Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

patricia1971
9. bře 2010

dasi ahojky 🙂

erika107
9. bře 2010

ze 20 rokov??? xixixi to som vtedy mala len 6 rokov xixi prvacka na zakladke 🙂 xixiix... upratovanie za 16 eciek ty voleee to by sa siklo...ja upratujem nase schodiste za 60 eciek za mesiac ale je to slabota :(

erika107
9. bře 2010

ty pati to ti mozem zacat vykat ... 😀

patricia1971
9. bře 2010

eri to nemusíš 🙂 🙂 🙂 🙂 mne každý hovorí,že yzerám na 26,takže j sa aj tak cítim,ale n bdúci rok budem mať 40,bože,to je sttaršné......ináč ta kolegyňa to uupratovaie chce časom nechať,takže bude myslieť na teba,ak by to tí šéfovci potom dovolili,tak rčite by som ťa zavolala a nejako sa dohodli.....je to fajn a nenarobíš sa... 😵

baby ostatné kde ste????? ja som konečne ečer tu všetky to flákate 😝 😝 😝

beruska2x
autor
9. bře 2010

ahoj holky.. Sima spi posledni 2 dny pres den pres 2 hodky a pak chodi spat pozdeji 😉 a dneska jsem meli patraci akci - hledali jsme medu usinacka, ma 2 uplne stejny a musi je mit oba 😀

erika107
9. bře 2010

vsak aj ja konecne sem kuknem a oni sa nato akurat dneska vybodkali hrozne s nimi 🙂 ... dakujem Pati ze namna myslis

berus mala si to teda akcne 🙂 ... nastastie maly neni zatazeny na ziadnu hracku

saska.t
9. bře 2010

tak kocky ja robim za 600 euro mesacne 5x v tyzdni po 4 hodky tu to nie je nic moc ale aj to sa hodi....

erika107
9. bře 2010

beru ty si odbornicka na ramceky pre fotky kde ich hladas okrem loonapixu?

patricia1971
9. bře 2010

no Lili je zaťažená na moje šatku, je z takého dobrého materiálu, doniesla mi ju bratova číňanka a nosíme ju všade a Lili ju volá ,,mimi,,...takže bez nej ani na krok....to mi stále hladáme dudlíky 😝 😝 😝 😝 😝

eri ja by som to nemala s kým zobrať a tiež to úplne nechcem pustiť,takže by to bolo dobré,keby sme to spolu robili,no uvidíme 🙂

beruska2x
autor
9. bře 2010

http://www.captionit.com/
http://www.frameshow.com/gallery.php
eri tady to mas.. pak jeste delam kolaze v Picassa 3 😉

patricia1971
9. bře 2010

sasi tak to je super, ja budem robiť 8 hod. a dostanem asi 750 EUR 🙂 no asi idem k vám do DE 😝

saska.t
9. bře 2010

juj tak my nemame ziadnu extra oblubenu hracku ale teraz ficime na babikach, kocikovani a hupacom koni co sme jej minuly tyzden kupili 😀
inak poslednu dobu som vazne unavena lahnem do postele a spim, to sa mi nestalo snad od porodu 😅
a dudliky uz mame iba v noci na spanie a pati u nas D tiez uspava malu, maju to ako vecerny ritual a naucil ju prstikami robit figu borovu tak teraz to kazdemu ukazuje a ja musim vsetkych nemcov klamat, ze je to po slovensky ahoj 😅 🙄 no len blbosti ju uci, ale naucil ju povedat, ako sa vola a ona dolezito odpovie Elli 😀

erika107
9. bře 2010

baby ja o takom plate voooooooooooooooobec ale vooooooooooooooooobec nesnivam budem rada ked zarobim 400 eciek za mesiac 🙂 ...

beru dakujem pokukam hladam neaky velkonocny námet idem robit pohladnice velkonocne 🙂

beruska2x
autor
9. bře 2010

sasi 😀 😀 😀 😀 to je dobre...

no Sima vubec dudle nechtel a ted asi 3 tydny uz chodi i doma s dudlem.. nekdy.. snad ho to prejde, mozna je to tema zubama 😨

beruska2x
autor
9. bře 2010

Sima uz spi, jdu s kosem a jsem tu 😉

patricia1971
9. bře 2010

baby a kolko majú mať zubov????? Lili má 16 a tiež ž asi 3 týždne len dudluje cez deń 😝

sasi 🙂 🙂 🙂
eri ale ja tam mám odrobených už skoro 2O rokov,tak si zaslúžim aj viacej 😀 😀 😀 😀 😀

patricia1971
9. bře 2010

berus len aby ta tam niekto nepretiahol 😀 😀 😀 😀 😀 😀

saska.t
9. bře 2010

ak dudluju cez den to su urcite zuby, mala tiez pyta ked jej idu aj cez den dudusu 😎
pati to mate dost zubov elli ma tak 11-12 viac urcite nie ale teraz ked je soplava nechce nam otvorit pusu aby som nakukla 😀

erika107
9. bře 2010

babulky idem ja do hajanie som unavenaa a prcko je o 4,00 hore tak musim byt fitt bru nocku prajem vsetkym

saska.t
9. bře 2010

kocky odchadzam do vecnych lovist uz opät nevladzem a mala bude za chvilu pytat mlieko tak nech aspon trochu pospim 😠
prajem krasnu noc pa 😀

patricia1971
9. bře 2010

sasi on má vonk normálne vštkých 16 zubov,tak neviem 😝 ale dnes aaj viacej papala,tak som spokojná 😵 no nás našťastie choroby obchádzajú,ale pamatám si,že ked decká išli do jasiel,tk boli choré stále 😝

beruska2x
autor
9. bře 2010

eri, sasi papa 😉

pati 20 zubu maji mit, Sima ted ma 9 - necelych 😲

patricia1971
9. bře 2010

tak dobrú nocku baby 🙂 ved aj ja idem za chvílu...no u nás fičí len čaj 😝

patricia1971
9. bře 2010

to fakt berus???? tak to bdú tie dalšie stoličky????a ja som si myslela,že už má všetky vonku 😝a bud rada že mu idú tak pomaly,čím neskor vylezú,tým lepšie 🙂

beruska2x
autor
9. bře 2010

to nemyslis vazne, vzdyt nema chudak cim kousat 😝 😀

patricia1971
9. bře 2010

ale neboj,on to pokuše pekne 🙂 ..mati,idem do hajan,už je naša hodinka,ale zajtra cez den kuk,len idem k doki pre potrdenie do školky a potom vybaviť školku, i ked je to zbytočné,ale dám aspon žiadosť...tu je strašný nával do školky,nechápem,normálne neberú deti ktoré majú aj 3 roky...ale cez den kuk a daj vedieť,čo nové...vela šťastia 🙂

pancake
9. bře 2010

ahojte. mam chripku a lezim v horuckach od nedele a dnes to dostal aj mally, a k tomu si sucha usko. tak som mu nakvapkala kvapky a dala ho buvat. chudatko moje malinke.plalal cely den dnes. 😢 😢
ked budem na tom lepsie tak napisem.pa

patricia1971
10. bře 2010

zuzi to je strašné,ale teraz je chrípka všade rozšírená

ahojte všetky, my sme boli dnes vybaviť školku,jasné,že mi Lili nezoberú, až na budúci rok až v septembri, aj to je ale otázne,je strašne veľa detí a málo školiek...no čo už,budem bombardovať starostu,je len na ňom,abz otvoril viacej tried.....ináč noc u nás desná a to bola od rána hore od 5.30,skoro ma jeblo...teraz spinká,ja papám a idem kuk pc

beruska2x
autor
10. bře 2010

zuzu ahoj, teda ty si to pred stehovanim umis vybrat 😉 😅 tak se dej do kupy honem, pekne vitaminky...

holky ja dneska udelala nakup 😉 v kurecim, meli kureci palicky za 49,- /kg, tak ze si 2 kg vezmu... no a ted doma koukam a on mi dal misto palicek medailonky kureci, ty ale stoji asi 110,-/kg a pltila jsem jen 102,-Kc 😀 😀 😀 😀 😀

takhle se setri na MD 😉

patricia1971
10. bře 2010

berus ahoj a aký je v tom rozdiel???? čo sú kuracie palicky????

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru