Která uživatelka je vám nesympatická?

shakira007
19. lis 2020

Ahoj, zahlédla jsem takovou dizkusi na jiném webu. Tak mě napadlo, čisté se zajímavosti udělat dizkusi i tady. Která uživatelká je vám nesympatická? Bylo by fajn uvést i důvod, ale povinnost to není. Kdybych měla začít, tak mě rozhodně není sympatická klokanka31, barulina, zelenaesmolda, sudylichozrout. Myslím, že by se našlo i pár dalších, ale tyhle mi jsou výrazně nesympatický. A chtěla bych upozornit, že dizkuse není založená k hádkám, pokud by si chtěl někdo s někým něco vyřídit tak přes sz😉díky.

te_reza
19. lis 2020

To je jak na základce.🙃Já pořád žiju v reálném světě a nesoudím lidi podle vyjadřování na internetu 😀

neomenia
19. lis 2020

Píšeš, že tato diskuse není založena k hádkam.... Nezlob se, ale co čekáš, že se tady nejspíš stane? 🤔 Založit diskuzi na toto téma je trochu ... zvláštní, jako by už tak nebylo ve světě dost nenávisti a pomluv. Ok, tak to převedeme do online formy, to se totiž lépe hejtuje, než z očí do očí. Ale je to jen můj názor, třeba najdeš hodně žen, které ji naopak ocení. 🙄🙄🙄🙄🙄

nikishkaaaa
19. lis 2020

@shakira007 nezlobte se, ale nechápu, k čemu je tato diskuze dobrá? Aby na sebe lidi házeli špínu? A pak napíšete, ať se nehádají? Je přece jasné, že si to nikdo nenechá líbit...doufám, že budou uživatelky zodpovědné a nikoho Vám sem psát nebudou.

shakira007
autor
19. lis 2020

@neomenia Třeba jo, na emiminu to má skoro 70 stránek a že by došlo k nějaké velké hadce, jsem si nevšimla ..

neomenia
19. lis 2020

@shakira007 taky emimino. To je jedna velká žumpa.

shakira007
autor
19. lis 2020

Pokud se vám dizkuse nelíbí, tak vůbec nemusíte přispívat 🙂.

hezz17
19. lis 2020

Me je nesympaticka uzivatelka @shakira007

shakira007
autor
19. lis 2020

@hezz17 Dík za názor 🙂.

tulikiss
19. lis 2020

me je strasne nesympaticka @tulikiss , protoze ma od rana PMS a je dneska fakt na potlame 😀. tak ji jdu hodit cokoladu a treba se to zlepsi.

17mia17
19. lis 2020

@shakira007 No ja neviem, ale každý je niekomu aj sympatický a aj niekomu nesympatický. Ja napríklad mám radšej kludnejších rozvážnejších ludí sktorými sa dá nejak tak sponntánne pokecať o všetkom a naopak sú mi nesympatický prehnane rázny a hluční ludia, čo musia byť za každú cenu stredobodom pozornosti. No ludia na nete z ktorými som sa zatial stretla osobne vo mne vzbudili úplne iné dojmy ako cez net. Tiež sa mi stáva, že mi je niekto nesympatický a keď ho spoznám viac zmení sa to, takže nesúdim. O mne samej ludia vravia, že som divná lebo sa správam dosť odmerane a snažím sa neprejavovať kým toho človeka lepšie nepoznám, ale potom keď spoznajú aj mňa lepšie tak sú vačšinou prekvapený, že to somnou nie je až tak zlé :D :D

lv
19. lis 2020

Mně zrovna ty zmíněné v tvem příspěvku jsou sympatické velmi, píší trefně, přímo, stojí si za svým názorem. Tato diskuze je fakt na emimino.

nikishkaaaa
19. lis 2020

@shakira007 omlouvám se, že se opakuji, ale můžete mi říct, k čemu má tato diskuze sloužit? Člověk Vám napíše, kdo je mu nesympatický a co? 😀

martt
19. lis 2020

@shakira007 Já v online svetě nefunguji, tak jestli mi ten člověk je nebo není nesympatický. Takhke funguji v běžném životě až toho člověka poznám. Zde to je o názorech pokud s nějakým názorem nesouhlasím, tak to rozhodně neznamená, že mi ten člověk musí být nutně nesympatický. Ale jen to, že máme na dané téma rozdílné názory coz respektuji a je to vlastně i dobře. Nemůžeme mít všichni stejný názor.

michaela666
19. lis 2020

Odlišný názor na věci pro mě neznamená nesympatie k člověku. Ze psaného textu nemůžeš správně určit tón a způsob jakým by ti to řekl člověk osobně - tohle si odvodíš jenom podle toho jak to zrovna cítíš ty. Realita je kolikrát úplně jinde.
Ke komu mám trochu předsudky, jsou holky co vyvolávají zbytečně hádky, uráží se vzájemně a neumí přijmout argumenty ostatních, protože to není zrovna to, co chtějí slyšet.

astyna88
19. lis 2020

Nebylo to tady už vloni? 😁😁😁😄

me_druhe_ja
19. lis 2020

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

mydvaapes1
19. lis 2020

Podejte mi někdo popcorn......😀

michaela666
19. lis 2020

Jsem jediná zaostalá, kdo díky této diskuzi zjistil, že nějaké emimino existuje? 😀 Asi vím kam chodit na "zábavné" počtení, až se budu nudit.

gracinka7
19. lis 2020

@tulikiss to jsi zabila 😂

orisek56
19. lis 2020

@michaela666 nejsi sama 😄😆😅 já taky nevím co to je

michaela666
19. lis 2020

@orisek56 Slovy mého chlapa - Všech sr**** futrál. 😀 Teda podle té chvilky co jsem brouzdala v diskuzích.

sigyn
19. lis 2020

Ježiš, já si nepamatuji ani jména příbuzných, natož nějaké uživatele někde na netu, sorry jako. 😂

orisek56
19. lis 2020

@michaela666 no to má chlap pravdu. A svým způsobem každá je pro nějakou nesympaticka pitcha... Já taky tady budu mít nějaké ne nesympatizanty, tak to prostě je 😄

orisek56
19. lis 2020

Zakladatelko, než se na tvém seznamu nenavidenych a nepříjemných slepic objevim taky, tak mi zcela nepokrytě vysvětli, co očekávas od této diskuze? Hon na čarodějnice? Už tu dlouho nic takového nebylo asi.

martinau5
19. lis 2020

📌Tak to jsem zvědavá kam tato diskuze povede... mimochodem. Nebylo už tady něco obdobného v minulosti?

orisek56
19. lis 2020

@martinau5 myslím že bylo a zvrhlo se to v to, že si dana zakladatelka diskuze pěkně nabila cunu, protože se to otočilo proti ni.

sudylichozrout
19. lis 2020

@mydvaapes1😉😆

orisek56
19. lis 2020

Mimochodem zrouta mám docela v oblibě i přesto že někdy její názory nesdílím. Ale líbí se mi to že si stojí za svým. A vovovovo tom to je. Mě třeba sympatičtí jsou. I když škatulkování někoho někam jen podle internetového vyjádření je docela odvážný.

mydvaapes1
19. lis 2020
mourovatakocka
19. lis 2020

A jo, mně by i byly některé místní dámy velmi nesympatické. Neempatické, jak bych od maminek aspoň trochu očekávala, místy zlé a nepřející. Názory a hraběcí rady od lidí, co nejsou a nikdy nebyly ve stejné situaci a pak mají takový nedostatek taktu, že ještě zakladatelku diskuze poučují. Ale jako fakt nevidím důvod vypisovat nicky a dělat černé puntíky, to je snad věc každého svědomí. Já prostě názory některých ignoruju, jejich příspěvky nečtu a pokud někdo nechce číst moje příspěvky, je to zase jeho svobodná volba 🤷