Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

kisska
1. bře 2010

ahojte babulky idem pisat este raz, lebo uz som mala jeden vylev na celu stranu a odhlasilo ma 😠

ste ma potesili tymi zahradkami - aj ja sa uz tesim, pokosim travnik, vypustim susedovho ustekaneho psa na slobodu, znasilnim draheho aby mi konecne postavil hojdacku a budem si uzivat pohodicku 😉
Inak mam dnes den blbec - mala je uplakana, cely den by sa len nosila na rukach, co sa pri malom velmi neda. Ten zase neposlucha a robi napriek, takze uz dostal aj po riti potom, co cele doobedie po nom hulakam ako pavian. On potom hulaka na malu "pestaaaan" (prestan) ked place, takze sa musim ukludnit, nech uz nikto po nikom neziape... Ale este najprv pojdem asi vypicovat susedovi, co ma od rana od pol deviatej pustenu cirkularku a bud vrndzi ta, alebo huci jeho besny pes na cudzich ludi, co chodia so susedom po dvore... On nie je tak celkom kompletny... Keby si aspon pustil stroj, popilil co mu je treba a siel do pi.e, ale nie, on v 10 minutych intervaloch spravi 2-3x vrn, vrn a tak to ide uz cely den... Uz som vulgarna, ale ked po men cely den niekto hulaka, tak uz mam nervy v kybli.... 😉 😖

beruska2x
autor
1. bře 2010

kiss no soused u babi kdyz jsme byli mali my, tak vytahnul pilu jen co postavili ven kocarek, radim vyhodit jistic nebo preskripnout drat 😉

kisska
1. bře 2010

nie je zly napad, lebo on ako stolar robi pre celu dedinu, takze niekedy mam pocit ze zijem na pile 😠 uz som si aj zvyklaale teraz pri malej mi ti vadi... aj ked jej este nie...

beruska2x
autor
1. bře 2010

holky dneska mi Sima zalejval kytky - nabral si pllllnou pusu caje a plival to do kvetinace, malem jsem sebou sekla, kde ze to zas videl 😀 😀 😀

no jdu umyt nadobi a prijdu 😵

saska.t
1. bře 2010

ahoj kocky

no vidim ze tu je veselo asi tak ako u nas....

tak mala v skolke super rano poplace uz len 2 min. a potom o nej vobec nevedia takze sa teskam, pravidelne donesie domov nejaky virus jej to uz nic nerobi a ja som opät nachcipana az 2 dni som bola zdrava 😀 normalne na jebnutie, takze idem volat D tetke je lekarnicka, nech mi poradi nieco funkcne na posilnenie imunity pretoze uz to trva 8 tyzdnov 😅 ...
inak z malej sa stava panchart ako hovado len zle robi, vsetko likviduje a pluje na vsetko, takze nieco sa v tej skolke predsa len naucila 😠 a uz zdravi ludi po nemecky, skoro som z nej odpadla aka bola podarena v obchode...

kiss . to poznam, mam jedineho suseda a ten v zasade vrta, ked malu ulozim spat 😠 tak som ho bola minuly tyz. tak dojebat 😒 a zahradku musim dat dokopy, po tem zime vyzera ako dzungla a uz sa tesim ako budeme s malou vegetit, vcera som jej kupila trampolinu aj s bocnymi sietami, tam ju zavriem a budem mat pokoj minuly rok sa jej to velmi pacilo....

ostatne kocky ahooooooj 😵

daskak
1. bře 2010

ahoooooooojtee

kiss: neboj zajtra bude lepsi den 🙂 🙂 🙂
sasi: mala je sikulka 😉 😉
berus: nooo kde o videl xixixi

beruska2x
autor
1. bře 2010

holky pekny vecer 😉

jsem rada ze Sima neni sigr sam 😀 😀 😀

R me ukecal na film, tak jdu koukat zitra papa 😉

pancake
1. bře 2010

no dnes ste akesi vulgarne,damy 😀

daskak
1. bře 2010

dobru noc vsetkym,,,,

daskak
2. bře 2010

vsetkym krasne slnieckove ranko,,,, 😎 😎 😎 😎

beruska2x
autor
2. bře 2010

caute holky..

dasi ahoj no rano slunecne nebylo ale ted se to zacina probirat , takze az se Sima vyspi tak pujdeme ven.... no ale aspon jsem si vyprala 2 pracky a pofackovala byt 😉 jen koupelnu a Wc musim vytrit vecer, nechci pouzivat ty uklid. prostredky kdyz je u toho malej...

sasi to je bezva jak se Elli adaptuje ne? ani to tak dlouho netrvalo vid..

kisska
2. bře 2010

Ahojte babulky,
dasi aj my mame vyslnieckovany den. Adam dnes vstaval vzorne o osmej, tak sme stihli aj jednu prechadzku doobeda. Chceli sme ist zaniest prihlasku do skolky (potvrdenu od lekarky), ale bohuzial skolka bola zavreta a otvarali ju az ked sme sa dosmochtali domov, tak zase zajtra... Inak statistika - prechadzka cca 300m od domu a spat za hodinu a pol, jeden poriadny tipel na cele, dva zjedene brumiky, ale inak celkom slusne utahane dieta, takze uz isiel tiez do hajan... aj jeden, aj druhy... tak dufam, ze to tak bude aspon na hodku... 😅

beruska2x
autor
2. bře 2010

jeeeee kiss ahoj to jsme na to stejne s tou rychlosti, nekdy mam pocit ze umrznu na miste nez si prohlidne novy kaminek 😀 😀 😀 😀 😀 😀

no jinak uz nechce ode me krmit, ji jen sam lzickou a ja jen utiram pusu a asistuju 😖 bordel ani nei ale mam pocit ze to jidlo budu muset ohrivat i v prubehu .. nejsou nejaky termomisky?

beruska2x
autor
2. bře 2010

sla jsem odnyst talir do kuchyne, jdu zpet a on mi zatim plive do pracky 😲 😲 😲 😲 😲 je tohle normalni???? 🙄 🙄 🙄

kisska
2. bře 2010

😀 😀 😀 😀 berus dufam, ze si ju mala aspon prazdnu a nie plnu cisto vypraneho pradla 😉

babule, co som hovorila? len co som dopisala, uz ma krpata volala - dokrmit a uspat este raz ☹
sasi super, mala je sikula. Ty skus minimalne Echinaceu, ta je dobra na podporu imunity, cokoladu na naladu... Inak vies co sa hovori? Ze clovek je najcastejsie prechladnuty vtedy, ked mu je smutno...

pati ty asi prazdninujes, ze?

Zuzi to inak s tymi cenami teta na poste myslela vazne? Prisamvacku, ze sa mi oplati radsej letenka... ☹

beruska2x
autor
2. bře 2010

nastesti prazdnou, vyprala jsem dopo 2 pracky tak jsem ji mela otevrenou at vyschne 😝 😉
no, deti jsou radost 😀 😀 😀 😀

saska.t
2. bře 2010

ahoj kocky

tak my vsetko po starom akosi ide vsetko stale rovnako, skolka, robota, upratovanie, varenie a sup do postele 😀
mala teraz obhana D aby sa s nou hral a ja mam rymu jak svina, stale prskam, soplim a nadavam kedy to uz prestane 😝
dnes pojdem hned s malou spat a potit sa nech to rychlo prejde 😉

erika107
2. bře 2010

Ahojcek babulky

tak po dlhsej dobe sa hlasim ... poslednu dobu kuknem postu vsade a idem do hajan maly ma nic ako svinucha 🙂 ... furt behame polekaroch neni asi tyzden co by sme neboli na kramaroch uz ma ide z toho jebnut obcas ...ale myslim a pevne verim ze z toho raz vyrasie 🙂 ... najnovsie mame na programe Kardiologiu to zajtra a v piatok Ortopediu lebo prava nozka mu ide moc donutra :( ... inac sme si od stredy do nedele uzili crevnu virozu vsetci maly vrackal a hnackoval ako o zavod :( ... tka je pochudnuty bobacik :( ... ale jedna dobra sprava svalove enzimi v krvicke sa znizili na normu tak som nesmierne rada 🙂 ... ale zasa sa tam crta neaka metabolicka choroba preto ideme ku kardiologovi lebo ma v moci neake energie alebo coto :( ...

a najlepsia sprava je ze uz 20. 04. mam suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuud 🙂 ... ale otom vam popisem tiez do IP neni vhodne pisat na sklo 🙂 xiix

a nasa chodza? uz sme lepsie natom hodim vam link do IP a mozete kuknut ako si co cmajdame 🙂

tak sa majkajte babulky a prepacte ze len sem tam na vas kuknem :( ja sa polepsim

beruska2x
autor
2. bře 2010

ahojte holky...

no ja jeste varim a uklizim ale uz budu koncit tak nekdo dorazite ne 🙂

eri jsem moc rada ze jsi zasla IP ju 😉

pancake
2. bře 2010

eri hod to aj mne, nech som v obraze. 😉

patricia1971
3. bře 2010

ahoj zlatká moje, nestíham vás, ja mám dni blbce stále, 3 decká na krku, takže u nás je veselo 😝 😝 😝 idem rýchlo variť,už sme boli aj vonku a zajtra ideme k svokrovcom na dom,takže sa ohlásim až v pondelok,tak je pc úplne zamrznutý....ináč nemáme nič nové,len to,že tá krpatá málo papá,no čo už.....tak vám prajem krásny víkend a v pondelok vás dočítam 😵 😵 😵

kiss a Adamkovi prajeme všetko najlepšie k 2 ročkom!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵

daskak
3. bře 2010

ahoooojte dievcata 🙂 🙂 🙂
kiss: gratulujemeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 a bacha touz zacina byt vek na frajerky xixixi ,,,,, posielame adamkovi bostek,,,,,

ostatne dievcata ahojte,,,,,

berus: no co nove bryle ok???? sa pekne odfot a sup sup fotku do albumu,,,,

inak my mame dnes teplotu 😒 😒 😒 a o 10,15 sa sam pytal spinkat,,, no uvidime do vecera

beruska2x
autor
3. bře 2010

holky ahoj 🙂

kiss vse nej nej oslavenci, at se mu to vydari 😉 oslava...

dasi o.k. nafotim ale ja mam plastove - kolem oci pruhledne a postanice siroke pruhledne tak nevim jestli to bude videt 😉 takove hodne moderni co maji smrnc, 😉

my jsme byli venku, bylo pekne tak at se Sima unavi 😉 ted si dojidam cocku a uz ji nechci ani videt 😝 Sima mel spagety s omackou jako rajskou s hovezim... na vecer mu tam mam pripravenou kvetakovou polivku a R chodi pri ranni v praci na obedy, dohodli jsme se ze to zkusi, sice tam pry nevari nic moc, ale me to sere porad tahat nakup, vymyslet co....

takze to flakam 🙂

beruska2x
autor
3. bře 2010

dasi snad to nic vazne nebude, ted na jare z tech teplotnich prechodu to asi chytnou vsechny deti 😒 u nas 5 minut sviti slunce a 10 minut snezi 😝 no na zblazneni....

daskak
3. bře 2010

berus: ved to je to hruuuuuza,,,,
no nafot som zvedava,,,,, 🙂 🙂 😉 ....
aj ja uz uz musim skocit na ocne,,,

daskak
3. bře 2010

nejdes na kafco??? 🙂

beruska2x
autor
3. bře 2010

dasi uz ho mam pred sebou , ja si na to preso tak zvykla 😉 i susenku jsme si dala 😉

daskak
3. bře 2010

aj ja si davam cucoriedkovy kolacik 😉 😉 ,,,,,
no uz sme hore,, mamaaaaaaaaaa,,,,,,, papa zatial

kisska
3. bře 2010

ahojte babulky, dakujeme za gratulacie...som len na skok, letime von a k ortopedicke skontrolovat coxy 😕

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru