Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
16. srp 2010

eri pa ja jdu taky, mejt nadobi a zehlit mam toho tak na pulnoc 😝 🙄

pancake
16. srp 2010

ahojte.
erika nie, tie povlecenia bude mat az do velkej postielky. ked kupim v decembri. teraz este spava v malickej a potom ked sa narodi babo tak ju samko musi prenechat jemu. alebo jej. teda. 😵

beru len tak pre srandu; dnes mi kamoska posielala z Uk mlieko.tu sa neda kupit a malemu dochadza. take nieco ako nutrilon aj v takej krabici je to. a vies kolko stalo poslanie jedneho? 6,70libier. skoro ma slahlo. dala som si kupit dve a to mam tak na dalsie dva mesiace a potom asi budem koncit s kupovanym a preskocim na kravske. co velmi nerada.
vy to ako mate saska, beru.....??????

beruska2x
autor
16. srp 2010

@pancake ja kupuju Nutrilon ale polsky - Bebilon, vyjde o 80,- levneji 😉 na 1 krabici, beru to od holky z MMB.. postu mam 80,- za karton 6ks.. beru tam i levnejsi nivea ubrousky...

Sima to mliko miluje, ten ho snad bude mit do 15ti 😝 krabici ma na cca tyden - 2x denne po 240ml 😅 a na Sk jiny mliko neni? zkus neco - Sunar, Bebu nebo neco co te vyjde levneji...

beruska2x
autor
16. srp 2010

jo cena krabice je 260,-

beruska2x
autor
16. srp 2010

@pancake zuzi to jsi jako zaplatila 13 liber jen postu jo? a kolik stoji to mliko? to je fakt neco, to sel ten postak s tim osobne pesky ne 😲 nebo pro to vypravili vladni special 😲

saska.t
17. srp 2010

@pancake ja kupujem hipp mlieko po 12 mesiaci ale mala uz pije mlieko len 1 x denne takze kilovu krabicu je cez mesiac a stoji 5,99 eura no a chcela som doma skusit kupit sunar od 2 rokov a ked som videla tu cenu tak som sa na to vysrala 600 g stalo 8,99 eura za zasrany ochuteny sunar, takze som sa akurat rozculila 😠

@beruska2x ahoooj 😀

saska.t
17. srp 2010

inak vcera som uz dorazila na moravsku podu do brna takze si uzivam zasluzenu dovolenku a dnes som dieta ani nevidela a evidentne mu ani nechybam 😀

beruska2x
autor
17. srp 2010

@saska.t ahooooj 😉 uz jsi v Brne?? u nas teda holky des, co jsme se vratili tak je bud dusno pod mrakem nebo prsi, pripadne jeste bourka 😝

dneska zase leje cely dopo, sice jsme si vyluxovala cely byt a pouklidila, pohrali jsme si s legem aleleto na prdel, chudaci deti co jsou na taborech nebo maji prazdniny 😅
zitra chci zajit do Deichmana maji slevy na botky, tak koupim snad nejaky Simovi na podzim, uz bude mit asi 24 😲

a prijde mi zitra mikroska, ohrivat na sporaku je des 😀 to jsou lidi rozmazleny co????

@pancake zuzi a co povleceni darovat znamym/pribuznym co maji taky prcka a koupit Samkovi novy - mas vyreseny jeden darek narozky nebo Jezisek a cisty stul 😀

beruska2x
autor
17. srp 2010

@saska.t tak uz to vim 😉

beruska2x
autor
17. srp 2010

holky ted se zasmejete: meli jsme na splatky fotak, mame to doplaceny vic jak 2 roky a vcera prisel dopis ze je tam preplatek asi 700,- ze si mam pozadat o vraceni na ucet a ze se za to plati poplatek 100,- - aby mi vratili po 2 letech moje penize...
tady uz je fakt mozny vsechno 😝 😝 😝 😝 😝 🙄

beruska2x
autor
17. srp 2010

tady furt prsi 🙄 potrebuju ji koupit aspon cocku na zitra k obedu, dneska jsem musela objednat pizzu 😀 Simovi teda neeee 😉

saska.t
17. srp 2010

@beruska2x tu tiez prsi 😒 asi sa ideme pozriet do tesca nech mame co robit aby sa mala nenudila 😅 ...

beruska2x
autor
17. srp 2010

tak me Sima usnul, nachlazeny neni ale ma 38,7 ☹ dala jsem mu Panadol tak snad zabere a jsou to "jen" zuby, me picne uz...
hnusny pocasi a jeste tohle 😝

beruska2x
autor
17. srp 2010

dozehlila jsme mega hordu a jdu asi pod sprchu a spat a furt leje a leje 😠 dobrou 😉

pancake
17. srp 2010

@saska.t ty nesed na nete a uzivaj si slovensko. 😀 😀 ja som dnes pozerala tie mlieka a masaker ceny. ale stale vaham ci ist na to kravske alebo nie. asi este pockam. maly sa mi vcera dovracal z jogurtu. neviem preco.vyskusam asi nutrilon ten od dvoch rokov. tiez nam jedno mlieko vydrzi mesiac lebo pije denne iba 3 deci. ale teraz ked ho uz nemam ho pyta aj cez obed. moje nervy. ☹ 😀
tak ja neviem. teraz mi pride zajtra alebo pozajtra to z anglicka, to bude este na 2 mesiace a potom uvidim. nechcem davat kakao a ine sracky lebo decka maju potom z toho cierne vyzrate zuby. ak kravske mlieko tak iba s lyzickou cukru a hotovo. 🙄 a cerstve,prevarene. ak malemu nebude chutit vy skusam ten nutrilon co som ti teraz pisala. 😖 😖

beru ziadne darceky. nemame na okoli praveze ziadneho chlapca. iba same baby. 😝

beruska2x
autor
18. srp 2010

@pancake zuzi s kravskym bych pockala, zahlenuje organismus, ani pro dospeleho to neni nic zavratne zdraveho jak se tvrdilo, spis naopak.. zkus kouknout tech mlik je dost druhu, urco vyberes 😉

pancake
18. srp 2010

beru tak ty si jedina co tvrdis ze kravske nie. ostatne vsetky mamicky co poznam hovoria ze od druheho roka idu na kravske. ze pokial z neho nema alergie, nezvracia... tak ze je v pohode. ale vies co? podla mna mas pravdu. ja vyskusam najskor teda kupit ten nutrilon4 a potom uvidim ci mu chuti alebo nie. ak nie, tak pojdem na to kravske. a ak ano tak budeme pokracovat s nim. asi tak... 🙂

pancake
18. srp 2010

saska ty co davas??

a beru ty??

beruska2x
autor
18. srp 2010

Cauky zuzi...

ja davam ten Nutrilon - Bebilon.. kravsky mel asi ze se 2x napil od brachy kakaa... jinak mu ho nedavam jen do vareni - bramborovy kase a tak...
ja do 3 let budu davat UM a pak se uvidi, ale ani tak se to s kravskym nema prehanet, fakt to nema pro lisdky organismus takovy prinost jak si driv mysleli - zahlenuje, spatne se travi to uz vic doporucujou kozi 😉

hoílky my skoncili dneska na pohotovosti, Sima mel zas odpoledne 38,7 a zvracel, tak jsme jeli a ma zanet - slaby teda - nosohltanu tak ma cipky na teplotu a uvidime asi mu ty hleny sly do krku a zvracel 😒 ale rymu nema, nic - zvenku vypada uplne zdravej 😕

saska.t
18. srp 2010

@pancake myslis mlieko, hipp 4 od 12 mes. a na kravske pojdem az po roku ak bude vobec nejake mlieko pit

beruska2x
autor
18. srp 2010

http://www.deichmann-shoes.co.uk/site/en/catalo...

holky koupila jsme si dneska lodicky 😉

a Simovi botky na podzim, uz ma dvoje tak ted koupim az snehule 🙂

pancake
18. srp 2010

beru si si urobila radost co? ja ze to je link na simove botky a ty si poslala link na svoje. 😀 😀

beru ten nutrilon bebilon je od dvoch rokov?? a je aj v nejakych prichutach??

pancake
18. srp 2010

a prajeme simovi skore uzdravenie. chudatko chlapciatko. ☹

beruska2x
autor
18. srp 2010

@pancake to si pis po letech jsem si koupila lodicky, tak snad nekam vyrazime na ples...

to mliko je odstupnovane 0 - 6m, 6 - 12m , 12 - 24m a 24m a vic ted mam jeste jednu krabici do tech 2 roku a budu kupovat ten posledni uz...
maji bez prichute, banan a vanilku...

saska.t
18. srp 2010

@beruska2x krasne su 😀

beruska2x
autor
18. srp 2010

R to mu rika kurvi boty, jeste pry kabelku a muzu jit tocit 😝 😀

pancake
19. srp 2010

tak ja vyskusam to od 24 mes. vanilkove potom.
tak dam vediet ci mu chutilo ale to bude az ked miniem tie dve balenia co mi pridu dnes alebo zajtra.

beruska2x
autor
20. srp 2010

Caute holky, kde vezite? u nas je pekne tak odpo pujdeme na chvilku ven...
uz mam fotky z dovci, ted jsme je nastrkala do alba, byl tu deda, bracha tak nam to uteklo 😉

patapa
24. srp 2010

Mozem?

Dnes ma zaujala na tomto fore jedna vec, kde som kvazi novacik jedna vec....a to , ze v diskusii "otazky pre admina" sa viacere babenky stazovali, ze im zrusili moznost Kupim v bazariku...admina to vysvetlila tym, ze to pouzivalo malo ludi, tak to zrusili....na to sa ozvalo viac bab, ze by a im aj tak pacilo a pouzivali by to, ze ci by to znova nemohli spristupnit...admina: "nie" ...tak v dobrej viere som tam hodila dva linky na stranky, kde tato moznost je a admina mi prispevok zrusila z dovodu Odbocenia od temy....

Viackrat som sa tu stretla v diskusii s tym, ze citam prispevky a medzi nimi kopec prispevkov vymazanych z xy dovodov adminou...pre mna toto mazanie je dost detinske, nakolko celkovo nasledne porusuje celistvost diskusie....
...nehovorim o mazani vulgarnych prispevkov...hovorim o mazani prispevkov, ktore podla niekoho su vyhodnotene ako nevhodne.... nepaci sa mi to podla mna to porusuje pravidlo slobodneho vyjadrovania sa

Prepacte, ze som to napisala sem, ale citimpotrebu vyjadrit sa...zalozila som si kvoli tomu novu diskusiu, ale tu mi admina po rekordnych 2 minutach zamkla a navigovala ma sem 😎

beruska2x
autor
24. srp 2010

@patapa co na to rict, tady neni Buh ale adminky no 😀 😀 😀 😀 nektery lidi jak dostanou funkci tak mazou a mazou jen aby byla prace videt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru