Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

monkula
24. srp 2010

@beruska2x tomu sa hovorí, daj blb..i funkciu 😅 😅

tess7355
24. srp 2010

baby - emigrantky, ci nevernice, ste tu???? uz je u nas dokojeno a vidim, ze aj tema je uz uzavreta 🙂

beruska2x
autor
24. srp 2010

@monkula 😉 😀

monkula
24. srp 2010

@tess7355 pomaly si dojčila... 😀 😝

tess7355
24. srp 2010

@patapa zalozila si daco sukromne? mozem vstupit?

patapa
24. srp 2010

@tess7355 ja praveze nechcem zalozit nic sukromne, ja chcem, aby sa o tom diskutovalo verejne 😀 lebo inak sa nedozvedia, ze su ludia nespokojni, ak to ti ludia nepovedia...ludmi myslim nas, aby bolo jasne 😎

patapa
24. srp 2010

uz som nasla v pravom hornom rozku zazracne tlacitko " Tema nie je OK" , cize nieco ako praskacsky system 😀

tess7355
24. srp 2010

@patapa no pekne, ze praskacsky system :( ....inak plne chapem - naco zakladat daco sukromne - ked clovek chce diskutovat verejne s hromadou ludi... no nic, idem kuknut co nove na starom bbt

patapa
24. srp 2010

@tess7355 ja teraz akurat lustim zahadu o Neznamej a teda som nepokrocila.....

patapa
24. srp 2010

@monkula lenze ich tam je viacej, asi maju system....ja zas nehovorim, ze kontrolu netreba...aby sa to nezvrhlo na napadanie sa hrubym sposobom s nevyberanym slovnikom, ale zasa tu sa mi to zda trochen prehaaaaaanka.....

tess7355
24. srp 2010

@patapa s neznamou to neries 🙂 a tu??? no mam pocit ze velka sestra vsetko vidi 🙂 🙂 🙂 citim s atu ako pod mikroskopom 🙂

patapa
24. srp 2010

@tess7355 tak sa slusne spravaj, lebo nikdy nevies 😀 informacie uverejnene na nete mozu byt kedykolvek pouzite proti tebe 😀 😀 😀

tess7355
24. srp 2010

@patapa zrejme to tu zabalim.... v takom ovzdusi sa clovek aj bji napisat cokolvek adresne a sukromne , co i len nazor vyjadrit... co ak nebude vhodny???

patapa
24. srp 2010

@tess7355 ak nebude vhodny , bude vymazany 😀 ...mozno by pomohol aj repelent 😀

monkula
24. srp 2010

@patapa aká Neznáma? som tu dlhooo, možno niečo viem 😀 😀

tess7355
24. srp 2010

@monkula neznamu riesime o dum dal 🙂

monkula
24. srp 2010

v ktorom dum dál? 😀

patapa
24. srp 2010

@monkula na babatku, ine diskusne forum....porovnavame to , ze ako to frci tam a ako tu a ktore veci sa nam viac pacia tam a ktore tu....ale tato Kontrola zhora tu je z nasho uhla pohladu dooooost velke minus .... a teda aj maly pocet smajlikov 😀 😀 😀

tess7355
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tess7355
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pancake
25. srp 2010

boze to co tu je? skoro som to tu nespoznala??

pancake
25. srp 2010

@beruska2x ten tvoj prispevok 😀 😀

beruska2x
autor
25. srp 2010

@pancake zuzi cau, Sima uz je vzhuru, jdeme ven ale vecer ti to vysvetlim 😉 😀

beruska2x
autor
25. srp 2010

cauky tak kde porad trcite????

saska.t
25. srp 2010

@beruska2x zeby vsetci este dovolenkovali? 😅 boze zajtra idem 1x do prace a chce sa mi z toho blit 😠

melissa00131
25. srp 2010

dobry večer len sa chcem spytat ci mi tu nevie niekto poradit ked mi administrator stopol inzerát pre velké písmená v názve a ja som si to uz zmenila kedy mi ho zasa povolia? dakujem

junovka
25. srp 2010

@melissa00131 najlepsie bude, ked si ho zadas nanovo a spravne 😉 ...stary/teda s velkymi pismenami/ vymaz

melissa00131
26. srp 2010

@junovka dakujem som si aj myslela ze to bude asi najlepsie a najrychlejsi

pancake
26. srp 2010

beru no co sa tu dialo??
a az teraz som dosmazila sampiony /rezne uz sa mi nechcelo/
a dorobila kasu a halusky. takze som mala frmol. a este som robila bublaninu s ribezlami. ale mam to stastne za sebou.
tak co sa to dialo???

beruska2x
autor
26. srp 2010

😉
@pancake zuzi celkem nic, akorat adminky si z toho delaji odkladni tema, kdyz nekdo napise neco co se jim nelibi , nedej boze, kritiku na ne, tak ho poslou vykecat se sem 😀 😀 😀

jeee zampiony jsem delala taky ale jsem jeste linejsi nez ty 😉 takze jsem je neobalovala ale udelala jsem testicko ala KFC a jen je omocila 😉 s novym bramburkem.. no dobry to bylo...

dneska jsme byli na hristi v parku ve meste, tak zmena, koupila jsem sSimovi vestu na podzim prosivanou, nejaky tricka moc pekny uz se pripravujem na podzim no.. je docela chladno a uz zase leje, jsme zvedava co budeme zitra podnikat, kdyz bude vsechno nacucany 😠
jeste ze jsme v lese byli dneska...

vcera vecer jsem si pustila Vriskot a pak jsem musela jit spat k Simovi 😀 kdyz ma R nocni..

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru