Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
15. zář 2010

jdu zkontrolovat dortik.. dneska vecer nevim jestli dorazim, snad se mi to nebude srat 😀

beruska2x
autor
16. zář 2010

jdu vam ukazat hotovy dortik 😉

saska.t
16. zář 2010

krasne, hned jeden posli !!!! 😀

beruska2x
autor
16. zář 2010

@saska.t n blazinku mam jen jeden 😀 ale na pristi tyden budu delat dalsi - kolegyne z prace je na MD, tak jsme ji koupili s kolektivem chuvicky, a naprasknem se dortem kdyz nemuzem chlastat 😀

jo a Sima sel spatpred ctvrt hodinkou.. des bes, je uz uplne bez mlika, vubec nechce tak jsem zvedava jak to bude pokracovat.. a ostrihala jsem ho, ma tak 1,5cm vlasky 😀 kluk jak brousek... 😉

tak snad pokecame zitra 😉 a uz aby sel R do prace 😵

pancake
18. zář 2010

torta paradna. 😵 😵 😵
ja som povedala ze tortu budem piect iba 2 krat za rok ked deti budu mat narodeniny. inak ma ani nehne. to potahovanie ma vobec nebavi,lebo mi to nejde. budem iba take jednoduche obrazky ako toho slona co som robila naposledy samkovi. 😠 😠
ja som ju po nociach robila 3dni!!!!!!

erika107
21. zář 2010

Caute zienky,

tak pridam nove fotecky prcka s nasim choditkom a este z nemocnici co sme boli koli tym vyrazkam 🙂

beruska2x
autor
21. zář 2010

@erika107 cauky na fotky se moooc tesim 😉 sup sem...

@pancake zuzi ja pecu i znamym a tak a uz i kamaradum a kdo si rekne 😉 , bavi me to fakt.. ten potah je snadnejsi nez to vypada, jen si to musis osahat a nebat se 😉

erika107
21. zář 2010

no vobec mi nesli prilepit fotky nervacila som ako diva... skusim teraz nieco hodit 🙂

erika107
21. zář 2010
beruska2x
autor
21. zář 2010

@erika107 eri teda.. Mati je andilek.. ty z nemocky jsou desne dojemny, takovy cito.. ale s choditkem je machr vid 😉 je to pekne, ze pro ty deti jsou takovy veci...
ale taky hodne pohubl vid? Sima se ted taky vytahnul a vyada hubenej jak chudacek 😀 ale cpe se za 2 😀

moc pekny fotky, fakt... 😉

erika107
21. zář 2010

@beruska2x on miestami sa tam lepsie citil ako ja na mna to bolo viacej na psychiku ved vidis usmieva sa a aj kamosov si tam novych nasiel a stale na Kiku krical aby sa snim isla hrat 🙂 ... jj choditko je uzasne konecne moze chodit kam chce a mamu nema stale v patach i ked som stale pri nom aby nespadol 🙂 ... hej vyzera ze schudol ale ma 13 kg to pribral v nemocke kilo 🙂 ... ale zaroven mi vsetci hovoria ze sa hrozne vytiahol do vysky bude dlhy po tatovi 🙂

beruska2x
autor
21. zář 2010

@erika107 tak to je to u nas stejne 😉 s tou vyskou, Sima ma 14,2kg - mame novou digi vahu 😀 ale kolik meri?? to se nenecha...
mozna na ocku za 14 dni ze to zkusi sestra 😀 😉 buh ji dej silu 😵

saska.t
22. zář 2010

@erika107 tak maly je uplny fesi s choditkom, asponze ma opät novu zabavku a vyrastol neuveritelne...
kocky ty brdo, elli ma nieco cez 10 kg a 84 cm no stuplicek 😀

scandy
22. zář 2010

Ahojte,
chcela by som sa spytat, ako dlho ste cakali na priplatok k prispevku pri narodeni dietata a ci ste dostali aj nejake vyrozumenie k tomu.
Dakujem

beruska2x
autor
23. zář 2010

holky nejde mi FB co se deje 😕

saska.t
23. zář 2010

ani mne nie 😠

beruska2x
autor
23. zář 2010

@saska.t to je abstak co? 😀 😀 😀 😀

beruska2x
autor
23. zář 2010

sasi a mas skype?

saska.t
24. zář 2010

@beruska2x mam skype ale uz sa to neprecitala isla som radsej spat 😀

saska.t
24. zář 2010

@beruska2x mam skype ale uz sa to neprecitala isla som radsej spat 😀

pancake
25. říj 2010

sme tu zaspali,co????
baby ja uz akosi nemam cas. som rada ked kuknem na fb a hotovo. ucim sa do skoly, vcera som mala prvu skusku z vypočtovej techniky za B.
a dnes uz robim seminarku z biologie. dufam ze vsetky skusky stihnem do porodu inak ma picne asi.
maly zacina byt asi chory, je umrncany, neda sa mu dychat a vysmrkat sa nenecha....tak len mrnčí a mrnčí....
palino ma poobednu, prší ako z krhly a mna boli hlava a mam taku žáhu ako hovado. aj pri samkovi som mala.
inak dnes som začala 30.ty týždnen. 😵
držte sa a píšte 😉

mama321
6. lis 2016

Dobrý den, prosím vás našiel by sa tu zdravotník, lekar, ktorý by mi vedel poradiť ohledne problemu s řebrami? dekuji

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru