• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Debata o všem a o ničem. Přidejte se

6. listopadu 2016 
autor
70g masla, 60g mouckoveho cukru, 170g hl. mouky a 1 vejce... udelate testo, vyvalita na plech, trochu predpecete a date napr. povidla marmeladu, tvaroh s rozinkama a navrch drobenku lehky, rychly a dooobry
2. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berus, termin som mala 22.7.2008 - ako moj drahy :slight_smile: . Ten bol riadne nasraty ze som prenasala, vraj len dve veci odo mna chcel - aby som mu porodlia syna a to 22.7. :grinning: A ja dceru a 30.7. :grinning: ...No je z nej hotovy, to su take dve lasky ti dvaja, uz od tyzdna sa na neho vyskierala ako zalubena :grinning:
2. bře 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
to co pises je ta druha co si mi poslala na mail tu 1 si hodila na prikrmy :grinning:
2. bře 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: tak treba priste
2. bře 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojo ..
2. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
veri aj moj muz chcel chlapca Maxa tak som zvedava kedy ma zacne prehovarat na druhe ale ja viem ze aj to by bola baba a on mi nechce verit :wink:
2. bře 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sasi a druhy termin som mala tiez 28.7 :grinning: ...Chodila som vyse tyzdna do nemocky kazdy den no Julia nic, tak som 30 teho prisla rovno s taskou a povedala im ze uz domov nejdem, nech ju nejak vytiahnu na svetlo bozie :grinning: . Dr sa volala Julia tak sa tej ulohy zhostila celkom dobre a tu svoju menovkynu nakoprcla :grinning:
2. bře 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: a sasi to bude vas posledni pokus?? co kdyz to bude zase holka, tak bude 3.??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz nepecte lebo zase skocim do chladnicky :cry:
2. bře 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
A este... my sme skoro do konca nevedeli co to bude. Mame hodne modrych veci :grinning:
2. bře 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a vis jak ja bych si neco dala?? treba bramburky, nebo slehackovej dort a nesmim :cry:
2. bře 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mati - obavam sa ze ani ten 2 pokus nebude, ja uz asi dalsie ani nechcem :angry: na mna sa v tehotenstve nalepilo vsetko co sa mohlo a mam z toho docela strach a o porode ani nehovorim ved som pisala co som si prezila, bude to musiet byt tazke prehovaranie a darceky aby som do toho sla znova :grinning:
dik. to ja robim hrncekove kolace na 20 sposobov :grinning: :grinning: :grinning:
autor
veru.. no tak to toho chlapa musis mit priste :wink: ja bych chtela Terezku k Simonkovi ale zase taky mame hodne veci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. bře 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sasi.. kazde je jine, jak tehu tak porod, prave sis to ted vybrala to spatne a uz to bude fajn... :wink:

zuzi.. jojo hlavne kdyz to je rychle :grinning:
2. bře 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No neviem uz teraz som tam bola rarita...ja mam totiz 36 rokov babenky!
2. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus - no a mozno bude este horsie daj pokoj neviem ci sa chcem o tom presvedcit :angry:

veru - na veku nezalezi ja mam 30 :grinning:
2. bře 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to se dneska uz tak nebere ne? se mnou na pokoji byla holka - 28 let, vyokoskolacka, a vetsi strevo jsem nevidela, ta nevedela co s malou bude doma delat, nechtela z porodky :grinning: :grinning: :confused:

takze mlada - stara mamina nerozlisuju, kazdy je jiny a jinak se citi...
2. bře 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ved hej a drahy je sopliak :slight_smile: , ma 35 rokov. Ja sa ani nebojim porodu, tento bol v pohode, trosku som na nich pokricala :grinning: a za 6 hodin nebolo co riesit :grinning: . Len ked si predstavim kolko rokov budem mat ked bude mat Juli stuzkovu a na promociu ma uz dotlacia len na vozicku :sweat_smile:
2. bře 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele manzovi je 35 a neresi to... :sunglasses:
2. bře 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mojmu je tiez 35 a riesi to teda dost stale tvrdi ze uz je stary k...t :grinning: a pritom vyzera ako soplak :grinning:
2. bře 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky idem do hajan som
2. bře 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
o.k. tak papa pekne se vyspinkejte a zitra v plne sile :grinning:
2. bře 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
neviem co to urobilo ze sa to nezobrazilo cele chcela som napisat som KO a pekny vecer a zajtra opät tu :grinning:
2. bře 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
sranda vsetky 3 mame 35 rocnych :grinning:
Tak dobru kocky, idem aj ja do hajan, viete"stare kosti" :grinning:
papa
2. bře 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky :grinning: ako sa dnes mame :slight_smile:
Ja zasa upratujem vsade len tie zasrane chlpy a rozhadzane hracky asi dam tie nase psice vyholit do hola aby bol aspon na chvilu klud :angry:
Uz sa tesim na leto, zo zahrady sa domov len na noc dostanu :wink: :grinning:
3. bře 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute
saska prid upratat aj mne, lebo ja sa od naseho upistaneho drobca ani pohnut nemozem :unamused:
juj a nebojis sa,ze ti malicka bude nieco olizovat a bude tam chlp? :sweat_smile: :confused:
no idem malemu zohriat papat, zatim caf :slight_smile:
inak tu je ako v anglicku :grinning:
3. bře 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
gali, ta uz mala tych chlpov a zije :grinning: :grinning: vypestovala si prirodzenu imunitu a psici jej neprekazaju :grinning: neboj na chlpy v puse sa neumiera :wink:
3. bře 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
saska to je dobre :wink:
ja viem vykaka a je :grinning: thomasko uz mal par mojich vlasov v kake :unamused: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
caute holky, tak jsem byla ve meste a malej mi usnul v kocare v sede!!!

ale uz je po obede a spi, snad to chvilku vydrzi... koupila jsem si peknou vestu na jaro, tak snad bude pekne venku at muzu odskouset :wink:

sas... ty porad jen uklizis... :astonished:
3. bře 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek