• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dodržujete rady ,,odborníků,,? Doktorů, knížek...

24. března 2008 
no prave...nez budou mit vsechny zuby, to jeste sakra potrva... Takze oni to rozmelnuji i jinak,jo? No mozna taky casem kousky zkusim, ale s mym tempem to bude tak za dva roky :grinning:
21. bře 2008 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siima, no tak to by mi vůbec nevadilo...klidně i 2x denně :grinning:
21. bře 2008 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pir, ja uz balim svou zelvicku a jdem obe spinkat :grinning:
21. bře 2008 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
yenn :grinning: :grinning: :grinning: , si podejte ruce... ještě že nemáme stejně staré děti a nerodila si v Podolí, začala bych uvažovat, jestli nám nevyměnili děti :sweat_smile:¨

Jo a dřív když si ukousl větší kus, tak ho ani nenapadlo ho vyplivnout, on si klidně ukousl další soustíčko :sweat_smile: :pensive: , ach...
21. bře 2008 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, tady u vás se mi líbí :slight_smile: . Nikdo tu nikoho nekamenuje a je to super!!!
21. bře 2008 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siimi, jo jo, tohle je naprosto bezkonfliktní diskuze... :wink:
21. bře 2008 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já třeba mixovala jen asi týden, měli jsme v 6 měsících už zuby a navíc to Tobískovi teklo ven, to tekutý, doteď nejí polívky :wink: a u nás bez problému :slight_smile:
21. bře 2008 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
siima - to teprve přijde, nevěřim že bude pořád klid, někdo sem vlítne a udělá bugr ,ale tady si z toho fakt děláme spíš srandu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

až mě to jako pěkně hřeje u srdéééčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. bře 2008 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. bře 2008 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi tady udelam bugr ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2008 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Niki, jsem tu :grinning:
21. bře 2008 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
už nejsi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2008 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tady se to příjemně rozjelo :slight_smile:
Jak jsem to tak dočetla, tak je to asi fakt hodně o tom, jaké to dítě je. Já od první lžičky vařím doma a Nelis od první lžičky papá krásně :sweat_smile: Zatím snědla fakt snad všechno, co jsem jí dala, žádné problémy. Tak mám asi fakt štěstí :slight_smile: Vlastně jo - jednou jsem jí dala skleničku kupovanou a to mi odmítala. Tak my jsme zase zvyklé na domácí a skleničky blee... Ale jsem moooc ráda, že to není naopak :slight_smile:
22. bře 2008 ve 22:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
neeve, to víš že je tom jen a jen o dítěti, Alča je důkazem. Měla předcevzetí o zdravé váživě a Neli měla vlastní hlavu, nechtěla jíst vůbec a pak byla Alča ráda, když si Nelinka kousla ,,dospěláckýho,, jídla. S jídlem bojovaly holky dlouho, tak to Nelča vyřešila za obě :sweat_smile: :dizzy_face: ... holt neni třoškařka a jede rovnou v dospěláckým :grinning: Ba ne, myslim, že už zeleninu zkousne a dá si, ale holt začala od druhého konce.
22. bře 2008 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verunecko, presne :dizzy_face: :dizzy_face: Jinak, jsem u nasich a vracim se v pondeli vecir :sweat_smile: omlouvam se za mimotema :sweat_smile:
23. bře 2008 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky skvělí téma,já už teda vodu nepřevařuju ,ale sterilizuju pořád(i když malá už jí příkrmy a těžko budu sterilizovat keramickou mističku :sweat_smile: )takže spíš pro moje svědomí :sweat_smile:
Jinak malou jsem začala přikrmovat aniž bych se o tom poradila s doktorem,prostě se mi zdálo,že by si už malá dala i něco jinýho než jen nutrilon a když sem viděla kamarádku která kojí a od 4 měsíce dává příkrmy tak jsem si říkala že to zkusim a hele ono to naší princezně strašně chutnalo :grinning: dokonce jsme se zbavily i zácpy a malá pak nevypije tolik mlíka :sunglasses:
24. bře 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek