde chcem, len ma nesmie vidiet ako odchadzam, on ma rad, ked sme vsetci pokope, cela rodinka doma a potom je kludny..
stale mi tu taha kabel z pocitaca 😠 😀
ved ani thomasko nechce cez den spat...no spi 2x asi po hodine, hodine a pol ..no staci..teraz ho ulozim na 7 na vas cas na 8 a budem cumiet na telku, ide ruzova zahrada 😵

beruska2x
autor
3. bře 2009

jojo taky si to pustim 😉

nojo jenze jemu to spani nestaci a je pak nepricetnej a chodi sapt se slepicema 😝 snad az preridi cas a bude vecer svetlo dele tak se mu to trosku srovna...

3558
3. bře 2009

caute.
saska mozes si vybrat ci chces mat dieta v autosedacke alebo cely cas na kolenach.len to treba povedat hned pri odovzdavani batoziny. ale pri vzlietani a pristavani musis dieta mat na kolenach a pripasane je o teba. 🙂

byvame v dubnici. je to pri trencine.
mam nervy ako hovado, lebo mozem mat iba 15 kg batozinu a 10 prirucnu, no a ja som nakupila 35kg len darcekov. takze kde su este nase veci? tak od rana vykladam,prekladam,,,,, a nic z toho. uz mam hlavu v smutku a som sa zaprisahala ze nikomu uz nedonesiem ani kindervajicko. 🙄 🙄 🙄

kiss a vobec sa netesim. tie nervy: autosedacka,kocik,dieta,dve prirucne batoziny,dve obyc.batoziny, samkova taska s jedlom a na letisku musim ist do parfumerky nakupit asi 5 parfemov a nejake lesky na pery pre kamosky co si napisali zoznam. 🙄 no ale uz som sa zaprisahala: toto je posledny raz. to sa neda aj s malym a este behat po nakupoch. ved ledva stihnem let.
no prepacte mam nervy a nemam sa komu vykecat.drahy je v robote. radsej usiel ked ma videl ako funim a zurim. 😝 😝 😝

a do toho maly uplakany uz treti den. a za bo.. naviem preco. proste len tak,,, alebo ho niekto uriekol.

beruska2x
autor
3. bře 2009

zuzi pevne nervy, cestovani stoji za to ze... 😅

ala bude to alespon rychle 😉 drzim palecky...

3558
3. bře 2009

o tretej ideme z domu od tialto a o 11.vecer sme doma na slovenku. ☹ ☹ ☹
len neviem ako to maly bude znasat. sice bude uz piaty krat letiet ale to bol este mrnavy a zaspal mi na rukach. teraz uz tak nezaspi. no asi sa pripravuje na zajtra. aby som nemala nervy len jeden den, tak uz ma civici treti den. 😒

beruska2x
autor
3. bře 2009

asi citi zmenu, deti jsou na tohle citlive, vidi tvuj stres a reaguje na to... zkus trochu vychladnout 😀

dididi30
3. bře 2009

no zuzka tak toto mas ako taky bombonik...ja som isla lietadlom s dvoma detmi, tak to bol zabijak.....a ked ideme domov autom 24 hodin tak toto je sado maso, thomasko mal 2 mesiace ked sme isli autom prvy krat 😝 😎 a teraz ideme autom opat, ach jaj, on je taky pistalko, chudiatka moje usi a nervy ☹ 😀

3558
3. bře 2009

no aj moj letel prvy krat ako dvoj mesacny. a v pohode.potom ako 4 mesacny a aj to ok, no ale teraz ked uz beha po 4roch tak mam vazne obavy. 😝 😝

beruska2x
autor
3. bře 2009

did fakt?? Simon furt taky pisti, je jak sirena na majaku, kdy se toho asi zbavi??? 😅

dididi30
3. bře 2009

berus thomaskov takto pistal do 2 rokov, tak mozno bude ako tatko 😝 😀 upistany....ale za to teraz je tatko klidanek 😎
zuzka lietadlo je rychlovka, toho sa nebojim vobec, horsie je byt v aute a 24 hodin v sedacke alebo na rukach, kazdu chvilu sa zastavit neda..toto je hrozneeeee. chvala bohu tamca je zvyknuta 🙂

beruska2x
autor
3. bře 2009

no tos me potesila 😝 zitra to povim manzovi bude taky rad 😀 😀 😀

holky jdu se koupnout , za 5 minut jsem tu 😎

saska.t
3. bře 2009

caute 😎
zuzi dik za info a platite aj pre samka letenku?

jaj kocky mala je tiez stale upistana aj ma hlava z toho boli ☹ dnes som akasi bez nalady a unavena asi na mna ide PMS uz teraz mi je z toho zle 😝

beruska2x
autor
3. bře 2009

ja uz zadny nemam sas, asi jsem byla jen zpruzena 😉
rada te vidim/ctu 😀

saska.t
3. bře 2009

berus - dakujem ja teba tiez,

asi potrebujem zasa zmenu asi kuknem letenky a pojdem s malou domov len neviem co na to povie David 😅

beruska2x
autor
3. bře 2009

na par dni by to prezil ne? nebo si kup neco pekneho na sebe, to taky pomaha 😀

saska.t
3. bře 2009

mati - najhorsie je ze ja nemam ani chut si na seba nieco kupit ☹ ale ja mam vzdy krizu ked ide jar, ide na mna jarna unava a nenavidim to 🙄

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru