• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dodržujete rady ,,odborníků,,? Doktorů, knížek...

24. března 2008 
žadnýho neznám :frowning2: .... :grinning:
19. bře 2008 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Betule, teď jsem to s tím jídlem v porodnici chtěla napsat, tak nemusím... :wink:
19. bře 2008 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu taky a jsem rada, ze jsem si to tu precetla..papa
19. bře 2008 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mmarky :grinning:
Pirlenko hezky jsi to vystihla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Pir,jsem ti to vzala,jo?tak to promiň,ale aspoň to nemusíš ťukat... :wink:
Betul, no to se neomlouvej, aspoň to nemusím psát. Jsem se hned koukla, odkud jsi, zda jsi náhodou nerodila tam, kde já...no tak sice ne, ale jídlo stejné :grinning:
19. bře 2008 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jedla jako malá hlínu, ocucala pár vajglů, pomalu pila z kaluží a jsem zdravý člověk, fakt že jo... nemarodim vůbec :sunglasses: , ono to neni na škodu vůbec
švagrová držela synovce ve sterilním prostředí, vyvářela, oblíkala ho přespříliž a já nevim co ještě a pak ho v půli roce nechá hrát si s klíčema, kde se to srajdama jen hemží :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tomu říkám z extremu do extremu. Malému jsou 2 a půl roku a je nemocný snad pořád :confused: :fearful: ... věřim tomu, že přílišný přehání akorát škodí :wink:
19. bře 2008 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak ted jsem se nasmala :grinning:

Tohle je tema pro me. Myslim si, ze v CR se vsechno strasne moc zvelicuje. Tady se naopak zase vsechno bere az benevolentne...

Takze UM delam malemu z normalni obycejne vody co se prodava ve flaskach, neprihrivam, flasky vyvarim kdyz si vzpomenu (tak jednou tydne :grinning: ) a kdyz sjem se tady doktorky ptala jestli to neni malo tak se na me koukala s otevrenou hubou, ze na co to vyvaruju.

Pry je dobre, kdyz maly kazdy den 5 minut trenuje pritahovani do sedu - v CR by me doktori nechali asi zastrelit - taktez nechat vstavat na 5 minut na nozicky:slight_smile:.

Ted zaciname prikrmovat a kdyz jsem cetla ty pravdila co jsou od doktoru v CR tak jsem mela dost - tady by zase matka dala nejradeji diteti prvne hambace - takze si myslim, ze kazda mama vi co muze diteti doprat a nestresovat:slight_smile:
19. bře 2008 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikko, právě, dítě se pak někde jen ochomýtne a už marodí...
19. bře 2008 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a synovec taky nastydne hned, já otužuju odmalička,švagorvá mě má pomalu za nezotpovědnou matku, ale co je pro mě přední, že mám zdravoučký dítě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ťuk, ťuk, ťuk :zipper_mouth:
19. bře 2008 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
gabbi, to je stejně síla, jak se to jinde liší :confused: :confused: :confused:
19. bře 2008 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj,to znám z vlastní zkušenosti,já jedla ovoce přímo ze stromu apod.,když mi něco spadlo na zem,tak jsem to jen ofoukla,pokud to nebylo moc špinavé a mám myslím dobrou imunitu a můj brácha si před a po jídle myl ruce,všechno dal málem do Sava,po mně jako vlastní sestře nepoužil ani příbor a pak jel na tábor a z 200 dětí chytl žloutenku (on a ještě jedne klučina). :grinning: Tak co je lepší?Moje mamka dokonce jako malá lsízala i nanuk z chodníku,nebyly prachy na další,je ze 4 dětí. :grinning:
19. bře 2008 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste jsem tu a musim reagovat.. gabi, s tim sedem a stanim, to me zajima - my Kaju nechali se pritahovat, protoze se ji to fakt moc libi - dame ji ruce a ona jede.. ajak si to mylsela s tim stanim? to uz jako nechavat je se opirat o nozicky? to manzovi teda zakazuju..
19. bře 2008 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikko, to je pohoda, co? :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. bře 2008 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
betule :grinning: :grinning: :grinning: , nanuku by byla škoda, měla recht :grinning:
19. bře 2008 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabbi - kde teď bydlíš??? v Americe?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jako s tím přitahováním budiž, ale to stoupání na nožičky denně mi příjde divný, mají měkký kosti a jednoduše si nožičky pokřiví, myslím, že každý dítě má svůj čas :wink:
19. bře 2008 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni, to je bájo :grinning: - to je mazák :grinning:
19. bře 2008 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
makel...huš,huš :grinning:
19. bře 2008 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikka,holt je to sestra spořivá. :grinning:
s tím nanukem je to čupr :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
:sunglasses: s oblikanim to taky neprehanim..a zatim mi teda tuk tuk nenastydla.. vsude kolem koukaj jen oci z fusaku a my mame treba jen mikinku.., rukavicky uz teda nenosime vubec...
Mmarky - me to bylo vysvetleno tak, ze se jim pekne protahujou svaly na nozickach, kdyz je drzis a nechas se opirat o nozicky - samo pokud chteji oni - ne kdyz dite rve - nas Peta se u toho hihna jak blbecek :grinning:
Taky jsem to manzovi zakazovala a doktorka rekla, ze nemam chlapa buzerovat, ze ho to odrazuje pak se o maleho starat......

Jo v USA:slight_smile:.

Tady se rika ze se ma zacit s kasickama a kdyz jsem to rikala kamosce tak na me zacala jecet, ze musim zacit zeleninou.
19. bře 2008 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, emeričani :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2008 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makelka nohy si pokrivi v takovych tech choditcich - to mi vylozene nedoporucila. A presne mi ukazala jak to s tema nozkama mam delat:slight_smile:
19. bře 2008 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, manza je pekne kyselej, kdyz mu zakazuju neco, co se Kaje libi a ona je u toho hodna.. :sunglasses:
19. bře 2008 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jako já nechápala, jak bylo teďd asi pře 14 dny v neděli to teplíčko, tak lidi chodili v tričku, já taky byla :sweat_smile: a děti proti mě jezdily ve fusaku :confused: , já měla Dominika v mikině, měl pod sebou fusak, takže teplo mu bylo :sunglasses: a asi sem musela vybapad jak blázen. Snad všechny děti ten fusak měly :confused:
19. bře 2008 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě moje gastroenteroložka radila, ať malého necháme pěstovat si přirozenou imunitu, samo že s mírou, ale rozhodně nééé sterilní prostředí. Ona sama má holčičku, kterou v klidu nechá jíst holuby z nosu, protože si tím tělo pěstuju obrané látky :grinning: a k tomu ji ale učí ať to nedělá na veřejnosti :wink: :grinning:
gabi, takze ho drzis a nozickama jakoby stoji - ne ale svou celou vahou, pekne svisle? ptam se jak blbec, co :sweat_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek