Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

naty.motylek
29. led 2010

beruska2X-tak to já taky

beruska2x
autor
29. led 2010

no aspon nejsem "cune" sama 😀

naty.motylek
29. led 2010

pancake-ahoj děkuju za přivitani

naty.motylek
29. led 2010

beruska2X-to já bych si picu dala taky už jsme neměla ani nepamatuju.My měli zapékane brambory a malá právě usiná.

naty.motylek
29. led 2010

saska.t-ahoj tebe ještě asi neznám

beruska2x
autor
29. led 2010

no to mam z toho ze si dam pizzu jednou za dlouhy cas.. pak se nadsenim prejim ale dala jsem si preso a je mi lip 😀
za R uvidi krabici tak bude remcat ze jsem mu nenechala..

patricia1971
29. led 2010

berus mňaaaam,aj aj by som si dala 🙂 🙂 🙂za také vysvedčká si nezáslúžia nič 😠 😠 😠nech tu hladujú 😎ale nie,no erik maturant šup ddve 4,ostatné známky ok a Pauli ešte neprišla 😝 😝 😝

sasi neboj,on začne papať,ja to ž mám za sebou,tiež mala týždne,že nič nejedla,som jej skúšala dávať všeličo a nič,tk som skúšala aj nezdravé a tto potvora jedla,takže tak... 🙂 🙂

naty ahoj 🙂 🙂 🙂 jooooj to kým náš dočítaš,tak ti to bude aj trošku trvať 🙂 🙂 🙂 ja som medzi baby prišla asi pred rokom do tejto témy,tiež kým som sa o kždej dozvedela čo to,mi to trvalo 🙂 🙂 🙂

kisska
29. led 2010

Ahojte babulky - tak pre zmenu sme mali otrasnu noc my... vlastne ja. Neviem, asi ma chyta panika z porodu (dohodli sme sa na sekcii), vecer som nevedela zaspat, potom sa mi snivali kraviny 😠 . Zobudila som sa s pocitom, ze som nastvana na Chrusta a neviem preco.
Maly je trosku soplavy a plny nos ho zobudil o siedmej rano... ale zaujimave, ze u nas v posteli mu to nevadilo 😉 Akurat, ze som sa nakoniec este hnusne zobudila na to, ze ma stekli na nohe... chuda, skoro som ho kopla, ale nenavidim, ked ma niekto stekli... nieto este ked ma tak zobudi. 😠

Berus - ja mam chut na pizzu uz dva dni, ale pizza je jedine jedlo, pri ktorom mam odmerane, ze z nej priberam ako prasiatko (vlastne prasa, co si budem nahovarat). A tak som sa tesila, ked teraz na kontrole som mala o kilo menej ako pred tyzdnom (uz nemam dvoch snehuliakov)... uvidime, co to spravi este za tych 9dni 😉

Sasi no vidis... ale zatial nic nechvalim, aby sme to zase nezariekli.
Zuzi vy ako?
Naty, Pati, Eri ahojte 😉

saska.t
29. led 2010

naty - vitaj u nas v klube, prepac ak som ta prehliadla, ale momentalne nemam cas moc citat dozadu kedze mala mi nedovoli....

tak mala stale ujacana az zacinam byt zla na nu a potom si za to nadavam kedze este nie je 100%-tne zdrava ale teplota ok
uz sa naozaj tesim ze dojde svokra a s D sme sa dohodli ze pojdeme do nasej oblubenej sauny oslavit nase 3-rocne manzelstvo ,vyrocie sme mali v stredu a ja uz potrebujem zmenu inak ma tu picne, esteze idem do roboty 😅

kiss toto co popisujes sa u mna zacalo tyzden pred porodom a 2 dni pred porodom mi bolo zle a uz som aj isla rodit takze POZOR!!! 😀
beru aj my sme si dnes povedali ze si kupime pizu a urcite nam bude zle
pati 😀

naty.motylek
29. led 2010

saska.t-děkuju za přivitani rada jsem tě poznala

naty.motylek
29. led 2010

kisska.ahojky

naty.motylek
29. led 2010

patricia1971-ahoj to se nedá ani dočist musim se zapojit do diskuze nějak

naty.motylek
29. led 2010

holky malá se mu vzbudila tak já musim kni pak se tu ukážu pa

kisska
29. led 2010

sasi neblbni, sak ma picne, ked mi doki najblizsie zahlasi, ze rodimeeeeee. No odpadnem v tej chvili 😅 Ja by som skor povedala, ze to bude tym bliziacim sa splnom 😉 Ale pre istotu si aj vo stvrtok na kontrolu pribalim tasku 😉
Inak nemate nejake linky, kde by som nasla vplyvy mesiaca na porod? Zatial mi to vychadza, ze prave 6teho(ano mam novy termin - sobota 😉 ) by mal byt nov... Dufam, ze aspon rany by sa budu lepsie hojit 😉

Naty, pozrela som si albumcek a mala je straaaasne zlata, tak dufam, ze nechyti mrchavost od tych nasich certov 😎

saska.t
29. led 2010

kiss - ja som bola v 38tt v pondelok na kontrole vsetko bolo ok a lekar mi povedal ze to moze uz dojst kedykolvek, hned v ali sme utorok mi bolo celkovo dost tazko a hned som D povedala ze urcite budem za chvilu rodit, streda bola ok a stvrtok rano mi hned praskla voda a ficali sme do nemocnice a v piatok som porodila /stvrtok 15 min. po polnoci takze uz piatok/ takze to boli taky skryty poslickovia 😀 takze som rodila 38tt+3 dni, ale to samozrejme nemusi byt tvoj pripad ale pripravit sa treba na vsetko 😉
co sa tyka splnu a porodu neviem, ale viem ze elli prve 3 mes. vzdy ked bol spln tak jacala celu noc vzdy sme sa splnu obavali a potom to odznelo a uz nan nereagovala 😀

naty to ti mala dost dlho spi ale asi chodi neskor spat ze?

kisska
29. led 2010

aj my sme dnes spali (spolu) do pol piatej 😀 Normalne sme mali aj slusny rezim - budicek o pol osmej, ranajky, kreslenie, Levi kral, desiata, spolocne varenie (pomahal mi supat zemiaky 😉 ), dokonca si dal obed predtym ako isiel spinkat, spanok od 13,15 do 16,30 😎 😀 , olovrant, dokument o zvieratkach, obliekacka a vychadzka s hafkackou... Za cely den pozitivna statistika - 2x hlasene KAKOOOO (vysledok na nocniku - ze nic), 2x nehlasene posadenie na nocnik s vysledkom - uspesne vycikanie sa 😉 . Takze uz len aby isiela aj normalne spinkat a uspesny den za nami 😉

saska.t
29. led 2010

😀 no krasne, elli je zatial dost umrncana a o rezime sa ani neda hovorit 😖 ale my zasa nabehneme do toho nasho 😀 ale pripisujem to chorobe takze to neriesim kedze som aj ja chora ale dnes lepsie aj u mna
zajtra doleti babi, takze mama si trosku oddychne a babka odtrpi 😀 😀 ale ved ju nevidia tak casto, este buduci tyz. ostane doma a potom nanovo nacvik skolky 😅 ale tentokrat to pretrpi D aby vedel ake to je tazke...

kisska
29. led 2010

ved preco by som si neuzila posledne kludne dni 😉

saska.t
30. led 2010

ahojky babulky

asi sa uz pojdem zakopat 😠 do rana ma chytila taka nadcha/ryma, ze uz naozaj nemozem nic a to som si myslela ze pri ATB sa ma uz nemoze nic chytit ☹ prskam kaslem soplim a som na tvari vyhadzana ako hovado uz naozaj neviem co sa to deje D skoro odpadol ked ma zbadal 😅
asponze malej je lepsie, 2 den nema teplotu dnes si aj ranajky vypytala aj ked obedu moc nedala ale zlepsenie vidno, len keby nebola taka ujacana 😖
dufam ze vy mate lepsi vikendik ako ja 😉

kisska
30. led 2010

sasi - dnes mas spln... a nespavas nahodou odkopana? Mne na taketo stavy najviac pomahal coldrex tablety - hlavne asi ten kofein v nom ma drzal na nohach...

ja som prave dopiekla muffiny - jahodove a jahodovo-cokoladove brownies (muffinove cesto, len s kuskami cokolady), lebo sa mi minuly kosicky a mala som este polku cesta. Rozlievali sa mi jak sproste, ale chrust s malym ich zjedia aj lyzickou z plechu 😉
Varila som spanielske vtacky, takze som cely den stravila v kuchyni a som rada, ze sedim...
Babule asi vikenduju 😉

saska.t
30. led 2010

kiss tiez mam nieco podobne ako coldrex ale chcije mi z nosa z oci zovsadial ale babi je uz tu tak zajtra lezim a potim nech som do prace fit 😀 nakydam na seba tonu makeupu nech nevidia ten cerveny nos a spuchnuty ksicht a bude to snad v poho 😀 😀 😀

kisska
30. led 2010

neboj, poriadne sa vypotit naozaj super pomaha... Inak nasa pediatricka odporuca detom pri nadchach antihistaminika (lieky na alergiu) - minimalne davky na noc, aby tolko netiekli sliznice. Vies si zohnat take nieco? Aerius a pod. Si daj cez den, ked potrebujes fungovat... lebo ked mas ist takato medzi dochodcov, tak ta ani nepustia...

saska.t
31. led 2010

Ahoj kocky

tak zajtra opät s malou k Dr. pretoze stav sa opät zhorsil a mala ma dost caste zachvaty kasla 😢 ale pojde tato aby vynadal Dr. 😠 ze jej stale nic nedal a po 8 dnoch je opät tam kde bola na zaciatku
ja nic moc, ale ja to viem aspon ovladat, mala je nechutna umrncana, zachranuje to len babi, ktora ma bozsku trpezlivost 😉
ja sa zajtra po 1 dni v praci urcite ozvem, prajem pekny zvysok vikendu 🙂

kiss- nemam si to kde zohnat az ked pojdem na SK tam ano 😉

kisska
31. led 2010

Ahojte babulky, aky ste mali vikend? Ja som dnes mala super, den, uplne neocakavane som sa dostala k skvelej babenke a narobila mi bruskate fotky, par mam v albume.
Inak je tu kosa jak v ruskom filme, fuci jak besne a cesty medzi dedinami ani nenajdete 😒

sasi vypotenie nepomohlo? 😒 Mas vazne smolu... niekto by povedal, ze ty v skutocnosti do tej prace nechces ist... ale co mala? Keby som si bola ista, ze nas nechytia a nezavru za dealerstvo, tak ti poslem mega krabicu liekov, ktore tu zozenies v lekarni(aj tie ostatne) a pomahaju - ale by ste potrebovali kompletne vsetko, lebo pri vasom stasti dostanete zrovna to, co bude v krabici chybat - aj ked to bude len naplast na prsty☹ Drzte sa!

saska.t
31. led 2010

kiss mala dost zle zajtra utekam k Dr... ☹

saska.t
31. led 2010

tani naozaj krasne brusko a mamina tiez 😉

beruska2x
autor
31. led 2010

ahojte holky ....

kiss fotky jsou fantasticke, desne me mrzi ze nemam s briskem vic fotek ☹ fak ti to moc slusi...

sasi.. teda vy si v tom libujete 😅 uz aby bylo lip vid.. nejak se vas to nechce pustit.. a co jit do sauny???

no holky u nas vikend super, R byl v patek na pivku ale prisel brzo a o.k. takze i romantika byla tak jsem spokojena 😀
se Simou chodim kazdej den bobovat, mame tu super sjezd od domova duchodcu 😀 takze ficime, no jemu by i 100km/h bylo malo... tak 2x ho vyslape sam a pak uz se jen vozi takze jsem vecer k.o. ale zase pekny telocvik to je to jo 😀
ted jsem dodelala papiry, musim zitra za ucetni a na postu.. a je tu snehu jak nasr..no ☹

stala jsem taky dobu u sporaku, ale mam na zitra napecene bramboraky a pro vsechny rajcatovou polivku...

beruska2x
autor
31. led 2010

no a asi mu rostou dolni zuby, furt chodi s rukou zaborenou v puse... tak jsem zvedava co se z tohy vyvine..

jo a uz mam to stupatko a zjistila jsem ze se na tom da dobre cvicit 😉 tak tapu schod at mam pevnou prdelku 😀 😀 😀 😀 😀 no aspon je to vyuzity 😉

beruska2x
autor
31. led 2010

uz asi spite ☹ ale stejne - delate nekdo ovocne kynute knedliky??? uvitala bych recept 😉 jeste jsem je nedelala takprosim verzi pro blbe 😀 diky 😉

kisska
31. led 2010

dievcata dakujem, na fotkach som lepsia ako v skutocnosti 😉 babula je vazne skvela... by sa tym mohla zivit.

sasi, budem na vas zajtra mysliet (ved ja na vas stale) 😉
berus tak taky telocvik by som brala aj ja... len co zhodim brucho... ale pri mojom stasti tak buducu zimu... A u nas je najvacsi kopec ten, ktory urobi moj pes na zahrade, ked hlada mys 😒
A kysnute knedliky? Tak na take som este nenasla odvahu - ja robim len z takeho podobneho ako je tastickove - bramborove cesto... skor taketo http://www.mimibazar.sk/recepty.php?user=

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru