Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
16. bře 2009

evi tak to je dobré
jani vítr velký? silný? studený?

anta
16. bře 2009

Ani ne moc studený, ale rozčepejřená jsem byla dost 😉

anta
16. bře 2009

Evi, gratulace veliká, jsou to stejně jurvy 😀 😀 😀

e.k.t
autor
16. bře 2009

no strašně se právník divil že jeposlední mail nenabudil no a mou platbu za konzultaci naúčtoval taky jim 😀

anta
16. bře 2009

Tomu já říkám odplata, tak správně na ně 😀 😀 , co oni si dovolí, to člověk až nad tou drzostí zůstává zkoprnělý 😠

e.k.t
autor
16. bře 2009

no narazili, protože ten prábník si na ně vzal další stížnosti a pan majitel se bude divit ještě dlouho 😝

martinka79
16. bře 2009

krásný veče. tak jdu žehlíkovat. mám tu hrooooooooomadu. akoupila jsem dnes další věcičky a povlečení tak zítra si budu prát. jinak jsme dnes měla hodinu toho cvičení pro děti jé Mišákovi se líbí v tělocvičně. 😀 tak se tu mějte dojím activii a jdu na to. 😒

anta
17. bře 2009

Dobré raníčko, holčinky moje, pěkně vás s Honýsem zdravíme 😉 Už nemám takovou ošklivou náladu jako včera, všechno čas a ono se to nějak možná vstřebá. Já ale nebudu první, kdo podá ruku, ta rána ještě bolí a musím se tím porvat sama, ostatně jako se vším 🙂

paolin
17. bře 2009

Jani, tak tak 🙂
Marti, Míša je fakt šikulák 😵

martinka79
17. bře 2009

Ahojky holky krásné raníčko snad bude sluníčko

martinka79
17. bře 2009

Jo ale vůbec mi včera nespal je adopoledne a potom už nic a v noci to by,o známt stále se vrtěl

martinka79
17. bře 2009

Jo a vstávat chtěl prdlouš kome 4hod, ale to měl chlapeček smůlu tak to zspla na hodinku a potom hurá mami v 5hod volal hamham a já nic tak na mě hodil dudel a a několik plyš. hraček a já tedy vykoukla a zatáhla ho k sobě to ležel u tatina jako milius a vydržel do 6hod.
Je to prevít

anta
17. bře 2009

Tak jsem zase tady, Honýše jsem systematicky uničila 😀 Od devíti nám tady budou dělat rambajs sbíječkou, v baráku, to bude teda hrůza 😝 🙂
Mišák je aktivní, koukám, to je občas na palici 😅
Ahoj Paol 😉

martinka79
17. bře 2009

Jani je to čertík
te´d žuchl z postele, jelikož naše vypínač lampičky co mám na noc tak tak vylez a hrál si s ním tak jsem ho drakrát sundala a potm jsme se tulili a jak byl rozdivočenej blbě slezl z postele

martinka79
17. bře 2009

Jani ty jo vrtání zbíjení v paneláku to je na oběšení snad lepší jít ven viď. ale počasí je nic moc 😢

anta
17. bře 2009

Jestli jednou z Mišáka nebude aktivista 😀 😀 😀
Venku pršákuje, nevypadá to moc dobře 😝

paolin
17. bře 2009

tak Adámek taky spinká. Jani, na to se taky "teším". za 14 dní mají dělat v bytě nad námi bytové jádro. tak nám to sousedi hezky vrátí 😝 jsem zvědavá, kam se s Ádou vrtnu. jo, taky nás ti sousedi systematicky kropí vodou. teče jim asi umyvadlo nebo co. no veselo 😉

holky, mám problém s Vítkem - opět. v poslední době si usmyslel, že bude závodit v každé blbině. probíhá to následovně-ráno mu řeknu, ať se oblíká do školky. nato on začne, že bude dřív, jak táta(aniž by s tím táta souhlasil) a je úplně histerický. dělá strašnou scénu a nedej bože, aby byl Mirek první oblečený. děsný..to dělá i ve školce. prostě si usmyslí, že bude dřiv, než támhleten chlapeček. jenže chlapečkovi už třeba chybí jen nazout boty..no strašný scény! včera a předevčírem jsme hráli člověče nezlob se. měli by to nazvat Vítku zlob se..jak se blížíme k domečku s poslední figurkou, tak se Vítek úplně klepe a když jsem vyhrála...jéé! to byla scéna! a poslední..pokaždé ve školce dostanu seřvaný. hučí na mě, že mám zůstat ve školce a počkat u šatny. řeknu, že dám Ádu do kočárku-páč je mi těžký a přijdu. jakmile přijdu, začne na mě Vítek histerčit, že jsem měla zůstat venku. nechápu..nevím, co s ním ☹

martinka79
17. bře 2009

No to je právě hnus. NO bude z něj něco divokého. asi bych měla použít všechny zakázané metody: obojek na krk a šup s ním k postýlce a přes pusu pásku. 🙂
JAni víš co kup Honzíkovi obyčejnou flétnu bude na ni super pískat. michálek už to umí asi od 9měs. a je to fajn. 😀

anta
17. bře 2009

Paol, není to období vzdoru tohle? Panebože, toho já se bojím ☹

paolin
17. bře 2009

Jani, já ti nevím. období vzdoru už jsme měli 2x! kolem 2 let a kolem 3 let. ☹ Vítek je labilní, ale já už mám pocit, že prostě není normální! co budeme dělat, až přijde škola? jsem z toho fakt špatná 😢 dyť on na mě pořád jen řve! dnes má den blbec i Adam, takže od šesti poslouchám jen kňuční. je mi blbě, páč mám asi chřipku a to mi Mirek včera napsal, že půjde s klukama odpo ven. samozřejmě nikam nešel a já šla s Vítkem ještě cvičit. se na to fakt už můžu...no zase krize na MD. 🙄

martinka79
17. bře 2009

Pavli nechci nic říkat a nějak to zlehčovat,a le je to naprosto normální cvičení s maminou a dalšími osobami. Normální věc. dělá to takřka 100% dětí a každý jiným způsobem. Fakt věř mi. důležité pro tebe zeptej se babiček a úi uč zda jim to také dělá. komu více dělá scény tobě či i Mirkovi. U koho se dožaduje pozornosti? Malý průzkum a věci a situací. RADA zní být tvrdá umět mu to vysvětlit,a le né v době vzteku a křiku. odolávat a vydržet. váížně znám to. sice né uplně z vlastní praxe,a le Nikolka i teď umí udělt pěknou histerii jen mě nikdy ji tátovi neprovedla.
Jo a taky občas ji schválně dělá před návštěvou a důvod je u nás žárlení na Mišu (jako by) jelikož moc dobře ví, že má proč.

paolin
17. bře 2009

Marti, babičkám to nedělá. především mně a v poslední době před Mirkem - když jsem u toho já. jemu to dřív nedělal vůbec. takže chyba bude ve mně. já už bohužel reaguji křikem. mám z toho už nervy na špagátku a tyhle situace mě maximálně vytáčí. takže kolikrát přiletí jedna i na zadek. Mirek s ním je schopen po dobrém, vysvětlit jeho chování. já už ne. nemůžu si pomoct ☹ je mi jasný, že minimálně 50% problémů Vítkovi dělám já. jen se bojím, že on vážně není normální. už od narozením je to s ním boj a velmi často i peklo. vlastně neznám nikoho, kdo by měl takové dítě. tak mě přepadá beznaděj. jinak on je chytrý a šikovný. třeba i víc šikovný, než ostatní děti-je manuálně zručný. ale ta jeho psychika..to je do života něco strašnýho! on sám s tím bude mít děsné problémy...určitě jsem mu to zavinila i velkým stresem v těhu ☹

martinka79
17. bře 2009

Pavli on prostě tebe rád vidí v otáčkách výše něž je zdrávo a dělá to před tatínkem a prtože tím si ještě více utvrzuje pozornost. Jasné je a to chápu, že se to vydržet v klidu nedá a to ani já neumím. 🙂 Chce to hodn+ě společnosti otce a někdy i odděleně vycházky a společnost a pozornost debatu s tatínkem. atak. 🙂

paolin
17. bře 2009

no, je fakt, že Mirek si málokdy kluky vezme někam sám. a já jsem s Vítkem minimálně sama. máme jen to pondělní cvičení-to si spolu fakt užíváme a jinak večery-když Adam spí a Vítek jde později. jinak je to o tom, jak zabavit Vítka a zvládnou starost o Adama. Vítkovi se už tak nevěnuji. já vím. zase si ale říkám, že už je dost velký, aby si chvíli hrál sám. no, už se fakt těším, až si Mirek odfrčí k Meťákům na školení 😝

martinka79
17. bře 2009

PAvli pozor velký je,a le naše Nikoka se taky změnila děti posrtě najednou nemají to měli často slyší negaci nedělej, ticho, počkej a tak zkus si za den čárkovat kolikrát dítěti odepčeme něco. a já to dělalala ač je Nikol velká někdy jí lituji, ale když dítě pociťuje to co a vítek je ml. anež nikola ot o víc a jinak to potřebuje cítit tak je to potom v poho.tak přijedeš k nám kdy jede Mitek pryč?

paolin
17. bře 2009

to mi ještě nesdělil 😉 termíny maji duben, červen, srpen. v příštím životě chci být chlap 😀

martinka79
17. bře 2009

aha

anta
17. bře 2009

Tak se snažím dovolat bráchovi ohledně problému s naší mámou, moje otázka bude vlastně jen znít, jak se mám k mámě teď chovat. Je fakt, že už mě tolik netrápí jako včera, ale opravdu nevím, jak k mámě přistupovat 😕

paolin
17. bře 2009

Jani, pořádně to s ním prober 🙂
Evička dala nové foto do albika 🙂

paolin
17. bře 2009

Adam už se vychrněl. tak zatím..