• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Debata o všem a o ničem. Přidejte se

6. listopadu 2016 
uz mi doletel idem to kuknut... pozerala som fotecky mate novy albumik sima je zlatucky :slight_smile: to si fotila maleho izbicku?
18. bře 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojo pro holky jak jsem delala vyzdobu, misto bordury.. :wink:
18. bře 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj tak :slight_smile: pekne si to vymyslela to si kupila take tie nalepky na stenu? nas maly ma ruzovu izbu lebo cele tehu som bola v tom ze budem mat Karolinku ... ale cez leto ideme ju premalovat na modro a asi mu spraivme piratsku izbu alebo futbalisticku :slight_smile: mali v kike take paradne postele
18. bře 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jsou eri ubrousky :grinning: vystrihas si motivy co se ti libi a nalepis :wink:

piratsky se mi taky libi, ja to asi budu predelavat az pujde spat na velikou postel, to mu koupime novy nabytek do celeho pokojiku tak uvidime...
18. bře 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ma veru nenapadlo tak to idem omrknut este raz :slight_smile:
18. bře 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus- kraaasna izbicka, si sa vyblaznila :wink: skvely napad...
ja som ledva ledva nasla motiv na borduru, ktory by nebol s mackom Pu, spidermanom alebo autami... chcela som nievo univerzalne... nakoniec mame zvieratka :wink:
18. bře 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jee holky diky, to vite do pulky 7m jsem chodila do prace a pak najednou jsem ze dne na den zustala doma, myslela jsem ze se zblaznim prvni tyden tak jsem si musela najit zabavu :grinning:
18. bře 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre napady su tam
18. bře 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale vyslo ti to je to super :slight_smile:

kiss: aj mna nasiera ze vsetko je len macko pu spiderman alebo tie pitome auta :(
18. bře 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved to... a ja som este hladala, aby sa hodila k zelenej a zltej stene. Modra mi pripada studena, ale keby nebolo ine, tak dam Nema :wink: taku nejaku teraz planujem kupelnu. Uz len potrebujem zohnat nalepky, ktore mi preziju vo vani :wink: , alebo ich budem musiet kreslit a to uz nemusi dopadnut dobre...
18. bře 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
vies co ja chcem taku uuuuuplne prijemnu modru videla som ju v baumaxe ... co mali tie disnei farby ... a daju sa kupit aj nalepky do kupelni kotre vydrzia alebo mas moznost najst si sablonky a farbami na sklo si vyrobit nalepky ja ich mam tiez a neviem ich dat dole xixi jedine by som poskodila obrazok a to nechcem :slight_smile:
18. bře 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kam ste vsetky prchli? :(
18. bře 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
manza mi blokoval PC :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. bře 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj tak :slight_smile: no moj mi nebolokuje lebo teraz len skoncil v praci a o pol deviatej ho mam doma :slight_smile:
18. bře 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uz som to konecne docitala
beruska prosim ta hod aj mne tie veterniky, moj muz ich miluje a ja som zatial robila len z krabicky, inak krasna izbicka, mi mame bezovo hnedu s medvedikmi, uz by som si aj ja konecne mohla dat neake fotky do albumu,pravda :wink:
18. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
cessy: radi by sme videli prcka vaseho lebo na tej malej fotecke je vas zle vidiet :(

ja musim itez nahadzat nove fotky ale nechcu sa mi zmensovat :(
18. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved to, radsej idem sem na konika, ani mne sa to moc nechce upravovať
18. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam stranku tiez kde ma malunky nas vsetky fotky lebo na konikovi je dana velkost a na picasawebe nie
18. bře 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,kde ste?????chcem sa konečne pridať aj ja :frowning2: nikdy vás tu už nestihnem :frowning2:

kisska-dnes som kopla aj ja váhu do kúta,krava jedna, už 4 dni mi ukazuje 77kg a to už ani nejem :cry:
18. bře 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
pati: juuuuj keby moja vaha ukazovala 77 kg tak by som skakala od radosti :slight_smile:
18. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
patka - tak to budu za chvilu vsetky kuty obsadene :wink: aj ja chcem 77 :sweat_smile:
18. bře 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
eri ja skáčem,pred týždňom som mala 81,ale držím drasťáka a nejako mi to teraz stojí,tak ma to už štve :grinning: ale už to neriešim,len sme si o tom písali s kisskou,tak som je len chcela dať vedieť,že tá váha je blbá :grinning: ...no ale keď tu čítam o zákuskoch,tak mám sliny až po zem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
eri - vydrzia tie farby aj vo vani? cistenie praskom a pod., obrazky by som asi drhla jemnejsie :wink:
18. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
pati: to mi chces povedat ze za tyzden si schudla 4 kg? pane boze tak to mne sa stat nemoze :slight_smile: xixi

kisska ja si myslim ze hej ved nebudes davat dole do vane obrazky na kachlicky nie?
18. bře 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
eri áno, lebo mám 10kg navyšše,ak mi to išlo pekne,ale už to stojí....ale to fakt ani nejem :grinning:

a to riešite aké farby????také na sklo??? tie sa dajú dať do vane???? :confused:
18. bře 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute - no vy ste toho zasa popisali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
beru hned idem kuk vasu izbicku, ja som robila detsku tiez ako ty ked som ostala doma my mame taku horcicovo zltu s medvedikmi odfotim a pridam ... :grinning:
kiss - uz zasa chudnes?
eri,pati, cess - ahojte :wink:
18. bře 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
pati: no ja mam este 15 kg nasebe aby som mala aspon vahu ktoru som mala pred tuhu...hej farby na sklo ...znama si ich dala na kachlicky pri vani

sasi: ahojcek pridaj fotecku aby sme nabrali inspiraciu
18. bře 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj sasi,kisska nechudne,len ja,len som jej musela napísať o tej blbej váhe.... :angry:

a kde nájdem tú berus izbu????aj ja chcem vidieť :slight_smile:
18. bře 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj saska mala uz spinka??
18. bře 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek