• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Debata o všem a o ničem. Přidejte se

6. listopadu 2016 
sasi - no malemu sa najviac pacili nafukane balony a bublifuk :wink: :grinning: , z odrazadla uz stihol aj padnut, ale ani nemukol. Snad sa mi podari dat par fotiek..

Inak ty si spominala nejake video - skus sa zaregistrovat na Youtube - a potom daj link, tam vies dat aj videjko :wink:
15. bře 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kiss - no skusim alebo vam to poslem na maily, tak to ste sa tiez dost vyblaznili nazrali a pokecali ste :wink: to si neviem predstavit co bude ked bude mala ella rocik vsetci sa z nej pos... a ja nebudem mat kam dat vsetky tie hracky :grinning:
tak teraz si len musis vyfuknut z vikendu a vzhuru do noveho tyzdna :stuck_out_tongue_closed_eyes: tiez by som uz potrebovala zmenu z tohoto stereotypu aj keby ma to malo stat tie 4 litre :wink:
Ak ti ostalo este koleno hned sa hlasim na veceru, tu v tomto debilno nemecku ich vidis malokedy predavat :astonished:
hej hej aspon sexu som si vcera uzila a bolo to dost namahave este teraz mam svalovicu, juj po tych 3 tyz. co sa mi nechcelo to stalo za to asi ho budem nechavat vzdy takto nazhavit a budem sa tvarit ze nee a potom to po 3 tyz. zasa na mna vybali :grinning: :grinning: :grinning: juj uz sa tesim za 3 tyzdne :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
sasi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj ja by som sa tesila :wink: , dnes som uz oddychovala, som konecne asi od vianoc mala taku nedelu, ze som nemusela varit, aj upratane bolo, babka s malym, drahy cely den vykoteny pri telke... no nedela ako vysita. Uz by som len do zahrady isla :wink: . Este aj pocasie bolo vcera idealne :wink:
Ma obvinovali, ze som robila bavorkse kolena... ale ani neviem ako sa take robia :wink: Ale bola som za hviezdu, lebo stryko, co si vacsinou dava pozor na liniu, si daval 2x :wink: :grinning:
15. bře 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuj tak to je super aj nasa nedela zacala idilicky a skoncila bordelom a katastrofou ale co uz a este ma caka tazka noc kedze mala sa uz 3 dni budi od polnoci do rana :frowning2: a ja som max. nevyspata :angry: No snad to coskoro dozeniem lebo uz fakt nevladzem .... :cry:
15. bře 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neviem, ci som niekde zahliadla spravne - chystas sa do prace?
15. bře 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie, ale uz by som aj sla aby som z domu vypadla ale este min. 2 roky budem doma mozno nejaka mala brigadka by sa sikla :grinning:
15. bře 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj - ak su to zubky, tak to prejde v tej chvili ako s vytlacia.. Aj maly si v poslednej dobe zase pcha prsteky do pusy a "hlada" niekde vzadu... Si musim zaklovpat ze uz vyse dvoch tyzdnov spava celu noc a teraz sa dokonca posuva ako slusne dieta tak, ze chodi spinkat okolo osmej vecer... aj ked zase aj o tolko skor vstava - okolo pol osmej -osmej... to by si aj mamina mala upravit vecierku, lebo mi to nestaci, ked sa zachrochnim az okolo polnoci :unamused:
15. bře 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi nieco hovor, asi s aidem zahrabat na Profesiu... mamina ide od 1.4. do dochodku a ja som dnes nasla skvely pozemok pri Trnave na predaj - jemny svah s potokom na pozemku... moj sen :unamused: Tak neviem, ci nenastupim do prace, lebo aj ceny take ako teraz uz nikdy sai nebudu :wink: Ked predavas katastrofa, ale ked mas prasule na kupu, tak je to najlepsie obdobie :wink:
15. bře 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no krasne to mas vymyslene .... :grinning:
tak sa chod vecierkovat ja idem tiez aby som nieco pospala pa :wink:
15. bře 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobru nocku :slight_smile:
15. bře 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute koculky :grinning:

tak dnes som toho naspala este menej ako vcera, mala spi uplne katastrofalne stale sa budi a zacala aj nejak dudusu vyzadovat aj ked ju hned vypluje, asi su to uz naozaj zubky, svine jedny zasrane nech uz su vonku !!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: (prepacte potrebovala som si ulavit)
tak vam zatial prajem pekny dnik) :grinning:
16. bře 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

my sme vcera boli na vyletiku, bolo to take stretko ludi inych krajin no a vela zabavy pre deti tam bolo....aj sme si s tamcou dali vytetovat na ruku obrazok, henou :slight_smile:
thomasko bol zlaty pekne sa zabavil, tusim mu zabrali atb a uz ho nepobolievaju usenka, moje zlate :dizzy_face:
no a pocujte, my mame 14 stupnovu na slnku 17 a to budeme mat cely tyzden :dizzy_face:

saska no nasmu idu zubky od narodenia, slinta, umrncany je a zuby nikde, uz mu presvitaju take biele kopceky tam ma a nic, ma to dost dlho...tiez ma seru tie zubky, ale co narobim, ani tamca nemala zubky skoro, tusim na 10 mesiac, mojej kamosky maly mal presne k roku, xixi

aj ja prajem krasny dnik
16. bře 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dididi - tak to ste si pekne uzili :grinning: jasne viem ze zubky nemusia tak skoro dojst ale takyto extrem to uz je fakt katastrofa no snad sa to coskoro spravi :wink:
16. bře 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
saska, thomasko je od malicka mrzutko a uz sa nevyhovaram na zubky, lebo to je povaha...proste mozu im ist zubky a ani o tom nebudeme vediet, ..pistanie deti je skor citova zalezitost...
16. bře 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dididi - ale ona je cez den milucka zlatucka a do polnoci uplne bez problemov aj vecer sama krasne zaspinka az po polnoci sa to zacne az do rana a nikdy to nerobila takze to pripisujem zubkom :frowning2:
16. bře 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babulky - didi to mohla byt super akcia :wink:

sasi a nemoze sa jej nieco snivat?
16. bře 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky cauky, tak jak??

jak poznam pripadnou reakci na lepek? dneska jsme poprve meli tak at vim :wink:
jinak jsem koupila malemu kedlubnu, tak musim vykoumat s cim to udelat.. dneska pujde brzo spat, za cely den pospal ani ne 2 hodky.. je protivny jak cinze...

jsem rada ze jsem neztrosotala s dietou sama ale kiss teda kolena jsou silne lakadlo :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

did se taky tesim na vylety kdyz tady furt leje.. uz mam z toho depky, chce se mi porad spat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaj tak ja uz som doma :grinning: a nakupene stalo ma to vsetko 100 euro ble :stuck_out_tongue_closed_eyes:
berus to na 1x urcite nespoznas tak nestresuj ....
no my sme toho dnes tiez moc nepospali tak teraz si dava 20 minutovku :grinning:
16. bře 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a co sis koupila??

no doufam ze ten lepek v pohode, hele sasi muzu udelat ovesne vlocky s masem a kedlubnou??
16. bře 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kupila som si zasa orchidej nic ma ine nezaujalo :grinning:
jasne ze mozes ovsene mozes kombinovat s cimkolvek, tiez sme mali predvcerom ovsene s mäskoma zeleninkou, akurat som uvarila zeleninku s mäskom a vyvar som si odlozila a ovs. na 20 min. zaliala vyvarom a potom vsetko zmiesala :wink: ked ich uvaris vo vode su dost mazlave a kasovite a takto su len pekne mäkke a nabobtnane :grinning:
16. bře 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a staci to jen je namocit na umixovani?? ja kasi nam vzdy varila...
16. bře 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus ak to tam nechas 20 min nie je to ziadny problem mixnut ak to budes varit uz to mixovat nemusis :wink:
16. bře 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to jsem na to zvedava, dneska mu moc chutnalo tak at mu to nezkazim - dojem :grinning:
manza ma tak na 3 dny knedlo zelo vepro tak mam klid aspon... :wink:
16. bře 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som dnes bola kupit kel (kapustu) tak urobim privarok :grinning: nemusime stale jest :grinning: len kopy mäsa a to je tiez aspon na 3 dni a potom francuzke zemiaky aspon na 3 dni aby som mala pokoj s varenim mam akusi krizu a nic sa mi nechce tak to vyriesim takto a mam pokoj :grinning:
16. bře 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
francouzske brambory miluju, jen kdyby je manza chtel no asi bude muset :grinning:
16. bře 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
saska a ako ide dieta?

berus aj ja mam rada francuzke zemiacky, mnam a k tomu kyslu kapusticku, alebo uhorku :dizzy_face:
16. bře 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cauky didi ja rada cervenou repu od babicky k tomu :wink: co je uhorka??
16. bře 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vsechny uspavate co? jen ten nas cvok spi od 17:00 :grinning: :sweat_smile:
16. bře 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. bře 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cessy ahojky vitej, holky tu urco hned budou :wink:
16. bře 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek