• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dobrý psycholog, terapeut v Brně. Poraďte

9. února 2017 
Ahojte,
situace v rodině mě dohnala k tomu, že zřejmě budu muset vyhledat pomoc odborníka. Neznáte - nemáte někdo zkušenost s nějakým psychologem nebo terapeutem v Brně nebo blízkém okolí? Moc děkuji za vaše odpovědi - klidně i do IP.
16. lis 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doporučuji paní Štelclovou - tel. 723 461 939. Je to velmi milá a hodná paní, moc mi pomohla. Opravdu vřele doporučuji.
30. bře 2011 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také by mne zajímal dobrý psycholog. Prosím, holky, kdo máte radu, napište nejen jméno a tel, ale také na jaké problémy se psycholog specializuje a kde sídlí. Díky.
31. bře 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
doporučuji pana doktora Pospíchala, sídlí na údolní telefon je 542215101
5. kvě 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Má osobní zkušenost je paní psycholožka Blanka Šimková, která pokud se to nezměnilo sídlí přímo na České. Nemám s psychology moc dobré zkušenosti, ale tahle paní mi moc vyhovovala :slight_smile:
Další tip je paní Telcová , osobní zkušenosti s ní mají moji známí, kteří si ji moc pochvalovali. Ovšem si myslím, že není vhodná pro všechny, na mě působila jako paní od rány :slight_smile:
Další psychology a terapeuty můžete nalézt také zde: centrum-mandala psychoterapie
23. zář 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem". Důvod: “ a osobní údaje jako Telefony apod.”
Dobrá psycholožka je Iva Hinková a Míša Killarová - obě sídlí někde v Žabovřeskách a obě znám.
S chlapů můžu osobně doporučit Honzu Rajchla.
Ti všichni dělají za hotové.

Zadarmo (na pojišťovnu) dělá například Tono Polák - je v seznamu - ale jsou tam, stejně jako u kohokoliv dobrého, který dělá na pojišťovnu.
20. led 2014 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mohu doporučit paní psycholožku z Polikliniky v Líšni. Není sice na pojišťovnu, ale díky nějakému projektu mi přijdou ceny za konzultace hodně nízké a navíc má volné termíny do 14 dnů. Byli jsme tam s spokojeni. Přidám odkaz na její stránky:

http://www.cediro.cz
27. led 2015 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já můžu jen doporučit paní psycholožku Miechovou z Mojra.cz. Jsou to konzultace po Skypu a je to fakt fajn. Je mladá a pomohla mi, měla jsem u ní pocit, že mně opravdu chápe.
9. únor v 18:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek