Deti ví, co my jsme už zapomněly

j.a.n.u.s.
15. říj 2008

Mozna, jste si uz stacily vsimnout, ze vase mrne dela veci, ktere jste mu predtim neukazovaly, nebo nemelo to od koho okopirovat...

Chodime hodne do parku a je tam spousta stromu a travy. Elishka sla k jednomu stromu, pohladila ho a nahla k nemu tvar...po te se oddalila, sundala si cepici a normalne se k nemu nalepila, v ocich mela takovy ten vyraz spokojenosti (jako treba pri kojeni)...udelala moja moja, tulila se k tomu stromu...pak mu jeste dala pusu a sla dal.
Ja taky chodim cerpat energy do lesa...ale u me to nikdy nevidela.
Anebo si casto leha do travy, ale ma sve oblibene mista...a zase si sundava cepici...

Deti maji schopnosti, ktere my zapomely s rustem do dospelosti. Mimo to, ze maji schopnost videt andely a vily...maji taky schopnost citit energie lidi a zvirat. Proto bychom nemeli sve dite nutit dat nekomu pusinku...jak uz se to delava, ze?

A co potom teprve telepatie????

Byl na navsteve jeji otec (anglican), El si hrala a on v anglictine rika, ze by to byla ted dobra fotka...Elishka anglicky neumi...a prece se zvedla a prinesla z jineho pokoje fotak!!!!! V te dobe mela rok a 2 mesice....citila nase myslenky?

Vsechny deti maji schopnosti, je jen na nas...jestli si jich vsimneme 🙂

j.a.n.u.s.
autor
20. říj 2008

Holky priznam se, mala jeste nespi...spime dnes u mamky (tatka je v nemocnici, je to s nim vazne, ale o to ted nejde), sedim u compu, mamka kouka na tv a mala si hraje, navleka drevene korale na snurku....a ma kolem hlavy auru, tak na 20cm!!!Nadhera! A jsem taky uplne normalni 😀 😀 😀 😀

kim
20. říj 2008

No hlavním znamením jsou veliké, rozzářené oči, mandlového tvaru https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... 😀 😀 😀 😀 které jsou až magicky rozumné...ještě než jsem četla tu knihu, říkala jsem mámě, že se až jeho pohledu někdy bojím, že má oči jako mimozemšťan...v té knize to psali 😀 😀

grisgot
20. říj 2008

janus..biologického otce si prostě Eli vybrala, protože potřebovala nějaký jeho gen..asi velmi důležitý 🙂

kim
20. říj 2008

Grisgot, škoda 😢 my za Čerňákem...no vidíš, tak téhle homeopatičce bych teda věřila, co se týká těch homeopatik 😀 a bude jistě nadaná i v jiných oblastech!!!!!!

Janus, taťkovi posíláme mnoho sil!!!!!!!! 😔 Tak auru nevidím, ak ujetá ještě nejsem 😀 😀 bohužel 😀 😔

grisgot
20. říj 2008

janus..ať má taťka hodně sil!

j.a.n.u.s.
autor
20. říj 2008

gris...urco ano, neresim to 😉 nejses v tom sama, je nas vic, ale ne kazda ma ty koule "se svleknout do naha"...vite co myslim! 🙂

grisgot
20. říj 2008

Vtipný Kim, právě jsme současně poslali podobnou větu. Klíííd jo, nebo začnu věřit na duchy! 😀

grisgot
20. říj 2008

Kim..za čerňákem..to je přesně opačná strana..škoda skorosousedko..

kacka79
20. říj 2008

Holky mě připadá, že čím složitější je cesta ke vztahu mezi dítětem a matkou, o to je pak silnější 😵

kim
20. říj 2008

Gris 😀 No když jsme u toho, jaké jste vy znamení??????

grisgot
20. říj 2008

Jo a auru taky nedokážu vidět..závidim janus..já ji dokážu jen cítit..rukama..

grisgot
20. říj 2008

Kim, jsem typická ryba..i když na rozhraní s beranem, ale ten mi naposledy škodil v pubertě 😀

kim
20. říj 2008

Janus, ono je někdy lepší držet pusu, je hodně lidí, co tohle nechápou a nepochopí!!!!Strana mého muže např.Naštěstí u nás je to v pohodě, moje mamka a děda jsou naprosto stejně "postižení"takže si moc rozumíme a je zvláštní, že D.tyhle dvě osoby upřednostňuje

j.a.n.u.s.
autor
20. říj 2008

diky ohledne tatky...vsem...pristi tyden jedem s Petou do Prahy...jen tak se projit...na otocku...jsme sice z Moravy, ale chceme vedet co to s nama udela, obycejna prochazka Prahou, ale jinyma ocima...abyste rozumely...nas vztah se pripravoval stovky let...je to bajecny clovek. Mame namireno, mimo jne, do Celetne ulice...do maleho knihkupectvi...potrebuji nejake kameny...a nejaky set box caker...a taky shanim toto https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

grisgot
20. říj 2008

kacka..souhlasím..

kim
20. říj 2008

Tak já jí ani necítím 😔
Já jsem Vodnář...musím vypnout PC, dobrou, zítra nakouknu 😎
Jo a přiznám se, ani jsem nectěla do tohoto tématu psát, páč jsem se trochu bála, jak zapadnu, ale koukám, že jsem se našla 😉

krembonzur
20. říj 2008

dobry vecer, pokusim se vlozit nejakou fotku honzikovi, at vidite ty jeho kukadla 😉 ma je teda velike jako moje mamka, ktera uz tady neni, taky se jmenuje jako moje mamka-ona se jmenovala jana a byla strasne moc fajn, a ja mam takovy pocit nekdy z neho, jako by neco z ni bylo v nem...ne proto, ze si to tak strasne pral muj otec, ale proto ze to tak je... 🙂 jinak ta knizka kim vypada dobre, asi si ji taky koupim k narozeninam a ty se blizi 😵 uz zase 😀 , ja jsem sice mela krasny porod-siti bylo strasidelne,ale porod byl rychly a v porovnani s sitim bezbolestny, a maly ani neplakal, jen se koukal tema ocima-no musim vam tam nejakou aktual fotku vlozit...popravde, spatne se o tom mluvi a clovek si to nechce priznat,teda ja moc ne,ale nas vztah po narozeni taky nicmoc, ja jsem moc nechapala co delat, nerozumela jsem mu, porad plakal,kojeni bylo utrpeni, zato ted si kojeni oba mooc uzivame 😀 , takze v necem hodne podobne jako j.a.n.u.s. a spousta podobneho jako grisgot a kacka79...musim koncit, manzel kouka na house a ja ho vyrusuju datlovanim no pc...pokusim se kdyz tak napsat zitra

grisgot
20. říj 2008

V Celetné je bezva knihkupectví..naposledy jsem tam byla pro Milmana..Cestu pokojného bojovníka..doporučuju! A co je to janus??

j.a.n.u.s.
autor
20. říj 2008

kim, nadhera...ja v tom vsem vyrustala, takze mi to prijde prirozeny...telepatii s mamou provozujeme bezne, my se doma o tech vecech ani nebavime...proste je delame.
Holky, ja auru kdysi jen citila...po setkani s Petrem ji dokazu videt a nejlip po orgasmu...to jsem naladena na vyssi vibrace...

Pekne se nam to tu rozjizdi...

U Elishky vidim i barvy...to mi jeste u normalnich lidi dela problem, asi se moc snazim!

grisgot
20. říj 2008

kim..to piš! A ještě napiš! 😀 😀 😀

j.a.n.u.s.
autor
20. říj 2008

gris..myslis ten privesek? To jsou kameny jednotlivych caker...stoji to kolem 1300,- mam dojem, ze to v Praze nekde najdu 🙂 ...intuice.Prave do toho knihkupectvi asi jdem, ne? Schody nahoru???

kacka79
20. říj 2008

Tak s těma očima je to pravda, pokud se mi to podaří, vložim Fíly fotku

j.a.n.u.s.
autor
20. říj 2008

holky, dobrou noc vam vsem co se odpojujete...nacerpejte sily ve spanku!

grisgot
20. říj 2008

krembonzur..no vidíš...že by se maminka vrátila v jiné podobě? Když už jsme u toho, tak se Štěpím jsem měla termín porodu na den, kdy zemřel mého manžela milovaný bratr..ale to už je fakt vysoká škola..

kacka79
20. říj 2008

Holčinky dobrou, všem přeji krásné sny a klidnou noc.. 😵

grisgot
20. říj 2008

janus..jasně, schody nahoru a spoustu zajímavých věcí! No, jasný, že mě to nenapadlo..čakry! Je to hezký a hlavně praktický 🙂

grisgot
20. říj 2008

Tyjo, koukám, že Fíla je taky jasnej 😀 😀
Dobrou holky, já už taky půjdu..zítra mě čeká težký den. Musím se Štěpánkem do Motola, nemá sestouplý varlátko a zítra se rozhodne, zda hobudou operovat..uff..

kacka79
20. říj 2008

janus ty kukadla hrozně prozradí... je krásná!!