• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Debata o všem a o ničem. Přidejte se

6. listopadu 2016 
@beruska2x tomu sa hovorí, daj blb..i funkciu :sweat_smile: :sweat_smile:
24. srp 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby - emigrantky, ci nevernice, ste tu???? uz je u nas dokojeno a vidim, ze aj tema je uz uzavreta :slight_smile:
24. srp 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. srp 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tess7355 pomaly si dojčila... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@patapa zalozila si daco sukromne? mozem vstupit?
24. srp 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tess7355 ja praveze nechcem zalozit nic sukromne, ja chcem, aby sa o tom diskutovalo verejne :grinning: lebo inak sa nedozvedia, ze su ludia nespokojni, ak to ti ludia nepovedia...ludmi myslim nas, aby bolo jasne :sunglasses:
24. srp 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz som nasla v pravom hornom rozku zazracne tlacitko " Tema nie je OK" , cize nieco ako praskacsky system :grinning:
24. srp 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@patapa no pekne, ze praskacsky system :( ....inak plne chapem - naco zakladat daco sukromne - ked clovek chce diskutovat verejne s hromadou ludi... no nic, idem kuknut co nove na starom bbt
24. srp 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tess7355 ja teraz akurat lustim zahadu o Neznamej a teda som nepokrocila.....
24. srp 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monkula lenze ich tam je viacej, asi maju system....ja zas nehovorim, ze kontrolu netreba...aby sa to nezvrhlo na napadanie sa hrubym sposobom s nevyberanym slovnikom, ale zasa tu sa mi to zda trochen prehaaaaaanka.....
24. srp 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@patapa s neznamou to neries :slight_smile: a tu??? no mam pocit ze velka sestra vsetko vidi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: citim s atu ako pod mikroskopom :slight_smile:
24. srp 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tess7355 tak sa slusne spravaj, lebo nikdy nevies :grinning: informacie uverejnene na nete mozu byt kedykolvek pouzite proti tebe :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@patapa zrejme to tu zabalim.... v takom ovzdusi sa clovek aj bji napisat cokolvek adresne a sukromne , co i len nazor vyjadrit... co ak nebude vhodny???
24. srp 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tess7355 ak nebude vhodny , bude vymazany :grinning: ...mozno by pomohol aj repelent :grinning:
24. srp 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@patapa aká Neznáma? som tu dlhooo, možno niečo viem :grinning: :grinning:
24. srp 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monkula neznamu riesime o dum dal :slight_smile:
24. srp 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
v ktorom dum dál? :grinning:
24. srp 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monkula na babatku, ine diskusne forum....porovnavame to , ze ako to frci tam a ako tu a ktore veci sa nam viac pacia tam a ktore tu....ale tato Kontrola zhora tu je z nasho uhla pohladu dooooost velke minus .... a teda aj maly pocet smajlikov :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
24. srp 2010 ve 22:41 • tess7355
boze to co tu je? skoro som to tu nespoznala??
25. srp 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruska2x ten tvoj prispevok :grinning: :grinning:
25. srp 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pancake zuzi cau, Sima uz je vzhuru, jdeme ven ale vecer ti to vysvetlim :wink: :grinning:
25. srp 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cauky tak kde porad trcite????
25. srp 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruska2x zeby vsetci este dovolenkovali? :sweat_smile: boze zajtra idem 1x do prace a chce sa mi z toho blit :angry:
25. srp 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry večer len sa chcem spytat ci mi tu nevie niekto poradit ked mi administrator stopol inzerát pre velké písmená v názve a ja som si to uz zmenila kedy mi ho zasa povolia? dakujem
25. srp 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melissa00131 najlepsie bude, ked si ho zadas nanovo a spravne :wink: ...stary/teda s velkymi pismenami/ vymaz
25. srp 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@junovka dakujem som si aj myslela ze to bude asi najlepsie a najrychlejsi
26. srp 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru no co sa tu dialo??
a az teraz som dosmazila sampiony /rezne uz sa mi nechcelo/
a dorobila kasu a halusky. takze som mala frmol. a este som robila bublaninu s ribezlami. ale mam to stastne za sebou.
tak co sa to dialo???
26. srp 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink:
@pancake zuzi celkem nic, akorat adminky si z toho delaji odkladni tema, kdyz nekdo napise neco co se jim nelibi , nedej boze, kritiku na ne, tak ho poslou vykecat se sem :grinning: :grinning: :grinning:

jeee zampiony jsem delala taky ale jsem jeste linejsi nez ty :wink: takze jsem je neobalovala ale udelala jsem testicko ala KFC a jen je omocila :wink: s novym bramburkem.. no dobry to bylo...

dneska jsme byli na hristi v parku ve meste, tak zmena, koupila jsem sSimovi vestu na podzim prosivanou, nejaky tricka moc pekny uz se pripravujem na podzim no.. je docela chladno a uz zase leje, jsme zvedava co budeme zitra podnikat, kdyz bude vsechno nacucany :angry:
jeste ze jsme v lese byli dneska...

vcera vecer jsem si pustila Vriskot a pak jsem musela jit spat k Simovi :grinning: kdyz ma R nocni..
26. srp 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek