Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

erika107
12. dub 2010

ako v zivote som hadam nemala take drahe boty ako malemu kupujem 🙂 xixi ale tak potrebuje take nic nenarobim

beruska2x
autor
12. dub 2010

no drahy jsou desne, hele Sima ma co asi 2mesice novy backurky, ted dvoje boty na jaro, gumacky, ... to je fuuurt neco ale zase na botach se nema setrit, to mi prijde dulezity, ne nejak predrazeny ale kvalitni jo...
do tech 4 let ani sportovni byt moc nemaji..

saska.t
12. dub 2010

beru taska dost velka taka aj sportova aj elegantna, som moc spokojna a este aj v zlave bola

tvoja mama ma pravdu, ale aj s kocikom som spokojna aj tak ho uz nepotrebujeme..

eri z toho si nic nerob aj elli ,ma drahsie boty ako ja s D 😅

saska.t
12. dub 2010

http://cgi.ebay.de/Leichter-Buggy-Luna-NEU-Hauc...

takuto jednoduchu som kupila nech nezavadza 😀

beruska2x
autor
12. dub 2010

no me Sima s nadsenim ani do kocarku ani ksirky nechce 😝 a za ruku moc chodit taky ne.. dovezu mu uz asi od nasich tu trojkolku a budu doufat ze ho to bude bavit 😅

beruska2x
autor
12. dub 2010

sasi to je pekny, Simu docela bavi ze sam vystoupi a zase naleze, to dela i doma v chodbe 🙂

erika107
12. dub 2010

berus: nie dva tyzdna na druhy tyzden uz mame sud "neskutocne sa tesim"

SAsi ahojcek kocik je prakticky velmi 🙂 no my potrebujeme trochen pevnejsi lebo tak skoro mi z kocika este nevyjdeme :( ... zeby mi behal sam :(

erika107
12. dub 2010

oky zlaticka idem off rano idem na ocne a musim mat odpocinute oci lebo idem na tlak :( tka pa zajtra bru nocku

beruska2x
autor
12. dub 2010

eri dobrou papa 😉

saska.t
12. dub 2010

no jasne eri ja viem, ale my uz nepotrebujeme skoro vobec kocik mala vo svojom nesedela od novembra a vobec jej nechyba a vlastne nikdy nechybal, nema rada kociky tak tento len ked pojdeme do ZOO alebo na vylet a zostane unavena, neda sa v nom ani lezat 😉

beruska2x
autor
12. dub 2010

no ja jsem zvedava jak my nekam pojedeme, me zase Sima nevydrzi v aute 😒

saska.t
12. dub 2010

neboj ella tiez nie, preto ked ideme domov ideme cez noc a teraz jej davam v aute vzdy nieco na jedenie aby mala zapchatu pusu a nejacala a chvilu v klude sedela

beruska2x
autor
12. dub 2010

no jemu ted malinko pomaha kdyz uz vidi ven a muze sledovat nebo piticko a tak ale jezdime kousek tak uvidime...

beruska2x
autor
13. dub 2010

cusik holky 😉
my jsme byli pryc, prisli jsem tak tesne ze Sima ani nejedl chudacek 😅 a uz spinka...
byli jsme ve meste pro ovoce a u Dr pro recept na masticku a Sima jak videl sestru tak rev 😅 jeste ze jsem tam nic moc nepotrebovali a nikdo tam nebyl 🙂
dneska je naaadherne a konecne uz i teplo tak pujdeme odpo na pisek 😉 nastesti ma jen malinko rymu, nic vic se nepridalo, tak vyrazime ven...

daskak
13. dub 2010

ahooojte
berus: dame obednajsie kafco??? 😉 😉 u nas dnes prsi a prsi a je hnusne,,,, ale snad sa to polepsi,,,, 😝

pozdravujeme vsetky dievcata,,,,,

zajtra ideme do skolky na hodinku, vola sa to den adaptacik, tak sa celkom tesime 😝 😝

beruska2x
autor
13. dub 2010

ahoj dasi tak sup pro kafo ja uz u nej sedim 😀

se to pocasi u nas prohodilo s vasim ne? 😉

ja ho do ty skolky s rymou tahat nechci tak asi to necham na pristi tyden, pujdeme se podivat jak to tam chodi a vypada a tak... 🙂

daskak
13. dub 2010

uz aj ja mam 😎 😎
no u nas bolo vcera tiez zima, ale neprsalo,,, 😝 😝 😝
inak vcera dadko patkovi povedal sam od seba ze je "motak",,,, sme sa vsetci smiali,,,
co ste mali dnes fajne na obed??

beruska2x
autor
13. dub 2010

Sima mel kotletu s dusenou mrkvi a testovky a ja testovky a gulas veprovy - vcera varil R 😉

No Sima umi rikat "tele" pak par normalnich slov ale taky tyyyyda a nejvic ho bavi cuchat si k noham a pak dela bleeeeee
no, takovy blbinky ho uci tatinek 😝 😀

beruska2x
autor
13. dub 2010

ja jsem dneska se stavila v praci, pozdravit holky tak jim tam zese udelal coromoro 😀 vylital se, pozdravil hosty, nejaky svedi tam byli, no sranda, jsem zvedava kdy tam zacne dostavat dyga 😀

beruska2x
autor
13. dub 2010

a co mate vy??? hlavne Simovi uz nevim co varit 😒 o vikendu si opeceme uz venku burtika 😀 tak mu asi taky parecek koupim 😉

daskak
13. dub 2010

no my sme dnes mali tiez cestovinku s paradajkovo zelenikovou omackou a postruhanym syrom,,,,, papkali sme obaja 😝 😝
ja uz som tiez na pokraji fantazie 😒 😒 😒

co je to burtik??? 😉 😉 😉

berus a polovicka uz ok???

beruska2x
autor
13. dub 2010

no na opekani, uzenka, vurt ja nevim jak se to rekne 😕

R fajn... zase zacal jezdit na kole, dneska jsem mu prave byla zaplatit startovne na zavod tak ma lepsi naladu, nekouri 😉 sice ze me furt taha prachy na neco na kolo ale jinak dobry 😀

hele ja mam v mrazaku kance od tety navis jak se to naklada trena na svickovou, na jak dlouho a tak????

daskak
13. dub 2010

berus: idem este umyt dlazku kym dadko spinka,,,nakuknem este vecer, zatial papa

beruska2x
autor
13. dub 2010

a co Patko a hokej??? ted jim nejak bude koncit sezona ne? nebo chodi celorocne?

daskak
13. dub 2010

ano prave v nedelu odohrali posledny turnaj sezony,,, a skoncili druhi 😀 😀 😀 ,,, teraz ma do konca aprila volno a v maji zacina letna priprava a potom ma este volno v july,,,, a od augusta zas lad,,,,
inak vcera na taaak nasral,,,,, som ho vymaklaako sa uci podpisovat mojim podpisom a nakoniec som z neho vymymila, ze si chcel podpisat, ze na rok nemusi chodit do druziny,,,, 😠 😠 😠

beruska2x
autor
13. dub 2010

😲 😲 😲 to je teda fraja 😀

znama ma kluka 13 let a byla hotova ze od zacatku skolniho roku nemeli ukol... no to vis ze meli a on si je podepisoval sam 😅 a jeste ji to rekl naprosto v klidu, jako co se divi, kdyz to delaj vsichni, normalka ne 😀

a kam chtel chodit kdyz ne do druziny, to by jsi preci zjistila ne? 🙂

beruska2x
autor
13. dub 2010

tak s chuti do toho : 😀 😀 😀 😀 😀

http://www.novinky.cz/zena/zdravi/197239-s-hubn...

daskak
13. dub 2010

no ved prave,,, on mal sialene vycitky ze to urobil,,, ale vraj to urobili viaceri,,,,, no ono nastastie ten papier sa nedostalucitelke do ruky ale mne, takze ma trest dostal vynadane a verim ze to viac neurobi,,,,,,
inak to ma asi po ockovi, lebo aj on si ako siedmak podpisal nieco sam,,, len s tym rozdielom, ze mu na to prisli a vyhodili ho zo skoly,,,,
no to nedomyslel, ze by som na to prisla,,,,, ale neviem preco, ja mu vzdy pridem na to ak urobi nejaku kravinu,,, ma smolu xixixi

beruska2x
autor
13. dub 2010

😀 😀 😀 😀

fakt vyhodili jo? to uz se dneska nedela za takovou kravinu ne? 😀

ty jo, to nas cekaj veci, Sima je darebacek uz ted, toak to bude mazec 😀

daskak
13. dub 2010

ano vyhodili,,, ale snad dnes uz nie,,,

no aj ja sa toho desim,,, to co si dovolia dnesne decka ako patko je sila, ale co to bude ked nam dorastu drobci,,,, 😲 😲 😲 😲

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru