• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dodržujete rady ,,odborníků,,? Doktorů, knížek...

24. března 2008 
Naty mala k prvým meninám tiež tortu-medovník :grinning: Ruky do toho pekne zaborila a bola by aj jedla keby som ju nechala :grinning: Som to aj ale matka, nič jej nedoprajem :angry: :grinning:
19. bře 2008 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikouši ochutnal je rozdíl než snědl celou porci :wink:

Jo a já mám sterilizační tablety, nevyvařuju, je tu moc tvrdá voda :wink:
19. bře 2008 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
cherub tak ten knedlík nevím jestli vadí, v nemocnici ho servírovali 9 měsíčnímu mimču i s omajdou a mletým masem :wink:
19. bře 2008 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hejdita, když nevíš ani jak se strilizace píše, tak seš náš člověk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
já se loučím, ale kdyby jste se přece jenom rozmysleli.. ohledně sterilizátoru, piště do IP :wink: akorát nevím, jestli mě to do rána nepřejde a nebudu zase zítra sterilizovat jak vzteklá :grinning:
nase klara dneska mnela lizatko a jak se oblizovala.....a moc ji chutna ryzovy chlebik s jogurtovou polevou
no já si taky myslím, že na knedlíku nic není, je to přece jen mouka, voda, rohlík, vejce a to je všechno naprosto normální :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2008 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
navi, právě a pak poslouchej doktory :pensive: :pensive: :pensive: , když miminkáčům naservírují knédl :sweat_smile:
19. bře 2008 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, supr tema - ja jsem byla hodne spatna, kdyz jsem na cvicu dostala prednasku, ajk by nemelo byt dite do 7-8 mesicu ve svisle poloze a sedet?!!! ani nahodou - no ale nase Kaja to miluje - takze ji tak nosim od mala (v satku i v ruce) a uz si z toho hlavu nedela,. polohy strida, spi v leze v postylce a pater ma zatim rovnou :slight_smile: a sedet chce furt, tak sedi s oporou..bez opory ji nechavame jen chvilenku, ale ona se stale snazi .. tak co nadelame

a to vyvarovani - do dusledku - vyvarpvat by se teda melo vsechno ne? jednou jsem k lahvim soupla i lzicku, kdyz tam bylo misto a ona se roztekla??? tak jsem se zamyslela :grinning: a nehrotim to - to bych musela vyvarovat uplne vsechno co ted strka do pusy a to xkrat denne, to je preci blbost, ne! a vodu? kdyz se koupe, tak to i pije.. a to tamma nacurano :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zije v pohode :sweat_smile:
takze vse s nadhledem a rezervou..., muj nazor a jsem rada, ze nejsem sama :sunglasses:
19. bře 2008 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já jdu taky spát, ale musím říct, že s výbornou náladou :dizzy_face: Jsem opravdu šťastná, že jsem poznala tolik spřízněných dušiček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Hezkou noc! :wink:
knedlík a svíčkovou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je masakr :grinning: :grinning:
Želvička teda dlabe jídla jeho věku přiměřená, zatím jsem neměla potřebu mu dát ochutnat něco "dospěláckého". Ale bavím se tím, jak Cherubkovi Nikolka ochutnala za těch pár týdnů víc jídel, než já za celý život :grinning: Nic ve zlém, Cherub, však víš :wink:
ja kdyz sem byla mala tak sem knedlik klidne i samotny.....musel byt ale domaci....mnam
autor
já proti knédlu nic nemám, jen že mudráci jo :sweat_smile:

vetrovka, dobrou :wink:
19. bře 2008 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mudráci moc čumí do tabulek.... :grinning:
19. bře 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no presne tak keby sme mali vsetko vyvarovat tak sa z toho zcvokneme :sweat_smile: :grinning: :grinning:
19. bře 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bůhví z čeho ho dělaj v obchodě :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
19. bře 2008 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mmarky - malá to neřeší :grinning: , pěkně si udělá z koupele šampáňo :grinning:
pirlenko však vím :wink: :grinning:

teď už fakt mizím, brou nocenku :dizzy_face:
Doboru noc, Cherub :dizzy_face:
Píšu jak tatar, sorry :pensive:
19. bře 2008 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám třeb dobrýho mudráka, má stejně starý dítě jako moje a tak mluví z vlastní zkušenosti a není takovej striktní jako normální Mudra, ale i on říká, všeho s mírou :wink: jaký stravovací návyky si dítě teď vytvoří, takový je bude mít až do konce života :wink:
jak kteří mudráci, u nás ve špitále jim asi knédl nevadí :grinning: a teď přesně nevím co měl ten prcek ke snídani, buď lipánek nebo Pribiňák a k tomu rohlík. Kdyby to bylo fakt tak hrozně nezdravý, tak to snad nedovolí ?? :wink:
autor
cherub, brou :dizzy_face:
Mně stačilo,jak mi v porodce dávali ke snídani čerstvé pečivo,k obědu zelí a na večeři čočku a v noci kravál na celém oddělení. :grinning:
19. bře 2008 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavne je to nerealny :sweat_smile:
to se sem hodi (ale prijde mi to teda uz moc) - vcera spadnul diteti dudlik v tescu na zem a ona mu ho 2x dala zpatky do pusy... :sunglasses:
ale kdyz pak vidim decka, co olizujou venku zabradliatd, tak je asi fajn, kdyz jsou zvykli.. no jsem na sebe zvedava, preci jenom to mame jeste vsechno pred sebou, ted se k tolika vecem jeste nedostane, ale hracky se nam valej vsude po zemi a ze bych je nejak casto omyvala, to teda ne
toz aj ja du dobrou :pensive:
autor
Pirlen, asi sem taky tatar, ale já žádnou tatarovštinu nevidim :sweat_smile: :confused: :sweat_smile:
Jojo, všeho s mírou (nebo Mírou?) :grinning:
19. bře 2008 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ále, chybí mi písmenka a završilo to DOBORU místo dobrou...
19. bře 2008 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek