• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Debata o všem a o ničem. Přidejte se

6. listopadu 2016 
dasi ahojky :slight_smile:
9. bře 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ze 20 rokov??? xixixi to som vtedy mala len 6 rokov xixi prvacka na zakladke :slight_smile: xixiix... upratovanie za 16 eciek ty voleee to by sa siklo...ja upratujem nase schodiste za 60 eciek za mesiac ale je to slabota :(
9. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty pati to ti mozem zacat vykat ... :grinning:
9. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
eri to nemusíš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: mne každý hovorí,že yzerám na 26,takže j sa aj tak cítim,ale n bdúci rok budem mať 40,bože,to je sttaršné......ináč ta kolegyňa to uupratovaie chce časom nechať,takže bude myslieť na teba,ak by to tí šéfovci potom dovolili,tak rčite by som ťa zavolala a nejako sa dohodli.....je to fajn a nenarobíš sa... :dizzy_face:

baby ostatné kde ste????? ja som konečne ečer tu všetky to flákate :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky.. Sima spi posledni 2 dny pres den pres 2 hodky a pak chodi spat pozdeji :wink: a dneska jsem meli patraci akci - hledali jsme medu usinacka, ma 2 uplne stejny a musi je mit oba :grinning:
9. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsak aj ja konecne sem kuknem a oni sa nato akurat dneska vybodkali hrozne s nimi :slight_smile: ... dakujem Pati ze namna myslis

berus mala si to teda akcne :slight_smile: ... nastastie maly neni zatazeny na ziadnu hracku
9. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kocky ja robim za 600 euro mesacne 5x v tyzdni po 4 hodky tu to nie je nic moc ale aj to sa hodi....
9. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru ty si odbornicka na ramceky pre fotky kde ich hladas okrem loonapixu?
9. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Lili je zaťažená na moje šatku, je z takého dobrého materiálu, doniesla mi ju bratova číňanka a nosíme ju všade a Lili ju volá ,,mimi,,...takže bez nej ani na krok....to mi stále hladáme dudlíky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

eri ja by som to nemala s kým zobrať a tiež to úplne nechcem pustiť,takže by to bolo dobré,keby sme to spolu robili,no uvidíme :slight_smile:
9. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.captionit.com/
http://www.frameshow.com/gallery.php
eri tady to mas.. pak jeste delam kolaze v Picassa 3 :wink:
9. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
sasi tak to je super, ja budem robiť 8 hod. a dostanem asi 750 EUR :slight_smile: no asi idem k vám do DE :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj tak my nemame ziadnu extra oblubenu hracku ale teraz ficime na babikach, kocikovani a hupacom koni co sme jej minuly tyzden kupili :grinning:
inak poslednu dobu som vazne unavena lahnem do postele a spim, to sa mi nestalo snad od porodu :sweat_smile:
a dudliky uz mame iba v noci na spanie a pati u nas D tiez uspava malu, maju to ako vecerny ritual a naucil ju prstikami robit figu borovu tak teraz to kazdemu ukazuje a ja musim vsetkych nemcov klamat, ze je to po slovensky ahoj :sweat_smile: :rolling_eyes: no len blbosti ju uci, ale naucil ju povedat, ako sa vola a ona dolezito odpovie Elli :grinning:
9. bře 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ja o takom plate voooooooooooooooobec ale vooooooooooooooooobec nesnivam budem rada ked zarobim 400 eciek za mesiac :slight_smile: ...

beru dakujem pokukam hladam neaky velkonocny námet idem robit pohladnice velkonocne :slight_smile:
9. bře 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sasi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je dobre...

no Sima vubec dudle nechtel a ted asi 3 tydny uz chodi i doma s dudlem.. nekdy.. snad ho to prejde, mozna je to tema zubama :fearful:
9. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sima uz spi, jdu s kosem a jsem tu :wink:
9. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby a kolko majú mať zubov????? Lili má 16 a tiež ž asi 3 týždne len dudluje cez deń :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sasi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
eri ale ja tam mám odrobených už skoro 2O rokov,tak si zaslúžim aj viacej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus len aby ta tam niekto nepretiahol :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ak dudluju cez den to su urcite zuby, mala tiez pyta ked jej idu aj cez den dudusu :sunglasses:
pati to mate dost zubov elli ma tak 11-12 viac urcite nie ale teraz ked je soplava nechce nam otvorit pusu aby som nakukla :grinning:
9. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky idem ja do hajanie som unavenaa a prcko je o 4,00 hore tak musim byt fitt bru nocku prajem vsetkym
9. bře 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky odchadzam do vecnych lovist uz opät nevladzem a mala bude za chvilu pytat mlieko tak nech aspon trochu pospim :angry:
prajem krasnu noc pa :grinning:
9. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
sasi on má vonk normálne vštkých 16 zubov,tak neviem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dnes aaj viacej papala,tak som spokojná :dizzy_face: no nás našťastie choroby obchádzajú,ale pamatám si,že ked decká išli do jasiel,tk boli choré stále :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eri, sasi papa :wink:

pati 20 zubu maji mit, Sima ted ma 9 - necelych :astonished:
9. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobrú nocku baby :slight_smile: ved aj ja idem za chvílu...no u nás fičí len čaj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
to fakt berus???? tak to bdú tie dalšie stoličky????a ja som si myslela,že už má všetky vonku :stuck_out_tongue_closed_eyes:a bud rada že mu idú tak pomaly,čím neskor vylezú,tým lepšie :slight_smile:
9. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to nemyslis vazne, vzdyt nema chudak cim kousat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. bře 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale neboj,on to pokuše pekne :slight_smile: ..mati,idem do hajan,už je naša hodinka,ale zajtra cez den kuk,len idem k doki pre potrdenie do školky a potom vybaviť školku, i ked je to zbytočné,ale dám aspon žiadosť...tu je strašný nával do školky,nechápem,normálne neberú deti ktoré majú aj 3 roky...ale cez den kuk a daj vedieť,čo nové...vela šťastia :slight_smile:
9. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. mam chripku a lezim v horuckach od nedele a dnes to dostal aj mally, a k tomu si sucha usko. tak som mu nakvapkala kvapky a dala ho buvat. chudatko moje malinke.plalal cely den dnes. :cry: :cry:
ked budem na tom lepsie tak napisem.pa
9. bře 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi to je strašné,ale teraz je chrípka všade rozšírená

ahojte všetky, my sme boli dnes vybaviť školku,jasné,že mi Lili nezoberú, až na budúci rok až v septembri, aj to je ale otázne,je strašne veľa detí a málo školiek...no čo už,budem bombardovať starostu,je len na ňom,abz otvoril viacej tried.....ináč noc u nás desná a to bola od rána hore od 5.30,skoro ma jeblo...teraz spinká,ja papám a idem kuk pc
10. bře 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzu ahoj, teda ty si to pred stehovanim umis vybrat :wink: :sweat_smile: tak se dej do kupy honem, pekne vitaminky...

holky ja dneska udelala nakup :wink: v kurecim, meli kureci palicky za 49,- /kg, tak ze si 2 kg vezmu... no a ted doma koukam a on mi dal misto palicek medailonky kureci, ty ale stoji asi 110,-/kg a pltila jsem jen 102,-Kc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

takhle se setri na MD :wink:
10. bře 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus ahoj a aký je v tom rozdiel???? čo sú kuracie palicky????
10. bře 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek