• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Debata o všem a o ničem. Přidejte se

6. listopadu 2016 
autor
@pancake jooo to urcite :grinning: to bych si musela orezat ziletkou i ty speky ale :grinning: mam pocit ze to ani oholene nohy nezachrani :grinning: ale tsim se, Sima bude dovadet, hupsnem si do vyrivky... :wink:
3. zář 2010 ve 23:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
caute holky, ...
jak vikendujete??
u nas bazen super, byli jsme na vsem vcetne divoke reky, vlnobiti jen na tobogan jsme Simu nepustila ale teda tahal me tam asi 3x :grinning: je to vodni zivel no... a usnul z toho u TV jak starej fotr jen misto lahvace mel flasu mlika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

co daska, kiss, eri?? koukejte dat nejake foto a info jak zijete :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2010 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
dievcata moje ahoooooooooojteeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja uz naplno zarezavam v praci, a dadko v skolke,,,,,zvlada to celkom hrdinsky,,, trosku si poplace a potom kedsi houz vezme pani ucitelka, tak je ok,,,,, maju vtriede 16 deti cca oklo 2 - 2,5 roka,,,, sompovedala, ze klobuk dolu :wink:
avy sa mi ako mate??? co deturence???
vsetkym posielame cmuk :slight_smile: :slight_smile:
9. zář 2010 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@daskak cauky :dizzy_face: je super ze jste to presli bez kolapsu :wink:
moc zdravime oba kluky...
me kamaradce se v pondeli narodil kluk, tak se tesim ze si pochovam mimi zase :wink: , chtela jsem jit dneska neco ji koupit ale vytrvale leje jak z konve tak asi jindy :rolling_eyes:

jinak dobry, Sima pekne sam ji, chodi na nocnik, obcas uz i naznaci, ale spolehnout se na to jeste neda...trenujeme pohyb po meste bez kocarku - aby mi neutikal a poslechnul stuj auto a tak a docela nam to jde :slight_smile:

R znenil praci, v tyhle konci v patek a do nove nastupuje 20teho, tak s nama bude pristi tyden doma, tak asi pojedeme na vylet vlakem - jen kousek do LBC at Sima zkusi jestli se mu to libi :wink:

Chystam se pict dortik, nasi budou mit vyroci svatby :wink:

do skolky se mame jit podivat v pulce rijna asi.. tak snad to bude bez problemu, okoukneme to a od zari by sel :wink:
9. zář 2010 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no tak jsme v tom nejvetsim desti museli ven, Sima jecel jak blazen, pak zas jecel ze mu nepujcim destnik.. no veselo, jdu ohrat jidlo pomalu at se aspon najime, kdyz uz se susime... :wink: prisli jsme jak vodnici ale mame koupeny rohliky zas... :wink:
9. zář 2010 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
berus:
to je super,,, vidim, ze sa nenudis,,, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Sima je pasak,,,,
hmmmm aj ja by som si dala taku domacu tortu,,,, mnam mnam,,,,

a aku ma R novu pracu??
9. zář 2010 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@daskak to fakt ne dasi :wink: pa na FB :wink:
9. zář 2010 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte baby. :dizzy_face: :dizzy_face:
tak hlasim z poradne ze pipik nasej slecne nenarastol, tak je to stale dievcatko :dizzy_face:
vcera mi dala sesternica oblecko po dcere co ma 1,5roka tak sa vytesujem. mam vianoce. vsetko zadara a vecicky ako nove. hrabem sa v tom a voniam a predstavujem si uz nase babatenko v postielke. :dizzy_face: :dizzy_face:
10. zář 2010 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
co je? zase na tretej strane. nemam ani co citat... ako sa mate? co nove??? :confused: :confused:
14. zář 2010 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte kocky

vidim ze sa to tu flaka o stosest a o kiss a pati ani nechyrovat, asi to bude aj FB ze su tam vsetci a rychlejsie sa dohovoria

u nas nove skoro nic, malej sa tlacia posledne stolicky takze je na zabitie a my s D riesime kupu domu- bungalovu co sme si nasli,vsetci sme odusu nachcipany a tak sa liecime ale v pondelok mam volno tak sme sa rozhodli, ze malu supneme do skolky a my si spravime romanticke dopoludnie vo welness centre :grinning:
14. zář 2010 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pancake cauky, no kecame na FB no :sweat_smile: :grinning: je to rychlejsi...

u nas dobry, zitra jedeme na maly dinopark.. dneska Sima usinal chudak bez Nutrilonu, dosel mi a cely odpodeeesne lilo, ze jsem ani paty nevytahla... udelal ajsme mu ze suseny mliko ale to nechtel, tak snad v noci nube vyvadet :sweat_smile:
14. zář 2010 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
cauko.
saska tak to mate super. ze mate uz vybrate.. ti zavidim. my nemozeme zohnat pozemok. chceli sme 700metrok stvorcovych kupit za 1 300 000sk /som este v korunach/ a ktosi nas prebehol dal zalohu tak sme v prdeli. iny pozemok u nas v meste nie je. iba v okolitych dedinach.

beru a ja rozmyslam kazdy den aky program spravim malemu,,,, a vy to mate pekne nahustene. my chodime iba do mesta alebo pred panelak, alebo preliezky, alebo centrum...alebo teda k babke alebo dedkovi. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
stale dokola to iste.. :pensive:
14. zář 2010 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
no a p. uz by mal ist do prace tak si uzivame posledne spolocne dni aj ked len doma...

beru a tu je krasne a ja dnes v satoch letnych. aj vcera. :grinning:

idem vam poslat fotky z dnesneho rana.cakajte :angry:
14. zář 2010 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
14. zář 2010 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzi cakame poslem link na barak :wink:
14. zář 2010 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pancake to docela jo, chteli jsme jet na maly vylet vlakem ale prsi tak tohle je schovany a je to ve velikym nakupaku tady, tak jeste u toho kouknu mu po oteplenejch kalhotach, jede s nami i muj bracha.. Sima se ho nemuze dockat - porad Jiza, Jiza :grinning:
14. zář 2010 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pancake slusi ti to :wink: a Samkovi takyyyyyyyyyyyyyyyy :wink:
14. zář 2010 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
tykokso poslala som este 6fotiek a ani jedna sa mi neukazala. tak pockajte
14. zář 2010 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
14. zář 2010 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
14. zář 2010 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pancake v tech zelinkatych satech ti to moc slusi :slight_smile: to jsou fakt pekny fotky...
14. zář 2010 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
kokos tak pekny bungalov. aj velkostou vam staci az az. no super. nech vam to vyde uz konecne. ked ste sa tak rozhodli ze zostavate. :wink:
14. zář 2010 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ta prva to samko nam prinesie jeho paplon a povie ze chce byt babo. musime ho tam zabalit ako do zavinovacky a on nam lezi na rukach ako babo a robi sa ze spinka. :grinning: :grinning:
asi uz zacina ziarlit ked mu stale rozpravame ze budeme mat babo. tak on chce byt to babo asi. :pensive: :pensive:
14. zář 2010 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@pancake zuzi ma to 5 izieb s 2 velke chodby 160 m2 s pozemkom skoro 900m2 D sa uz tesi ze si kupi kosacku-maly traktorik a bude sa na nom drncat a kosit travu :grinning:
14. zář 2010 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
no to je dost na vas. nie? nam by stacil 4izb. okolo 700m. a to tam chceme byt s dvoma detmi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a obytna plocha nasa od 80 do 100m.
14. zář 2010 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Cauky kocky, u nas hnusne jak v pr..li ale vylet peknej, dali jsme si KFC :grinning: koupila jsem si tricko, dziny nemeli nic moc a na Simu taky kalhoty ne, jen dziny, na ty jim prdim chtela jsem neco "mekkeho" - oteplene bavlnene nebo manzestraky... ale i tak jsme utratili dost :grinning: jako vzdycky no...

Modely kraaasny, i tam byly pohyblivy, Sima se nejdriv bal ale pak uz okukoval statecne, i si hladil.. daval jim najist :slight_smile: fakt pekny....
R a bracha ho honili tak jse si okoukla taky jednou neco v klidu :slight_smile:
15. zář 2010 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
u nas je zase krasne ale nemame peniaze na utracanie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2010 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pancake tak moc jsme zase neutratili :wink: ted jsem taky koupila hodne veci Simovi uz na podzim/zimu tak musim zacit setrit :sweat_smile: ale co se da delat kdyz tilka a pyzamka nemel, puncochace atd ma maly...

ted spi tak snad odpo se to umoudri
15. zář 2010 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
jeej maly sa musel aj zblaznit. my sme boli v lete v dino parku v bratislave :slight_smile:
15. zář 2010 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pancake no prav eu nas je v Plzni, Vyskove a Ostrave - coz je od nas fakt daleko, to bych s nim absolvovala tak za rok , protoze pres 2 hodky cesta tam, 2 hodky zpet.. :sweat_smile: to je na nej desivy :grinning:
15. zář 2010 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek