Do jaké kategorie mám zařadit playstation a volant?

paulinad
19. dub 2012

ahojky, potřebuju pomoci, mám na prodej playstationa a volat s pedály k počítači a mám to zablokované adminem, protože je to ve špatné kategorii, může mi někdo poradit, jakou tedy mám vybrat kategorii?? děkuji

luciebx
19. dub 2012

no ja nevim ale ve ktere kategorii si to mela? ja teda nevim ale playstation neni pro maly deti.. ze jo.. to je spis pro dospelaky nebo uz hoodne starsi deti co tomu rozumi.. takze mozna to sem ani nepatri.. hracka to neni.. mozna jine detske.. ja osobne vidim ze tak min 12tilety by si s tim hral.. ale mozna se pletu..

nasticka
19. dub 2012

zeptej se rovnou admina 😉

karmenta
19. dub 2012

já jsem také umístila špatně "kýlní pás pro mimča", admin mi inzerát zablokoval, opravdu jsem nevěděla kam jinam inzerát dát, tak jsem se asi před měsícem zeptala. Přišla mi odpověd že se na to podívá a od té doby nic, inzerát je pořád bloklý :( maj toho asi moc, spíš bych to dala na jiné stránky, kde maj kategorii na tyto věci 🙂

skorepka
19. dub 2012

hele taky mi jednou neco blokli, ze je to ve spatne kategorii, a adminka mi pisla, ze pokud nenajdu kategorii do ktere to patri, tak to hold do bazarku nepatri. ☹ proste to musis prodat jinde (pise se to i v podminkach bazarku). Ale pokazde kdyz jsem ji psala jakykoliv dotaz, tak mi maximalni duhy den odpovedela - jennyska.

salomee
19. dub 2012

No, taky mám pocit, že to asi neudáš v žádné kategorii... a když jsem se já ptala na podobnou věc, taky byla komunikace dost rychlá... tak se třeba zkus připomenout.