• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Debata o všem a o ničem. Přidejte se

6. listopadu 2016 
beruska2X-tak to já taky
29. led 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no aspon nejsem "cune" sama :grinning:
29. led 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
pancake-ahoj děkuju za přivitani
29. led 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruska2X-to já bych si picu dala taky už jsme neměla ani nepamatuju.My měli zapékane brambory a malá právě usiná.
29. led 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
saska.t-ahoj tebe ještě asi neznám
29. led 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to mam z toho ze si dam pizzu jednou za dlouhy cas.. pak se nadsenim prejim ale dala jsem si preso a je mi lip :grinning:
za R uvidi krabici tak bude remcat ze jsem mu nenechala..
29. led 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus mňaaaam,aj aj by som si dala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:za také vysvedčká si nezáslúžia nič :angry: :angry: :angry:nech tu hladujú :sunglasses:ale nie,no erik maturant šup ddve 4,ostatné známky ok a Pauli ešte neprišla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sasi neboj,on začne papať,ja to ž mám za sebou,tiež mala týždne,že nič nejedla,som jej skúšala dávať všeličo a nič,tk som skúšala aj nezdravé a tto potvora jedla,takže tak... :slight_smile: :slight_smile:

naty ahoj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jooooj to kým náš dočítaš,tak ti to bude aj trošku trvať :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja som medzi baby prišla asi pred rokom do tejto témy,tiež kým som sa o kždej dozvedela čo to,mi to trvalo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. led 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babulky - tak pre zmenu sme mali otrasnu noc my... vlastne ja. Neviem, asi ma chyta panika z porodu (dohodli sme sa na sekcii), vecer som nevedela zaspat, potom sa mi snivali kraviny :angry: . Zobudila som sa s pocitom, ze som nastvana na Chrusta a neviem preco.
Maly je trosku soplavy a plny nos ho zobudil o siedmej rano... ale zaujimave, ze u nas v posteli mu to nevadilo :wink: Akurat, ze som sa nakoniec este hnusne zobudila na to, ze ma stekli na nohe... chuda, skoro som ho kopla, ale nenavidim, ked ma niekto stekli... nieto este ked ma tak zobudi. :angry:

Berus - ja mam chut na pizzu uz dva dni, ale pizza je jedine jedlo, pri ktorom mam odmerane, ze z nej priberam ako prasiatko (vlastne prasa, co si budem nahovarat). A tak som sa tesila, ked teraz na kontrole som mala o kilo menej ako pred tyzdnom (uz nemam dvoch snehuliakov)... uvidime, co to spravi este za tych 9dni :wink:

Sasi no vidis... ale zatial nic nechvalim, aby sme to zase nezariekli.
Zuzi vy ako?
Naty, Pati, Eri ahojte :wink:
29. led 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
naty - vitaj u nas v klube, prepac ak som ta prehliadla, ale momentalne nemam cas moc citat dozadu kedze mala mi nedovoli....

tak mala stale ujacana az zacinam byt zla na nu a potom si za to nadavam kedze este nie je 100%-tne zdrava ale teplota ok
uz sa naozaj tesim ze dojde svokra a s D sme sa dohodli ze pojdeme do nasej oblubenej sauny oslavit nase 3-rocne manzelstvo ,vyrocie sme mali v stredu a ja uz potrebujem zmenu inak ma tu picne, esteze idem do roboty :sweat_smile:

kiss toto co popisujes sa u mna zacalo tyzden pred porodom a 2 dni pred porodom mi bolo zle a uz som aj isla rodit takze POZOR!!! :grinning:
beru aj my sme si dnes povedali ze si kupime pizu a urcite nam bude zle
pati :grinning:
29. led 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
saska.t-děkuju za přivitani rada jsem tě poznala
29. led 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kisska.ahojky
29. led 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
patricia1971-ahoj to se nedá ani dočist musim se zapojit do diskuze nějak
29. led 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky malá se mu vzbudila tak já musim kni pak se tu ukážu pa
29. led 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
sasi neblbni, sak ma picne, ked mi doki najblizsie zahlasi, ze rodimeeeeee. No odpadnem v tej chvili :sweat_smile: Ja by som skor povedala, ze to bude tym bliziacim sa splnom :wink: Ale pre istotu si aj vo stvrtok na kontrolu pribalim tasku :wink:
Inak nemate nejake linky, kde by som nasla vplyvy mesiaca na porod? Zatial mi to vychadza, ze prave 6teho(ano mam novy termin - sobota :wink: ) by mal byt nov... Dufam, ze aspon rany by sa budu lepsie hojit :wink:

Naty, pozrela som si albumcek a mala je straaaasne zlata, tak dufam, ze nechyti mrchavost od tych nasich certov :sunglasses:
29. led 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kiss - ja som bola v 38tt v pondelok na kontrole vsetko bolo ok a lekar mi povedal ze to moze uz dojst kedykolvek, hned v ali sme utorok mi bolo celkovo dost tazko a hned som D povedala ze urcite budem za chvilu rodit, streda bola ok a stvrtok rano mi hned praskla voda a ficali sme do nemocnice a v piatok som porodila /stvrtok 15 min. po polnoci takze uz piatok/ takze to boli taky skryty poslickovia :grinning: takze som rodila 38tt+3 dni, ale to samozrejme nemusi byt tvoj pripad ale pripravit sa treba na vsetko :wink:
co sa tyka splnu a porodu neviem, ale viem ze elli prve 3 mes. vzdy ked bol spln tak jacala celu noc vzdy sme sa splnu obavali a potom to odznelo a uz nan nereagovala :grinning:

naty to ti mala dost dlho spi ale asi chodi neskor spat ze?
29. led 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj my sme dnes spali (spolu) do pol piatej :grinning: Normalne sme mali aj slusny rezim - budicek o pol osmej, ranajky, kreslenie, Levi kral, desiata, spolocne varenie (pomahal mi supat zemiaky :wink: ), dokonca si dal obed predtym ako isiel spinkat, spanok od 13,15 do 16,30 :sunglasses: :grinning: , olovrant, dokument o zvieratkach, obliekacka a vychadzka s hafkackou... Za cely den pozitivna statistika - 2x hlasene KAKOOOO (vysledok na nocniku - ze nic), 2x nehlasene posadenie na nocnik s vysledkom - uspesne vycikanie sa :wink: . Takze uz len aby isiela aj normalne spinkat a uspesny den za nami :wink:
29. led 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no krasne, elli je zatial dost umrncana a o rezime sa ani neda hovorit :confounded: ale my zasa nabehneme do toho nasho :grinning: ale pripisujem to chorobe takze to neriesim kedze som aj ja chora ale dnes lepsie aj u mna
zajtra doleti babi, takze mama si trosku oddychne a babka odtrpi :grinning: :grinning: ale ved ju nevidia tak casto, este buduci tyz. ostane doma a potom nanovo nacvik skolky :sweat_smile: ale tentokrat to pretrpi D aby vedel ake to je tazke...
29. led 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved preco by som si neuzila posledne kludne dni :wink:
29. led 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky babulky

asi sa uz pojdem zakopat :angry: do rana ma chytila taka nadcha/ryma, ze uz naozaj nemozem nic a to som si myslela ze pri ATB sa ma uz nemoze nic chytit :frowning2: prskam kaslem soplim a som na tvari vyhadzana ako hovado uz naozaj neviem co sa to deje D skoro odpadol ked ma zbadal :sweat_smile:
asponze malej je lepsie, 2 den nema teplotu dnes si aj ranajky vypytala aj ked obedu moc nedala ale zlepsenie vidno, len keby nebola taka ujacana :confounded:
dufam ze vy mate lepsi vikendik ako ja :wink:
30. led 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
sasi - dnes mas spln... a nespavas nahodou odkopana? Mne na taketo stavy najviac pomahal coldrex tablety - hlavne asi ten kofein v nom ma drzal na nohach...

ja som prave dopiekla muffiny - jahodove a jahodovo-cokoladove brownies (muffinove cesto, len s kuskami cokolady), lebo sa mi minuly kosicky a mala som este polku cesta. Rozlievali sa mi jak sproste, ale chrust s malym ich zjedia aj lyzickou z plechu :wink:
Varila som spanielske vtacky, takze som cely den stravila v kuchyni a som rada, ze sedim...
Babule asi vikenduju :wink:
30. led 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kiss tiez mam nieco podobne ako coldrex ale chcije mi z nosa z oci zovsadial ale babi je uz tu tak zajtra lezim a potim nech som do prace fit :grinning: nakydam na seba tonu makeupu nech nevidia ten cerveny nos a spuchnuty ksicht a bude to snad v poho :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj, poriadne sa vypotit naozaj super pomaha... Inak nasa pediatricka odporuca detom pri nadchach antihistaminika (lieky na alergiu) - minimalne davky na noc, aby tolko netiekli sliznice. Vies si zohnat take nieco? Aerius a pod. Si daj cez den, ked potrebujes fungovat... lebo ked mas ist takato medzi dochodcov, tak ta ani nepustia...
30. led 2010 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kocky

tak zajtra opät s malou k Dr. pretoze stav sa opät zhorsil a mala ma dost caste zachvaty kasla :cry: ale pojde tato aby vynadal Dr. :angry: ze jej stale nic nedal a po 8 dnoch je opät tam kde bola na zaciatku
ja nic moc, ale ja to viem aspon ovladat, mala je nechutna umrncana, zachranuje to len babi, ktora ma bozsku trpezlivost :wink:
ja sa zajtra po 1 dni v praci urcite ozvem, prajem pekny zvysok vikendu :slight_smile:

kiss- nemam si to kde zohnat az ked pojdem na SK tam ano :wink:
31. led 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babulky, aky ste mali vikend? Ja som dnes mala super, den, uplne neocakavane som sa dostala k skvelej babenke a narobila mi bruskate fotky, par mam v albume.
Inak je tu kosa jak v ruskom filme, fuci jak besne a cesty medzi dedinami ani nenajdete :unamused:

sasi vypotenie nepomohlo? :unamused: Mas vazne smolu... niekto by povedal, ze ty v skutocnosti do tej prace nechces ist... ale co mala? Keby som si bola ista, ze nas nechytia a nezavru za dealerstvo, tak ti poslem mega krabicu liekov, ktore tu zozenies v lekarni(aj tie ostatne) a pomahaju - ale by ste potrebovali kompletne vsetko, lebo pri vasom stasti dostanete zrovna to, co bude v krabici chybat - aj ked to bude len naplast na prsty:frowning2: Drzte sa!
31. led 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kiss mala dost zle zajtra utekam k Dr... :frowning2:
31. led 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tani naozaj krasne brusko a mamina tiez :wink:
31. led 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte holky ....

kiss fotky jsou fantasticke, desne me mrzi ze nemam s briskem vic fotek :frowning2: fak ti to moc slusi...

sasi.. teda vy si v tom libujete :sweat_smile: uz aby bylo lip vid.. nejak se vas to nechce pustit.. a co jit do sauny???

no holky u nas vikend super, R byl v patek na pivku ale prisel brzo a o.k. takze i romantika byla tak jsem spokojena :grinning:
se Simou chodim kazdej den bobovat, mame tu super sjezd od domova duchodcu :grinning: takze ficime, no jemu by i 100km/h bylo malo... tak 2x ho vyslape sam a pak uz se jen vozi takze jsem vecer k.o. ale zase pekny telocvik to je to jo :grinning:
ted jsem dodelala papiry, musim zitra za ucetni a na postu.. a je tu snehu jak nasr..no :frowning2:

stala jsem taky dobu u sporaku, ale mam na zitra napecene bramboraky a pro vsechny rajcatovou polivku...
31. led 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no a asi mu rostou dolni zuby, furt chodi s rukou zaborenou v puse... tak jsem zvedava co se z tohy vyvine..

jo a uz mam to stupatko a zjistila jsem ze se na tom da dobre cvicit :wink: tak tapu schod at mam pevnou prdelku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no aspon je to vyuzity :wink:
31. led 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
uz asi spite :frowning2: ale stejne - delate nekdo ovocne kynute knedliky??? uvitala bych recept :wink: jeste jsem je nedelala takprosim verzi pro blbe :grinning: diky :wink:
31. led 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievcata dakujem, na fotkach som lepsia ako v skutocnosti :wink: babula je vazne skvela... by sa tym mohla zivit.

sasi, budem na vas zajtra mysliet (ved ja na vas stale) :wink:
berus tak taky telocvik by som brala aj ja... len co zhodim brucho... ale pri mojom stasti tak buducu zimu... A u nas je najvacsi kopec ten, ktory urobi moj pes na zahrade, ked hlada mys :unamused:
A kysnute knedliky? Tak na take som este nenasla odvahu - ja robim len z takeho podobneho ako je tastickove - bramborove cesto... skor taketo http://www.mimibazar.sk/recepty.php?user=
31. led 2010 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek