Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
27. led 2010

Ahoj kocky

tak u nas nalada katastrofa, mala furt len jaci teplotu uz nema no chrapti ako stara lokomotiva a asi ju aj hlava boli lebo si ju furt chyta ☹ a sople zelene ani aligator taky zeleny nie je 😠 ale vyzera o trosku lepsie, polku noci prespala, lebo som jej dala od Dr. cipok a musel to byt fakt humac kedze prestala kaslat, chrchlat aj soplit 😅 no a potom sa budila kazdych 15 min a este som aj dostala zachvat kasla takze som ju aj ja budila budem musiet asi k Dr. na ATB lebo fakt mi nic nezabera 😠
No ani vam nemam co ine napisat al,e mala uz jaci tak ideme opät do postele po chvilke je vzdy dost vycerpana
Tak zatial pa..
a inak babi pride v sobotu vlakom a listok k nam stal 5000 skoro ma jeblo pazravci ceski (beru to nebolo na teba) 😀

beruska2x
autor
27. led 2010

jen na Ceske drahy nadavej, jsou to hajtli, drahe, nespolehlive, sajou ze stau penize danovych poplatniku a zlepseni zadne, akorat rusi spoje... ja jedu vlakem tak 1x za 5 let a vzdycky jsem nasrana a uplne mi staci ty jejich prusery co vidim v TV, jo a jeste Ceska posta, to je taky muj "oblibeny" podnik 😀 😀 😀 😀

proste by potrebovali poradnou konkurenci aby jim sklaplo....

my mame postavenou postel no krasa, parada je veeeeeeeeeeeelika, zitra nafotim 😉

zuzi teda tobe malej taky dava, s tim zvraceni to je neco... nas Sima taky dostal dneska na prdel, furt chodi a plive na podlahu, netusim kde to videl ale uz jsem toho mela dost....
navic skoro 2 dny mi nic nepil!!!!!! vsechno vsude plival a uz zacinal byt unavenej tak si ho vzal R do parady....

kiss co ty?? jak je? jeste se Barborce nechce ven?? 😉 uz se na ni tesim, teda na fotku aspon 😀

beruska2x
autor
27. led 2010

vecer musim zehlit tak doufam ze prijdete a zvednete mi naladu 😉

kisska
27. led 2010

AHojte babulky,
berus, mozem ti prihodit aj moju kopku? Kopisko? 😉
My dnes aktivne - doobeda sme mali navstevu - 2-rocna Olivka s maminou, tetou a 40kilovym hafkacom, ktory sa snazil nasu Arku presvedcit, ze by mohla harat... no trochu chaoss, ale inak super. Viac sme museli usmernovat psov nez deti 😉 😀 Najprv sa vyhrali hodinku vonku a potom aj dnu a ked odisli, Adam odpadol na tri hodiny 😉
Potom sme boli na poste, vyzdvihnut baliky - konecne sa mi podarilo kupit dobru kombinezu pre Adama cez MMB, na to, ze pisu velkost 80/86, je mu skvela, takze na lyzovacku potrebujeme uz len zohnat nieco super pre tatina, lebo ten nam odmrzne. Inak cez vianocne vypredaje som skoro odpadla, ked som lamentovala nad drahou supravou pre maleho... ale ked mi povedali, ze pre dospelakov davaju na cenovky este jednu sedmicku = 770€, tak ma skoro vystrelo... sak to musi mat system, ktory ta aj vynesie z laviny, nie ze v nej nezmrznes 😎
Inak ma cely den tak cudne boli brucho... ziadny poslickovia alebo nieco podobne, ale tak stiplava bolest na vrchu (tam kde si mozem polozit salku s cajom)... no esteze mam zajtra kontrolu.

beruska2x
autor
27. led 2010

kiss dikyale mam svyho dost 😀

no ja mam na Simu taky kombinezu z MMB za 400,- a vsichni ji obdivuji, kamoska sla koupit na Kacku a stala od 1500,- do 2300,- tak se na to vyprdla, objednala jsem ji tu samou a super spokojena 😀

kdyz jsou pak deti starsi, vydrzi jim teba na 2 roky nebo fakt casto hodne lyzuji tak bych investovala klidne ale ted to nema podle me moc cenu... a jako propracovana je, ochrana na bory i suchace na rukavech, vysoky limec, odepinaci kapuce, poutko na rukavice.. 😉

kisska
27. led 2010

skvela postel... a ta stena je nadherna 😀 😀 😀 Mat dobru postel je to najdolezitejsie (teda aspon v nasej medvedej rodine 😉 ) a ked vidim, ze sa maly tesi do tej jeho, tak som spokojna...

Ved tato kombineza ma tiez stala 10€, ale je ako nova a to som ju chcela na striedacku z tou supersupravou, lebo dve za tazke prachy uz nezvladam (a nekupila by som ani keby som zvladala 😒 ). Dokonca aj tie druhe snehule sme malemu rozchodili - zistili sme, ze to chce specialnu techniku obuvania (musim ho mat usadeneho na kolenach a nie oproti sebe), takze nakoniec aj topky ma dvojo... 😀 Takze uz len tatina. Nemate nejaky super tip na obchod s lyziarskym obleckom pre dospelakov? Alebo mi stacia aj nohavice, bund mame dost...

Sasi, pati, zuzi vy ste asi radi, ze spinkate, ze?

patricia1971
28. led 2010

ahojte 🙂

kiss a už si sa rozhodla,ako pôjdeš rodiť?????joooj,my oblečko máme,takže aj ti tom neporadím 😝

bers postel je prefektná 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sasi,zuzi ako sú to detičky??????

baby,tak Lili dostala ráno po zadku od M, lebo tu vrešťala a presadzovala si svoje, a ja mu nato,že veď to robí celý deň,takže nech sa mi nečuduje,že tu len vrieskam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jeej a v pondelok sú zas prázdniny,takže zas sú decká doma,ma tu 3 dni bude šlaktrafovať, veď oni majú stále len prázdniny 😝 😝 😝 😝 😝 😝
u nás krásne sneží,tak pôjdeme na chválu von a o 10tej príde moja mama,tak bude chvíl s malou a ja si chcem spálni upratať už koečne tie oblečenia od Lili,čo s jej malé 😵

pekný deň všetkým 😵 😵 ozaj a kde sú Erika a Daska?????haloooooo,ozvvite sa aj vy 😠 😠 😠

beruska2x
autor
28. led 2010

ahojte holky, my jsme ve 12 dorazili od kamosky, Sima tam i obed dostal tak jsem ho jen svlikla a dala spat a ted jsem si udelal michana vajicka se sunkou k obedu 😀
mam na ne chut ale vecer nejim a k snidani to nejde, kdyz on je nesmi a to by mi neproslo ....

u nas zase snezi, nemohla jsem se dostat domu, oba vchody total nepouzitelne, hlavne ze jsou vypsane sluzby, muzou prijit ze neuklizim 😝 😝 😝 😝 mame teda sluzbu v lete ale tam zese patri uklid vajglu a okoli a stirat chodby a tak ale pekne na to pecu, nebudu delat debila kdyz ostatni to maji na haku...

holky postel je skvela, R povidal ze ted konecne muze chodit Simu uspavat, pac se tam pohodlne vejdou oba 😝

naty.motylek
28. led 2010

ahojky holky tak jsem tu a skusim vás dočist budu se snažit 🙂

beruska2x
autor
28. led 2010

pati taky bych brala nejaky prazdniny - bez bez chlapu, obou 😀

naty.motylek
28. led 2010

beruska2x-ahoj tak to já taky a hned

saska.t
28. led 2010

Cauky kocky

tak mala dnes vyzera omnoho lepsie dokonca prespala celu noc aj ked u nas v posteli ale podstatne je ze spala no o mne sa to neda povedat 😠 dnes som opät chytila zachvat kasla az som musela odist z izby a hrdlo mi stale hori a tak som kuk a mam v nom biele mapy uz 2 tyz. takze dnes ma vecer D objednal k Dr. kedze naozaj nic nezabera a zrejme sa uz nevyhnem ATB.
Bola som aj v praci sa nahlasit ze v pon. nastupujem a koli mne posunuli smeny aby som stihala odviezt malu do skolky 😀 su zlati tak nech im to aj vydrzi 😀
malu necham este dalsi tyz. s babkou doma aby sa uplne vyzdravela a potom skusime znovu a ked tam najdem este raz chore nejake dieta tak potom uvidia ten cirkus 😠
zatial pa

pancake
28. led 2010

motylek ahoj. vitaj v klube 😉 😵 😵 😵

tak ja nic nestiham, maly sa vcera dva krat pobracal ale tak strasne ze ani tepovanie nepomohlo, tak som musela dnes zase ale to je smrad po celom dome, no navstevnici sa maju na co tesit. 😖 😖

tak varim,este nemam umyte podlahy a nebola som v sprche, hlavu mam uz ako ,,rousy,,
jdu do voline 😀 😀
/to je z filmu/

no pomooooc. a p. povedal ze sa do auta nezmestime a mame so samkom zostat doma.ze on na letisko pojde sam. ale ja som uz malemu slubila zzzzzzzzzzzzzzzzzzlietadlo. 😠 😠 no uvidim. pa koncim, lebo mi hori obed.
no a to asi napisem az v utorok ked odidu navstevnici.

o a baby vcera som zase bola na shoppingu. p. ma novu bundu tresspas, ja teplakovu adidas a lonsdale, tak sa vytesujem ako male decko. 😵

pancake
28. led 2010

no a malemu asi bude nieco vazne, ked ma len hnacky a grca stale. len neviem ci to este pocka 2 mesiace alebo mam ist teraz k dr. aj ked viem ze mu predpise bananovu sumienku na rehydrataciu. myslite ze mam ist???? boha ale to cakanie tam je na nervy . a keby aspon pomohli ale nic. 😠 do frasa asi ho objednam.

saska.t
28. led 2010

zuzi urcite chod k Dr. uz je to dlho 😉

no moje nadsenie ze malej je dobre netrvalo dlho 😠 po hodine poobednajsieho spanku sa zobudila so zlou naladou a teplotou 38 tak som v duchu nadavala na dr, ktory jej vlastne nic normalne nepredspisal a povedal ze to musi prejst, je sice len poriadne prechladnuta a kasle a sopli ale uz vidno ze dobre odkasliava a soplik sa tiez pekne spustil von ale dokedy mam cakat ze sa to zlepsi? najhorsie je ze neviem ci mam opät skocit zajtra za dr alebo pockat cez vikend ci to prejde 😠 a tiez sa bojim aby to zapalene hrdlo nechytila odo mna 😅

erika107
28. led 2010

Caute babulky

tak zbezne som vas precitala...vidim ze skoro vsade su neake problemy a mi niesme vynimkov :( ... ked vam poviem ze vcera ma nebavila ani Zumba tak to uz je co povedat...som totalne KO potrebovala by som aspon 1 den totalne byt sama a vyventilovat si hlavu ale to sa neda takze mi ine nic neostava len neako nazbierat poslednu silu :( ....babulky aj vasi su poslednu dobu tak hrozne mrchavy? ja neivem co to do maleho voslo ale 1000 certov je asi malo :( ...nic ho nebavy ziadne hracky nic ...uz aby bolo teplo supnem ho na travu a nech si lozi kade chce ... tento tyzden som mala hrozne hekticky kazdy den cvicenie bud ja alebo matessko... a o tyzden mi zacina lekarska stafeta neviem sa dockat :( ...

Pati: nebola si nahodou na kramaroch u koznej s malou? mame tam v pondelok ist lebo maly ma na chrbatiku neaku bradavicku ...a neviem ku komu by bolo najlepsie ist lebo su tam ale 4 dr.

jeee tusim tu mame novu Maminku vítame ta 🙂

berus: ta postel je krasna 🙂 suprova 🙂 aj mateso ma podobnu

babulky tak to ste lacne kombinezy kupili maleho stala skoro 60 eciek esteze som ju nemusela kupovat nasi mu kupili komplet vybavu na zimu 🙂

sasi: tka to mi je luto malickej dufam ze sa rychlo uzdravi

kiss: pockaj ty ides tiez na lyze? alebo len chlapci idu sa vyjasit? a ako sa ma malicka v brusku? neni jej uz privelmi tesno? xixi a foto bruska nemas nikde? xixi uz musis byt riadne pupkata 😉

erika107
28. led 2010

ked som tu po dlhej dobe tak ako na potvoru tu ani nohy neni :( 😠

beruska2x
autor
28. led 2010

eri ahoooooooooj
jsem moc rada ze jsi zasla, uz jsem si rikala jestli jsi na nas nezapomela 😉
no nas Sima chodi ted trosku uz dyl spat tak to pak dohanim.. potrebovala jsem si umyt vlasy, a taky hooru nadobi, nechapu kde se to furt bere 😠
no a jeste pecu buchtu, zitra dopo prijde deda tak at mu mam co dat sebou...
proste normal fofr 😉

vzala jsem dneska r na nakup, furt ma kecy jak co zvladat tak tlacil kocar 20cm novyho snehu do Tesca a zpet s nakupem a nadaval jak spacek (neprohrnuto, chodniky zadny a pry ja furt nadavam a jsem negativni!!!!!!!) 😝
tak uz je ticho 😀 😀 😀 😀

saska.t
28. led 2010

ahojky

tak kocky skoncila som s ATB ale co uz hlavne nech to zaberie a uz som sa aj naparovala nech sa mi zvlhcia trosku priedusky a fakt to trosku pomohlo 😉

eri - ano aj nase deticky su take mrchave a ked je k tomu choroba tak je to uplna katastrofa 😅 neboj v lete na slniecku to bude lepsie aj nalada sa zlepsi 😉
a kde ste 😉 vsetky?

beruska2x
autor
28. led 2010

tuuuuuuuuuu 😉

beruska2x
autor
28. led 2010

jezis holky ja se tesim, falknu se na travu na chalupe, Sima stravi zivat na piskovisti a v bazenku, bude jist jahody a rajcata s hlidou primo ze zahrady no labus 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kisska
28. led 2010

Ahojte babulky - my dnes po kontrole. Celkom dobry den, len sme toho vela nestihli, lebo len cesta na kontrolu a spat mi po nasich cestach trvala do pol jednej. Chuda babina nas cakala pri autobuse asi pol hodinu, co sme meskali.
Berus videla si Adamove fotky z minuleho leta na FB? 😉 Tak nejak si to predstavujem aj dalsi rok, len dvojmo... musim vysadit viac jahod a snad zacnu rodit aj mlade ribezle/ribiz 😀 Asi zrusim kus travnika 😕

Ahoooj Eri - ako vies, ako vyzeram, kde si ma stretla? 😉 😉 😉 😀 😀 mas pravdu, pupok mam jak slonica. Dokonca minule som zistila, ze ked sa maly pride mojkat a objime ma, ked stojim, tak ho pod brucho komplet schovam 😎
Zuzi urcite sa objednajte - vracanie je zakerne v tom, ze si moze vypestovat reflex a bude mu stacit ovela menej drazdenia na to, aby sa povracal.
Boze sasi, vas kompletne funguje vsetky murphyho zakony v style - co sa moze pokazit, to sa aj pokazi... Ale musi to byt u vas uuuplne uzasne, ked mate obdobie druheho extremu - ved rovnovaha musi byt, ze? 😉

saska.t
28. led 2010

kiss - no vystihla si to dokonale, uz by mohlo prist to opacne obdobie tzv "vynikajuce" 😀

pancake
28. led 2010

krasky maly grca ako hovado zajtra musim ist k dr. som na sracky..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 bye

patricia1971
29. led 2010

ahhojte 🙂

to máme asi rovnaké decká,mrchavé a otravné....na obed až do utorka rána tu mám 3 deti,takže bude veselo,ale zajtra ideme ku kamoške na návštevu a v nedelu zas prídu znaámy k nám, s deťmi,tak bude tu živo 😀 😀 😀

zuzi to fakt bež k lekárke,to je fakt asi niečo vážne...

erika ja chodím ku kožnej hneď pri našom dome a je perfektná,neviem,či je to podla obvodu alebo ako....ale viem,že som jej dohodila aj 2 číňanky s detičkami,boli velmi spokojné a tie boli z Karlovky 😵

no my ideme za chvílu na prechádzku do obchodu a neviem,či sa tu ešte zastavím,elbo decká majú dnes vysvedčenie a prídu už na obed,takže do utorka sa na pc asi nedostanem...ale skúsim ason kuk

beruska2x
autor
29. led 2010

caute holky...

teda zuzi to ti nezavidim... ☹ hlavne aby byl malej o.k. brzo...

sasi ty si umis vybrat cas kdy stonat 😀

u nas byl deda, tak jsem ho nabalila domaci kureci knedlickovou polivkou a buchtou 😉
Sima ted usnul sprasknul jak polivku tak mel roznackane brambory a sunku na masle.. no ten nas sezere 😝

taky tady napadlo pul metru snehu, JBC je v kalamite tak pujdeme po spani skarat do zaveji at si to uzijeme 😉

beruska2x
autor
29. led 2010

pati co varis slavnostniho za vysvedceni??? 😉 u nas maji taky prazdniny, no aspon si uzijou snih kdyz o vanocich bylo prd 😀

saska.t
29. led 2010

ahoj holky

tak mala opät vyzera lepsie ale akosi si zvykla ze vzdy ked zamrnci utekame ku nej ked jej bolo tak zle a teraz nic ine nerobi iba mrnci 😠 a uz jej mam chut jednu supnut po prdeli aby sa spamätala
najhorsie je ze vobe c nechce jest a tlacim do nej po kuskach aspon nieco uz ma skoro o kilo menej a trcia jej rebra ako za posledny tyzden skoro nic nezjedla, dokonca aj piskotu odmietne co nikdy neurobila tak neviem co uz pre nu urobit ale cpat na silu ju nechcem ☹
ja uz trosku lepsie, hrdlo ma uz neboli, akurat este stale kohrnam ako stary hrniec 😅 a nadranom som mala zase zachvat kasla, no ale snad to uz polavi
tu tiez krasne snezi aj by som sla s malou von ale tiez dost kasle tak sa budeme nudit doma ☹

beruska2x
autor
29. led 2010

ahoj sasi 😉 no slava ze je vam lip... mala se rozji , udelej ji treba br. kasi nebo neco takoveho co se dobre ji...

no ja jsem prave sezrala pizzu a jsem prase, je mi skoro zle.. 😖 😅 R jde dneska s kamaradama na zabijackove hody tak jemu nevarim a tahkle dopadnu 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru