Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
28. led 2009

a ještě něco ta tvoje sestra si to umí zařídit, když jí píšeš diplomku, a jak ji chce obhajovat, když to nedělala? 😨

paolin
28. led 2009

dobré ránko všem! budu se snažit psat s diakritikou, tak to bude asi hodně chyb. tak se kdyžtak nezlobte 😀

Marti, no jo! první vysvedčení! to pak musíš vše do detailů popsat! a co Nikolka, jaké z toho má pocity?
Evi, tak to vypadá jen na rýmu. to je dobře!

u nás zlepšení. Víťa už divočí 😀 noc stála za dvě starý bely. chlapečči se navzájem budili a ten menší nakonec uznal, že už je ve dvě ráno vyhajinkaný a že se jako už spát nebude! tssss..asi za hoďku a půl šťouchání zabral 😝 teď si hajinká 😉

e.k.t
autor
28. led 2009

Pavli to jsou rošťáci, že? 😀 😀

Ohled na mámu je sprosté slovo a asi ještě hodně dlouho bude 😅

No já doufám, že už to bude dobré, jinak včera ta teplota 37,6 už jsem na nic nečekala dala jsem nurofen, ale před koupáním byla ještě horká tak dostalůa čípek, tak doufám, že se to zlepší 😅

martinka79
28. led 2009

Pavli ti tvoji kluci to josu šílenci jako moje Nikol s prdelínem. také jako spaní nepotřebují nijak moc. 😀
No Nikola se těší jens e bojí, aby nebyla nakonec z matematiky 2 protže občas něco poplete, ale to vítě známky dávo uzavřené, ale to jí neříkám utěšuji ji, že i dvojak jde, dkyž vidíme jaks e snaží a nefláká se. Ona ve škole dost zmatkuje nevím asi je nervák.

evi jak to bude obhajovat envím asi něco málo ví, nebo si to nastudoje, ale rostě neví tisíce věcía chtěla abych jí dala svoje práce tak jsem jí půjčila jednu starou tu, jenže ona potřebuje obnocit, že. tak jsme zkrátka něco dodělala adoplnila co nevěděla te tele. ale co nadělám.ovšem na doktorát to se hrne. 😀 😀 😀 😀

anta
28. led 2009

Tak holčinky, tatinovi se uspávání nepovedlo, tak jsem malýho dodělala já 😀 😀 Honýš řádil už od čtyř od rána, říkal táta, já jsem vzhůru od třičtvrtě na pět, kdy mě vzbudilo hulákání jak Honýšovo, tak tátovo, když na něj houkl něco v tom smyslu "Koukej spát, ty smrade" 😀 😀 😀 😀 Malýmu se evidentně spát nechtělo, tak honem vzbudil mááámu 😀 😀 😀

anta
28. led 2009

Dala jsem si fotku do alba a taky musím obhlédnout ty vaše nespavce, abych byla v obraze 😀 😀

anta
28. led 2009

Marti, Nikolka je moc pěkná holčinka 😉

e.k.t
autor
28. led 2009

Jani kapuce s dudlíkem supr 😀

anta
28. led 2009

To je kombinace, viď? 😀 Ten dudlík měl, neb byl nějakej uvrčenej, asi od zubů. Jinak mu už krásně koukají oba zoubky 🙂

e.k.t
autor
28. led 2009

no vidíš, nás to teprve čeká 😀

anta
28. led 2009

No to si užijete legrace 😝 😀 Ale dá se to přežít, nebooooooooj. Dala jsem si ještě jednu fotku, kterak Honýš přičichává k umění 🙂

e.k.t
autor
28. led 2009

to je nádhera, sladký dřevo v dosahu 😅

anta
28. led 2009

Jeho ta kytara fakt dost baví, jakmile vidí, že jí beru do ruky, tak nadšeně juchtá 😀 😀

e.k.t
autor
28. led 2009

no to se nediv, to ví že budou radovánky 😉

kamca.mazda
28. led 2009

AHoj tak jsem tu na skok, Evi Amálka nejedla dva dny skoro nic jak měla tu rýmu ona je zvyklá víc na lahvičku takže to bylo krutý.
Marti ta vana je toková klasika roh uprostřed se sedátkem je dost hluboká a vykrojená. Na schod na stáři jsme nemysleli my budeme asi pořád mladí 😀
Paol to je dobře že Víťa už řádí.
Jo a Marti gratulace ke krásné noci to je super u nás zase asi pětkrát. 😀

e.k.t
autor
28. led 2009

kami, u nás je výhoda že miluje jídlo ze lžičky, a čaj dělám se šťávičkou, aby měla motivaci ho vypít víc, kvůli tekutinám 😉

anta
28. led 2009

Teď mi tady Honýs řval jak na lesy, tak jsem na něj houkla a začala jsem mu vysvětlovat, že jsem taky jenom člověk, no a během toho vysvětlování mi usnul, asi ho to nebavilo či co 😅 😅 Hned se ve mně vzbudil takový divný pocit křivdy, neb jsem si vzpomněla na mojí mámu, která není schopná ani zvednout prdel a přijet za mnou prostě jen tak, obzvlášť když ví, že jsem tady už 7 měsíců s Honýšem sama, strašně mi to vadí, zvlášť když si uvědomím, že druhou vnučku hlídá ségře jen z toho důvodu, aby si s manželem ségra mohla zajít třeba na slavnostní oběd k výročí svatby, do kina a podobně ☹ My jsme s MM nebyli spolu nikde od té doby, co se Honýš narodil 😢 😢

dite1
28. led 2009

ahoj holky!!
uz jsem tu delsi dobu nebyla!! 😒
byli jsme na horach, trochu si zalyzovat a jeste se vracime zacatkem unora. Bylo to super!!!
taky jsme tu meli pekny bordel, byl tady vitr jako blazen a vsude tu padali stromy 😅
zacala jsem chodit s honzikem plavat a moc se mu v bazene libi
a co vy jak rostou mima??

anta
28. led 2009

Ahoj Míšo, vítám Tě, vzpomněla jsem si hned na Tebe, když říkali, jaké bouře u vás panovaly, jestli vás to neodneslo, koukám, že ne, tak je to fajn 🙂 Díky za vtipné maily. Činila jsem na Tě dotaz, zda je Anča stále v dárkovém balení? 😅

dite1
28. led 2009

jo jo porad na me ceka, rekla ze si nenecha ujit jak na ni budu valit oci
segra se totiz rozhodla, ze chce, abych byla s ni u porodu, protoze ten jeji na to nema nervy!!! 😀
uz jsem na ni zvedava a moc se na ni tesim

dite1
28. led 2009

jen doufam ze to tam snad vydrzi nez prijedu. Ma temin 23.2. a prijedu 22.2. 😅

anta
28. led 2009

Tak to teda moc držím palečky, ať přijedeš včas 😉

martinka79
28. led 2009

holky čauky já tu měla od rána super návštěvu kamarádku s malou rozárkou. moc jsme si to užili vypili 3kávy a si před hodinou odjeli s tatínkem domů. my s Michálkem uklidili byteček a čekali na Nikolku ta přijela s bolestí hlavy už je to po několikáté aco si nato stěžuje asi zátěž škola a únava. uvidíme.

Kamčo to je dobře, že budete věčně mladí, my snad také 😀 😀 a když ne budeme bydlet doel a tam bude sprcháč horejšek bude pro hosty. 🙂

Míšo lyžovačka tak to je super my jedem příští týden. 🙂 jdu za Mišákem páček

monkia.pv
28. led 2009

ahojky holky!
Evi ta vase noc byla asi jako ta nase!Chovani a chovani!Nam teda Vanulka usnula po osme hodine,ale dalo nam to zabrat!Nakonec usnula na brisku!Vzbudila se kolem pul druhe a ja jsem s ni chodila hodinu a pul po byte!Plakala a nemohla opet usnout!Chuderka mala!Kaslala celou noc!Ani ty kapky na utiseni kasle nezabraly!Hruza!No a od rana opet chovame!Ted jsem vytahla klokanku a mam ji v ni-musim neco pouklizet a uvarit-mam chut na segosa!Tak dam Vanesce do ruky varecku a bude varit se mnou!Nemuzeme ji vubec polozit na zem!Jak polozime tak place!Ach jo!Jeste ze je MM doma a stridame se v chovani!Jinak bych asi padla za vlast! ☹

e.k.t
autor
28. led 2009

no taky mám takový pocit že mne jednou fakt neprobudí, začíná mi z něčeho urputně bolet půlka hlavy a to jsem nikdy ny bolehlav netrpěla 😝

Joli tu rýmu přes den zvládá právě chováním a vysavačováním nosíku a čajíčkana a jídlem na lžičku 😅

takže vlastně pohoda

anta
28. led 2009

Jé, Evi, bolehlav, tím jsem docela trpěla z malýho, když měl uplakané období, připadala jsem si jak po flámu, tak ať tě to přejde 😉

e.k.t
autor
28. led 2009

no nevím z čeho to mám, nikdy jsem na to netrpěla 😅

anta
28. led 2009

Může to být blbým tlakem a nemládneme 😀 😀 😀 😀

e.k.t
autor
28. led 2009

no jo no letos 34 ještě není takové stáří, doufám 😅

anta
28. led 2009

Nene, to není tak hrozný. Dnes je spíš hrozný Honýš, je takovej ukňouranej, to jsem nezažila fakt dlouho 😝 Je nepříjemnej a mě to teda nebaví, tak dostává kázání pořád dokola 😅