• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Debata o všem a o ničem. Přidejte se

6. listopadu 2016 
autor
sasi , prosim te, hlavne nerikej od koho to mas jo???
18. bře 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruska to by sme museli mat po 5 deti,,,aj to by hadam bolo malo :wink:
18. bře 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. bře 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cessy malej spinka?? co jste delali cely den?? my byli venku a nakoupit marmosku a marcipan a vejce na dort :grinning: a byla tu kamoska na kafi no Sima stastnej ze na damskou pozornost..to bude jednou devkar :sweat_smile:
jinak byl dneska hodnej akorat nespak a ted usnul v 16:00 ..

asi se dneska koupat nebude :sweat_smile:
18. bře 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruska maleho mam v cestovnej postielke v kuchyni :wink:
a co sme robili??maly je chory, tak som ho ani von dnes nedavala, lebo tu velmi fukalo, tak sme stale doma.
ty pecies torty??sikulka :fearful:
18. bře 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi sa takto prejavil uz v rannom veku?? :slight_smile: :grinning:
18. bře 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne nespinkal poriadne cely den, len tak po hodine 2x :astonished:
18. bře 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berus tak potom rusim dohodu mi devkara nechceme :grinning: kua ako to ze tu strasite ja mam teraz najviac roboty idem kupat malu dat jej papat a ulozit :angry:
Ale okolo 20,00 som tu tak dufam ze tu niekto bude, kto si so mnou pokeca :wink:
18. bře 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to Sima 2x po pul hodine, se boji aby mu neco neuteklo a pak odpadne zvedavec :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zensky miluje, to se smeje na kazdou na cely kolo...
manza ma svatek v sobotu vis tak budu delat puncovej dort, mam recept od kiss :wink: jestli se to nepovede mam to na koho svist :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
budu sasi budu...

bud rada ze je devkar brzo... se vyradi a pak bude hodnej na svoji zenu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: porad lepsi nez slusnak co se ve 40ti utrhne ze retezu a dohani co zameskal v mladi :grinning:
18. bře 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja uz musim ist....kupať, nakojit, uspať :sweat_smile:
18. bře 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cessy a co je maly nemocny??
18. bře 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano beruska, na sopliky a kasle, aj zvysenu teplotu mal, doktorka mu brala krv aj vyteri a ze nema ziaden zapal,len znizenu imunitu. minule mal aj neakeho bacila v hrdle, ale teraz že uz tam nieje, tak aspom neake pozitivum :frowning2:
18. bře 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus - tak drzim palce, nech sa podari :wink:
Inak co sa tych bab tyka, som rada, ze vas nemam nejak blitko, aby si Sima s Adamom neliezli do kapusty :wink: Boooze, minule som sa zabavala... v obchode zbalil este aj stareho chlapa :wink: on ked sa usmeje, tak mu nikto neodola...skoda ze si tie usmevy setri na von a doma je protivny jak osina v zadku (aspon posledne dva dni)...
18. bře 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je z toho hnusnyho pocasi, Sima taky troskukucka a rymu malinko ma ale nechtela jsem jit k Dr, teplotu nema tak aby tam nechytil neco horsiho jeste :angry: ...
tak at to brzo prejde :wink:
18. bře 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
cessy - to mas teda o zabavu postarane... u nas su sopliky horsie ako teploty :unamused: Tak sa drzte, nech sa vyliecite.
18. bře 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojcek babulky

tak vcera som vyvencila psa okupala sa a odpadla do postele :slight_smile: ... ako tak citam tak aj vy mate problemiky s prckami ze nechcu hajat to iste aj u nas a ked zaspinka jedine vonku :( a dnes tak fukalo ale co ine mi ostavalo bola som snim hodku a pol vonku tak som premrzla na cencul :(

berus: tak v sobotu som u vas na torticku :slight_smile:
18. bře 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kiss to doufam, nebudu davat tu polevu ale cokoladu a koupila jsem 3 marcipanove ozdoby.. pak vyfotim a dam do albika :wink: zitra vecer bude hotovy :grinning:
18. bře 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem vam kiss, berus..
idem kupat a ked zaspi tak dobehnem :slight_smile:
18. bře 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eri promin mame velikou rodinu, mam strach aby stacil :confused:

az prijedete vy vsechny tak napecu neco jeste lepsiho :wink:

Sima mi nespal ani v kocare.. na prdel dostane.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. bře 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
cessy: malemu alexkovi prajem skore uzdravenie...moj prcek mal do takeho 3 mesiaca stale sopliky :(

berus: tusim ze len nasi prckovia okolo siedmej su uz vzdy v postielke a hajaju :slight_smile: xixi
18. bře 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to si pis, Sima chodi spat se slepicema, jsem zvedava jak se mu to v lete upravi...
18. bře 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus: oky tak hadam niekedy dame stretko :slight_smile: ... ja chcem vyskusat jeden kolacik co som dnes nasla v casopise :slight_smile: potom poviem aky bol :slight_smile:
18. bře 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jee ja mam receptu :grinning: klidne dodam, priste udelam doma vetrniky, manza je miluje...a neni to tak slozite jak to vypada...
18. bře 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no aj moj okolo siestej pol siedmej uz je ko...tiez som zvedava ako bude chodit spinkat cez leto :slight_smile: ... a ako sa robi veternik to nemusis vypalovat to cesto?
18. bře 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pockej naskenuju to :wink:
18. bře 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
super a posles na maila?
18. bře 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojo :grinning:
18. bře 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mas to tam :wink:
18. bře 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí