Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
10. bře 2010

palicky jsou ty maly stehynka co maji treba v KFC 😉 a medailonky jsou ocisteny kureci prsa na takove kousky.. treba na cinu, na obaleni, do testicka a tak... 😉

beruska2x
autor
10. bře 2010

ale hlavne je rozdil v cene 49Kc/kg a 110Kc/kg 😉

patricia1971
10. bře 2010

aha....no jasné, tá cena je podstatná....a možno si sa mu páčila a predal ti to naschvál tak 🙂 🙂 🙂

a čo ideš variť????

kisska
10. bře 2010

Ahojte babulky,

vcera sme boli na poradni a nasa princeznicka ma krasnych 4,4kg, cize od narodenia cele kilo plus 😉 tucko jeden. Na vysyp sme dostali excipial telove mlieko, a kupila som podla vasich rad aj repikovy caj a kalciovku. Uvidime ako to nakombinujem.
Inak ma ide j.bnut, vcera vecer chrust prisiel s tym, ze v sobotu bude oslava. A to sme sa v nedelu zhodli, ze ju zrusime, lebo polovicka pozvanych nemohla a druha bola chora... Takze narychlo objednavam kolena (bude to iste menu ako minuly rok) a nastastie som zistila na FB, ze byvala spoluziacka pecia torty, takze mi stihne aj jednu upiect. Aj ked normalne berie objednavky aj mesiac dopredu 😉
Na buduci tyzden oslavuje chrustov brat 30ku, tak to bude dalsia zurka a Chrust by mal ist cez tyzden na 3 dni do Pariza, takze sa tesim ...

Inak dnes mame bojovy den - malu od rana boli brusko, takze by sa len nosila a maly je upistany, ze dostal po prdeli hned rano... ale velmi nepomohlo, tak neviem, ci mu nenalozim este... 🙄 Potrebujem niekoho, kto by mi nakupil, upratal, nachystal veci na sobotu!!!!!!! ☹ ☹ ☹ 😒 Alebo aspon sa mi postaral o dve deti, nech mozem zacat nieco robit...

zuzi liec sa. Inak mozes sa prosim pozriet, kedy si mi posielala balik? Este stale nic nedoslo... dufam, ze to nestratili ☹

sasi - mala je frajerka 😀 Aj Adam sa sprostosti uci skor ako seriozne veci. Ale aj Chrust ma dobry bod, naucil maleho zdravit dobry den (dobyyy deeeen), akurat suseda zdravi ahoooj miaaaan(Milan) 😉

eri ste skveli, drzim vam palce, ale ide vam to superne. Ste jednoducho sikulky 😉

dasi, pati, mukky, didi - ahojte 😉

kisska
10. bře 2010

berus - tak tomu sa hovori dobry nakup 😀 😀 😀 s tebou sa oplati chodit na nakupy 😉

patricia1971
10. bře 2010

jeej kiss ahojky, tak dones decká ku mne, kludne, len MM už nemám 😝 😝 😝 a to bude aká oslava?????malého narodky asi,že????

beruska2x
autor
10. bře 2010

no holky, spis si myslim ze se seknul 😉 ale co.. hlavne ze je co jist 😀

pati nebudu delat nic, dala jsem si to do mrazaku - vzdycky kdyz jdu okolo ak tam kouknu co maji v akci 😀 - udelam asi pristi tyden rizecky a kasi 😉 a okurkovy salat 😀

kiss nemas toho malo nahodou ??? 😉 jee darek z Parize bych si dala taky libit ani by nemusel byt velky a drahy, treba svetrik nebo bekovku 😉
no ja varim po vecerech a asi ti nic jineho nezbude 😖 taky....

jj o vikendu dam do kopy ty DVD a poslu 😉

beruska2x
autor
10. bře 2010

holky kamaradky teta ma asi 14dni holcicku, tak me poprosila at ji neco koupim, sehnala jsem dvoje bomba satecky az je mi je lito je dat pryc 😀 😅 to je taaaaak krasny 😉

patricia1971
10. bře 2010

beru aké DVD????

beruska2x
autor
10. bře 2010

no Kiss chtela pohadky, vecernicky, tom a jerry, Batorycku od Jakubiska.. tak ji to stahuju z netu a palim.. delam pirata no 😉 😀

patricia1971
10. bře 2010

ja viem, šatečky sú krásne skoro všetky, ale neboj, keď budeš mať babu,tak si kúpiš ďalšie....Moji svokrovci boli teraz na 14 dní na lodi po Stredozemnom mori a v Grécku kúpili Lili krásne šaty, potom niekedy odfotím a ukážem,ale tiež sú strašne krásne.....no ono dievčatká sa lepšie obliekajú ako chlapci,je pre ne väčší výber 😵

beruska2x
autor
10. bře 2010

jako Sima ma taky krasny veci ale je to cune a nej jsou pro nej teplaky 😅 😀

patricia1971
10. bře 2010

to poznám....Lili včera išla von v ružových manchestrákoch a po 5 min. bola ako sviňa špinavá....ale už jej kupujem len rifle,na tých to tak neni vidno.....a ked bude teplejšie,tak tepláky budú fičať 😀

beruska2x
autor
10. bře 2010

ja uz ani rifle ne.. ,a ted takove vyteplene latkove kapsace kostkate, ty nosi nejvic, pak hnedy manzestraky a oteplovacky 😀
musim mu ted koupi na jaro bundu a nejaky trica na leto zase... nakupuju hromadne vzdycky tak na pul az 3/4 roku a mam klid 😀

patricia1971
10. bře 2010

no ja mám vela vecí od kamošky,sú ako nové,len je tam málo nohavíc....a ja som jej kupovala všetko ružové, ja milujem ružovú,ale to je vždy ako čune....aj overal je ružový...no Lili je taká drobná,že ona nosí velmi dlho oblečko....bundu,čo som jej kúpila minulú jar, je velk.74 a je jej stále dobrá,takže uvidím,či budem kupovať dalšiu

beruska2x
autor
10. bře 2010

no Simovi ted uz to jde taky delsi dobu ale ten prvni rok to byl des... uz ma ctvrtou velikost backurek!!! za chvili bude mit nohu jak ja - mam 36 😀 😀 😀 😀

patricia1971
10. bře 2010

berus padám, Paulína tu vyzváňala a zobudila mi Lili, asi ma jebe,ale spala od 11.30, takže sa to dá...pa zatial, večer kuk ak mi nebude blbnúť pc 😵

beruska2x
autor
10. bře 2010

ok. papa, my pujdme pak ven je kraaasne 😉

pancake
10. bře 2010

kiss to ti vazne ti este neprislo?kukni si sms kedy som ti pisala ze som v obchode. tak na druhy den rano som to poslala. ja som vsetky sms vymazala. ja ani netusim. este kuknem listok z posty. len neviem kde je. 🙄 🙄

pancake
10. bře 2010

ahojte krasky tak som vas preletela aby som vedela o com tocite 😵 😵 😵

boha ja idem dnes zase na pracak, maly chory a spinka, musim ho zobudit. 😢 😢 😢 😢 idem za pol hodinu. 🙄 dufam ze sa dovtedy zobudi sam. moj maly poklad. este nikdy nebol chory a je z toho zmateny ze co mu je. len place a place... 😢 😢

saska.t
10. bře 2010

ahoj kocky,

tak ja sa idem postazovat, mala ma taku nadchu ze sme celu noc s D nespali a mala tiez nie ☹ neviem uz ako jej mam uvolnit nos, kvapky zaberu na 1 hodku a potom sa len chuda trapi so soplom, jedine kedy sa jej ulavi je, ked si kychne a vyleti to z nej 😖 ani odsavacka nepomaha 😠 je mi z toho zle, a urcite to opät chytim od nej ☹
aj poobede strasne chcela spat a neslo to, tak sa uz tesim na noc 😅 nemate nejake napady ako jej soplik uvolnit???

beruska2x
autor
10. bře 2010

sasi zavri se s ni do koupeny, do umyvadla nalij varici vodu a pridej eukalypt nebo neco takoveho a inhalujte, nic jineho me nenapada ☹

saska.t
10. bře 2010

beru tiez ma napadlo ze ju posadim do vane dam eukalyptus a nepustim ju aspon hodku von, k Dr. sa mi neoplati ist nic jej nepomoze a teplotu nema ani nekasle len ten sopel uz ma fakt zacinaju srat tie choroby a prechladnutia 😠

dididi30
10. bře 2010

ahojte
sasi, nejake homeo by malej nepomohlo, alebo nieco na imunitu 😒 my sme tiez boli do teraz casto chori a nejako to seklo, nechapem 😕 len do kedy 😖 moja mala zas stale nieco, 4x u zubara, zuby jej vrtali, potom vcera zo skoly doniesla opucnute oko 🙄 no total mam dost, viac roboty ako s malym 😒 no zeny 😝 😀
hlavne sa skoro uzdravte 😉
dufam,ze ostatni ste zdravi 😉

patricia1971
11. bře 2010

ahojte baby, kde ste všetky????? 😕 😕 😕 😕

u nás sneží ako šibnuté, noc bola otrasná, Lili len mrnčala, asi 10 som k nej vstávala,tak som zas ako po nočnej....a M je nejaký soplavý a škrábe ho v hrdle,tak len dúfam, že on nebde chorý a Lili to nechytí od neho 😝

sasi ako ste na tom??? ž je eli lepšie?????

gali ahojky 😵

bers, dasi, eri, kiss,zuzi 🙂

beruska2x
autor
11. bře 2010

ahoj pati, n ja varm bramboracku na obed, ja jsem vcera umyla nadobi, sebe a odpadla jsem 😀

no Sima opet rozslapal kukuricny lupinky tak jdeme luxovat 😠 my sebez toho snad ani den neobejdeme 🙄

patricia1971
11. bře 2010

hoj berus, tak j u nás je to tak,už nech je leto a sme celý deň vonku 🙂 teda ja už nie,ale M 😵 a doma ako??? 😵 ...my sme boli v obchode,ale sneží a prší naraz,tk sme hned prišli domov.....ja varím pre Lili kaleráb,cuketu,zemiak a pangasis, a re seba len pangasuis so zeleninom a pre ostatných neviem, asi bdú mať suchú večeru, kúpila som čerstvý chlebík, tak ech si dajú to 😵

patricia1971
11. bře 2010

baby, na Facebooku som vám poslala to moje tetovanie,len neviem,či to prešlo....doma ma nemá kto odfotiť 😝 😝 😝

erika107
11. bře 2010

Caute babulky

sasi: to mi je luto vy sa asi s tych soplov nevyhrabete :( ...ale to pocasie je take premenlive ze sa ani necuudujem dufam ze mi maly neochorie lebo zajtra ideme na ten botulotoxin a nemal by byt chory fuuu ....dnes sme sa pofotili vo virivke na rehabkach 🙂

berus: ako? neukludnil sa?

pati: mna to pocasie tak vytaca uz som sa vytesovala na jar a zase prd... na kramaroch dnes chumelilo ako o dusu :( ... a ako sa tam daju posielat obrazky? hmm idem kuk ci nieco doslo

kiss: dones prckov zabavime sa xixi mam doma aj maminu tak mamina bude pestovat malicku a ja tych dvoch zlobrikov 🙂 ... neni problem :o)

beruska2x
autor
11. bře 2010

ahojte holky..
my jsme byli venku od rana bylo takovy posmourno ale jak jsme prisli dom tak sviti slunce 😝
Sima mi dava zabrat, vyhrabal mi kytku, rozslapal ty krupinky, ted uz skoro usinal a podelal se 😝 😀 a venku mi skoro sjel z meze po brise, taktak jsem ho chytla...

odpo nastesti prijde mamka - jdu na pedikuru tak si zklidnim nervy 😀

delala jsem ryzove nudle s kurem a nakladenejma houbickama... no jako specialita to moc nevypada 😅ale snad to bude dobry...

R - no zklidnil, otocil o 180stupnu 😝, vcera na me zkousel vecer ze nema vyprany do pryce kalhoty - mel je v tasce a jak ja to mam vedet? prece je muze dat do pradla, ja to nebudu hledat po byte...
tak jsem se neudrzela a servala ho... jestli si mysli ze se bude mit jinde jak v bavlnce tak ja ho nedrzim 🙄

takze se uklidnil ani tricko vyzehlit nechtel 😉 asi je potreba mu obcas vyplachnot hlavu aby si nemyslel 😝

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru