Dlouho nečinní uživatelé

lucianka
22. kvě 2008

Neustále se tu řeší, že mají uživatelé více nicků, server je zahlcen, nefunguje tak jak má apod... napadlo mě, jestli se nějak řeší, když se uživatel delší dobu nepřihlásí?

Už jsem v diskuzích narazila na uživatelky, které měly v profilu např. 70tt apod.

Jestli by to nešlo řešit např. jako u mailu - pokud se uživatel nepřihlásí 1/2 roku, bude mu zasláno na mail upozornění a pak se nick příp. smaže. Určitě by se server aspoň trochu "očistil" 😉

emjee
22. kvě 2008

nie je to zly napad, len bohuzial samotne mazanie nickov nie je technicky jednoduche (pristup sa da zmazat rychlo, ale uz napisane prispevky ostavaju nadalej vo fore)

bihan
22. kvě 2008

Tak by sa to možno dalo nahradiť nejakou skratkou ako "ex" a v profile "užívateľ už nie je registrovaný" alebo niečo také...

emjee
22. kvě 2008

nie je zly napad bihan

gedren
22. kvě 2008

Kazdopadne by se tim ulevilo databazi fotoalb, ktera predpokladam zatezuje server nejvice. Tech par prispevku bud vyhnije samo (stare ci zaplnene diskuse se casem mazou), a nebo to nevytrhnou (zvlast kdyz jsou odswapovane nekde v historii), nadto predpokladam, ze drtiva vetsina vyhnilych uzivatelu bude takovych, co za svbou historii napsali prespevku jen par. Takze zbyva asi opravdu uz jen ten technicky problem s tim, jak oznacit prispevek smazaneho uzivatele, a to uz navrhla bihan asi celkem rozumne 🙂

Taky je mozne treba uzivatele, co se uz dlouho neprihlasili, ale byli kdysi hodne aktivni, obeslat mailem, jestli se maji zrusit. Ale takove ty "prihlasen poprve a naposled per dvema lety, celkem 1 prispevek v diskusi" se asi mohou mazat nekompromisne ;)

lucianka
autor
22. kvě 2008

No právě... myslím, že je tu i plno uživatelů, kteří se přihlásili a tím to skončilo... třeba jen čtou, ale to můžou i bez registrace 🙂

maruschka
22. kvě 2008

na inom fóre nám normálne zaslali hromadné IP odkazy,že ak neprispievame a nemienime prispieť,tak náš nick jednoducho zrušia.Poslali to všetkým,či prispievateľom,či už exprispievateľom.Takže sa to pekne preriedilo.. 😉 🙂

maruschka
22. kvě 2008

Jááj a dali nám termín,tuším 2 týždne...to bolo také slušné,jednoduché a rázne riešenie problému,no nie?! 😎

letuskah
8. čer 2008

na francuzskych diskusnych forach byva v ramci pravidiel, ze uzivatel musi reagovat minimalne raz za tri mesiace inak je automaticky zruseny. zda sa mi to dobry napad lebo sa aspon nekopia ti jednorazovi prispievatelia.

expertka8
8. čer 2008

...vyhradzujem si autorske prava na skratku "ex" a veci s nou suvisiace.... 😀 😀 😀

alami
8. čer 2008

😀 😀 😀

haninka
9. črc 2008

úplně s tím nesouhlasím..co když jsem zaneprázdněná tak, že nemám čas přispívat, nebo nemám zrovna co říct? Album tu mám a ráda bych zůstala aktivní. Pak budou mít takovýhle maminy strach, že je někdo vymaže a aby si splnily, vytvoří tu nějaký "duchaplný" příspěvek nebo rovnou založí novou diskuzi.. 😒

zuz11
9. črc 2008

neplanujeme ziadne dlouho necinne uzivatele mazat, teda aspon co ja mam info, bolo by s tym viac sarapaty ako osohu 🤐