Půjde nám to? Jakou kliniku vybrat?

maluem
10. čer 2020

Ahojky,jsem tu uplny novacek,s pritelem se snazime o mimi,ale zjistili mu problem,poradite jakou kliniku vybrat(zkusit)?

haskre
10. čer 2020

@maluem To ais zalezi i na kraji kde bydlíš?

pipi_puncocha
10. čer 2020

Nepíšeš jaký je problém a odkud jste.🙂

maluem
autor
10. čer 2020

@pipi_puncocha jihocesky kraj, okres Tabor,bohuzel partner ma line spermie a jeste malo

verka86
10. čer 2020

@maluem já bych zkusila nějakého androloga, partnera třeba "nahodí" 😉

maluem
autor
10. čer 2020

@verka86 zkusim nejakeho tady najit, muj gynekolog mi rekl ze jsem v poradku,takze je,, vina'' na jeho strane, myslite ze jako prvni zkusit tohle a pak nejakou kliniku?

haskre
10. čer 2020

@maluem taky je otázka jak dlouho se snazite?a jaké vysetreni mate za sebou vy?

maluem
autor
10. čer 2020

@haskre akorat pritel a ja mam pouze gynekologicke ultrazvukem, snazime se rok a pul, a chceme to nejak resit a nevim kde mam zacit prave

haskre
10. čer 2020

@maluem tak asi nejlépe se objednat do nějakého centra kde vám udělají podrobnější vysetreni z krve atd...člověk nemusí hned něco podstupovat spis vám udělají poradně vysetreni...

maluem
autor
10. čer 2020

@haskre dekuji, jen jestli treba rovnou klinika gennet v Praze, nebo pak treba muzem jet kamkoliv

haskre
10. čer 2020

@maluem vybrat si můžeš kliniku jakou chceš...někde si přečti třeba nějaké zkusenosti nebo recenze...já jsme ze Zlína takže bohužel neporadim

katkatomaskova
10. čer 2020

Jak tu bylo řečeno - vybrat kliniku si můžete klidně na druhém konci republiky 🙂 Jen je potřeba myslet na to, že třeba v případě sledování ovulace se jezdí na kliniku i 2x týdně, takže podle toho vybírat místo 😉 Určitě jdi po recenzích ostatních klientů, až si nějaké centrum vyberete, to taky hodně pomůže 🙂 Jo a za mě - nenechat se hned uvrtat do nějakých pokusů a až pak se nechat vyšetřovat 😉 To mám bohužel z vlastní zkušenosti, protože asistovaná reprodukce je byznys a lítá tam hodně peněz

maluem
autor
10. čer 2020

@katkatomaskova dekuji za rady,zacneme to resit 🙂

katkatomaskova
10. čer 2020

@maluem Není zač, držím pěsti 🙂

tulikiss
10. čer 2020

@maluem jenom takovy detail, to ze podle utz je vse vporadku, jeste neznamena, ze nemuze byt problem i u tebe. chce to poradny vysetreni a pak uvidite jake jsou moznosti. jinak zatim muze partner brat vitaminy a zlepsit zivotni styl, spermie se co 90 dni obmenuji tak dalsi test muze dopadnout uplne jinak.

miba10
10. čer 2020

@maluem s klinikou ti sice nepomůžu, ale řeknu ti příběh, který se opravdu stal. Manželský pár se rozhodl, že si pořídí miminko. Manžel měl dvojčata z prvního manželství přes ivf,mel také problém a verdikt byl, že šance na otěhotnění je prakticky nulová. Takže nynější manželka dostala nějaké injekce,které si pichala tuším půl roku. Pak šli tedy spolu na ivf. První se nepodařilo vůbec. Druhé a třetí čekala dvojčata, ale bohužel potratila. Tak se rozhodli, že si miminko adoptuji. Absolvovali všechno to běhání, papírování, zkoumání atd., a byli zařazeni a čekali až jim zavolaji, že si mohou přijít pro miminko. A najednou rána z čistého nebe a manželka byla těhotná. Nyní mají už 3,5 letého uličníka. Když jsem s ní před pár měsíci mluvila, tak v lednu otěhotněla znovu.....
Takze vždycky ta naděje je a zázraky se prostě dějí. Držím palce 🍀

verka86
10. čer 2020

@maluem u nás byl problém na straně manžela, je sice pravda, že mu androlog pomohl, ale pořád to nebylo na přirozeně početí, takže jsme šli do IVF. Známá u něj byla taky, jejího partnera trošku nakopli hormonama, měl hodně nízký testosteron a spermie trošku deformované. Do třech měsíců, kdy dozrály nové spermie, se jim zadařilo přirozeně 🙂 Doporučila bych MUDr. Turčana, ale ten je v Olomouci, od tebe bohužel daleko... A souhlasím s @katkatomaskova 😉

katkatomaskova
10. čer 2020

Za mě zase Arleta v Kostelci nad Orlicí, ale opět daleko no...

mona91
10. čer 2020

@maluem jestli se chystas do Prahy tak osobně mám zkušenost s gennetem na letne a už bych tam v životě nesla, vyšetří té ale neresi nic, odebirali mi porad dokola stitnou zlazu litala mezi 2-6 a vždy jsem slyšela buď Jo to je dobrý nebo no to je vysoký ale uděláme kontrolu za měsíc, zeptala jsem se jestli mám jít na endokrino a prej neeeee to řešíme všechno tady no za rok tam nic nevyřešili. Šli jsem k apolinari za mě super, segra tam šla taky ale nebyla spokojena s přístupem potřebovala dost individuální kvůli tomu ze žije v cizině. Ale pak začala docházet do Iscare a tam teda slysim i od ni i od kolegyň samou chválu, švagr tam byl i na té andrologii, má špatný spermiogram doktor si ho vzal do pece jako za půl roku to není hitparáda ale zlepšilo se to.

janah22
10. čer 2020

Vím, že každý píše papíry a vyhodnocení jinak.. ale když byl manžel na spermiogramu, tak mu k tomu napsali i hodnocení a radu.. vitamíny a případně je navštívit v caru (mě to přišlo, jako trochu byznys, že hned po jeho nijak zlém spermiogramu máme jít případně do caru)... já šla na svou gyndu, a doktor, chtěl vidět ten jeho spermiogram a podle něj to půjde přirozeně. Podle mého gyn. vyšetření vše v pohodě, ale po hormonálním profilu víme, že nejspíš bude problém u mě. Tím sem chtěla říct, že asi bude lepší všechno probrat s gynekologem a nechat si udělat i rozbor hormonů, a až pak jít do "radikálnějších" metod. Ano, trochu se to snažení natahuje... 6 měsíců ted budem zkoušet, jestli zabere clostibegyt.. ale zas to může být více méně přirozeně.. a car podle mě taky není 100% záruka. Ještě nám pak doporučil doktor myoovunelle, je to teda dražší na to, že tam jsou 3 čípky, ale podle výrobce jsou spermie pak více pohyblivé.